صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

دوستان سلام
    من کل فروم رو خوندم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم، با توجه به همه شرایط واقعا درخواست همزمان ویزا برا همسر رو نتیجه نهایی ویزا تاثیر داره؟ مثلا بگن شما مشکوک به موندن هستید یا رشته همسرت خطرناکه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaalipoor نمایش پست ها
    سلام بچه ها . ممنون میشم اگه کسی جواب این سوال منو میدونه جواب بده. همسرم با ویزای تحصیلی داره میره استرالیا و من بعنوان همراه دارم میرم. تو سایت اداره مهاجرت نوشته همراه میتونه تا سه ماه با همین ویزای همراه درس بخونه ولی بعد از اون باید تقاضای ویزای تحصیلی مستقل بکنه. حالا سوال من اینه که اگه من تو استرالیا بخوام برم دانشگاه چون دیگه تو استرالیا هستم این پروسه صدور ویزای تحصیلی به چه صورت در میاد؟ باید باز بانک استیت منت و اینچیزا ارائه داد؟ باید پول باز گذاشت سه ماه تو بانک و از این حرف ها؟ یا نه دیگه چون ویزا دارم اینکارها لازم نیست؟ تو خود سایت مهاجرت چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم کسی اگه میدونه یا مورد مشابه داشته بگه

سلام......... منم مشکله شما ر و دارم , اگه اطلاعاتی کسب کردید به منم بگید ممنون

سلام بچه ها
    من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من نامزدم پذیرش استرالیا گرفته من خودم نیوزیلند می خونم . خواستم بدونم که مجرد یا متاهل بودن تاثیری داره واسه ویزا ؟ دختر مجرد یا متا هل بودن تاثیری داره واسه ویزا؟

سلام دوستان
    من دانشجوی phd هستم با اسکالرشیپ و فاند کامل. میخوام پدر و مادر و خواهرم رو دعوت کنم بیان با ویزای توریست. مثل اینکه بانک استیتمنت لازم هست که من نشون بدم که توانایی تامین هزینه هاشون رو تو این چند ماه دارم. من کار نمیکنم و صرفاً درامدم همونی هست که دانشگاه میده مقدار پولی که تو حساب باید باشه میدونین چقدره؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sevda.a1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی phd هستم با اسکالرشیپ و فاند کامل. میخوام پدر و مادر و خواهرم رو دعوت کنم بیان با ویزای توریست. مثل اینکه بانک استیتمنت لازم هست که من نشون بدم که توانایی تامین هزینه هاشون رو تو این چند ماه دارم. من کار نمیکنم و صرفاً درامدم همونی هست که دانشگاه میده مقدار پولی که تو حساب باید باشه میدونین چقدره؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    زمانی لازم هست که شما BS نشون بدین که همه مخارج با شما باشه. در غیر اینصورت پدر مادرتون باید این رو نشون بدن. شما فقط یه دعوتنامه براشون بفرستین و در متن دعوتنامه وضعیت خودتون رو از قبیل درآمد، آدرس خونتون (جایی که قراره پدر مادرتون بمونن این مدت رو) و عنوان course (+ دانشگاه) رو بنویسین. اگه پدر مادرتون tie محکم به ایران به سفارت نشون بدن سریع ویزا میگیرن.

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم اگه کسی بتونه بدون IELTSاز دانشگاه پذیرش بگیره، در صورتی که همسرش IELTSداشته باشه میتونه ویزا بگیره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

کی‌ ویزا بگیر؟ خودش یا همسرش؟ اگه خود شخص پذیرش گرفته بدون بورس، سفارت ازش آیلتس می‌خواد، اگه منظور ویزای همسرشه که اصلا برای ویزایdepend احتیاج به آیلتس نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط apple.garden85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم اگه کسی بتونه بدون IELTSاز دانشگاه پذیرش بگیره، در صورتی که همسرش IELTSداشته باشه میتونه ویزا بگیره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

خواهشأ یه کم واضحتر سوال بپرسید، به نفع خودتونه، این همه وقت گذشته هیچ کس فکر کنم نفهمیده منظور شما چیه، اگه نامزدتون میخوان بیان استرالیا و میخوان برای ویزا اقدام کنن فرقی‌ نداره مجرد یا متأهل باشن، اما من بازم فکر می‌کنم این جواب سوال مورد نظر شما نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط imankavian نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید من نامزدم پذیرش استرالیا گرفته من خودم نیوزیلند می خونم . خواستم بدونم که مجرد یا متاهل بودن تاثیری داره واسه ویزا ؟ دختر مجرد یا متا هل بودن تاثیری داره واسه ویزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of sydney

مشکوک به موندن که اصلا مورد قابل بحثی‌ نیست، خیلی‌ از دانشجوهای اینترنشنال استرالیا رو انتخاب می‌کنن که بتونن بعده درسشون PRبگیرن، اما در مورد رشتهٔ خطرناک نظری ندارم، نمیدونم واقعا سفارت چه جوری در این مورد تصمیم میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط h4s نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من کل فروم رو خوندم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم، با توجه به همه شرایط واقعا درخواست همزمان ویزا برا همسر رو نتیجه نهایی ویزا تاثیر داره؟ مثلا بگن شما مشکوک به موندن هستید یا رشته همسرت خطرناکه؟

Junior Member

سلام

من یه سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین.
    خانم من هفته 3 هفته پیش ویزاشون امد، از اونجایی که من هنوز سرباز بودم ، نتونستیم با هم واسه ویزا اقدام کنیم. همسرم هفته پیش رفت و الان تحققش رو شروع کرده. اسکلارشیپ دارن.
    من تازه تونستم پاسپرت بگیرم و الان هم پرونده ویزا رو لاج کرد، می خواستم بدونم کسی می دونه معمولا چقدر طول می کشه تا ویزا همسر بیاد؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)