صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد نظری - آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

hi i have a qustion. is it possible to lodge a student visa when a aplicant live there?
    i mean , i am going to australia a couple mouth later with partner visa (my husbank got his student visa)
    after a while i want to start my studing. should i come back here for lodge a new file

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من متاهل هستم و یک بچه دارم. آیا نیازی هست که برای لاج کردن مدارک جهت ویزای دانشجویی دوره دکتری، خانواده ام ره هم به سفارت ببرم؟؟؟؟؟؟ یا اینکه خودم تنها بروم و مدارک را تحویل بدهم کافی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hagh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من متاهل هستم و یک بچه دارم. آیا نیازی هست که برای لاج کردن مدارک جهت ویزای دانشجویی دوره دکتری، خانواده ام ره هم به سفارت ببرم؟؟؟؟؟؟ یا اینکه خودم تنها بروم و مدارک را تحویل بدهم کافی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش من زیاد دیده بودم مشابه شما که همگی با هم به سفارت میروند. بنظر من ببرید بهتر است.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member arash20052002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Civil Engrg. - Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط hagh نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    من هم شرايطم شبيه شما بود و همه با هم رفتيم. البته اصلاً با ديگران كاري نداشتن و فقط خودم رفتم پيش آفيسر ولي ديدم كه آفيسر بغلي يك زن و شوهر رو با هم خواست در حاليكه فقط شوهر درخواست ويزاي دانشجويي داشت. به نظرم ريسك نكنيد و با هم بريد.
    موفق باشيد.

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز من به علت یکسری از مشکلات و بعد از جوابهای دوستانی که لطف داشتند، مجبور شده تنهایی به سفارت بروم و آنجا مدارکم را تحویل دادم. خوشبختانه مشکلی نبود و آفیسر هم سئوالی در این مورد نپرسید.
    با تشکر از زاهنمایی های دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Petro_un نمایش پست ها
    سلام به همه
    من 4 مارچ مدارکم لاج کردم. 1 می PVA اومد و 2 آپریلم ویزام. من 3 ماه بعد از لاج کردن پروندم ازدواج کردم . میخواستم بدونم کسی روال دادن ویزا به همسرم می دونه و اینکه چقدر طول می کشه.من به این ترم می رسم.
    خیلی ممنون
    سلام
    من 5.5 ماه پیش مدارکمو لاج کردم. اون موقع مجرد بودم. بعدا ازدواج کردم. اما چون قرار نبود خانومم باهام بیاد (قرار بود خانومم 6 ماه بعد از من بیاد) دیگه گفتم حالا وقت هست واسه لاج کردن او
    2 روز پیش از اردن تماس گرفتن گفتن clear شدی و تا 1 هفته ویزات صادر میشه.
    الان موندم چجوری واسه خانومم اقدام کنم؟
    میگن که تو این بازه باید حتما اقدام میکردم و بهشون خبر میدادم. اما من فک میکردم میشه اینکارو بعدا کرد.
    الان خیلی نگرانم
    مورد شما خیلی شبیه منه. میشه بگین شما چیکار کردین؟
    ممنون

Junior Member

سلام، من 26 می، پروندم رو لاج کردم و 13 اکتبر ویزام آماده شد. به من هم گفته بودن حداقل 6 ماه طول میکشه ولی کمتر از 5 ماه ویزام آماده شد. لبته همسرم PR داره. امیدوارم بزودی شما هم ویزاتون رو بگیرید.

Junior Member

من قصد دارم براي ويزا دانشجويي اقدام كنم.
    ويزا همسر در اين حالت چه نوع ويزايي است (Subclass) و هزينه آن چقدر است؟

Junior Member

امروز از سفارت سئوال کردم. گفتند اگر همسر همزمان اقدام کند هزینه ندارد و نوع ویزا هم همان دانشجویی است.

سلام
    من براي مقطع دكترا بورس گرفتم و انشااله با خانمم داريم ميريم استراليا سوال من اينه كه با توجه به اينكه خانمم نميتونه بيشتر از سه ماه با اين ويزا تحصيل كنه آيا ميتونه از داخل استراليا به عنوان international applicant براي بورس (IPRS) اقدام كنه اگه ميشه بعداً براي گرفتن ويزاش بايد بياد از داخل ايران اقدام كنه يا از همونجا ميتونه؟
    مرسي از راهنمايتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)