صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHH نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین.
    خانم من هفته 3 هفته پیش ویزاشون امد، از اونجایی که من هنوز سرباز بودم ، نتونستیم با هم واسه ویزا اقدام کنیم. همسرم هفته پیش رفت و الان تحققش رو شروع کرده. اسکلارشیپ دارن.
    من تازه تونستم پاسپرت بگیرم و الان هم پرونده ویزا رو لاج کرد، می خواستم بدونم کسی می دونه معمولا چقدر طول می کشه تا ویزا همسر بیاد؟

ممنون
    سلام
    من همراهانیو دیدم که 2-3 ماه طول کشیده ویزاشون.ایشالله زودتر میاد

Junior Member

سلام به همه. میخواستم بپرسم امکان بردن همزمان همسرم همراه با خودم به استرالیا وجود داره؟ یعنی امکان صدور همزمان ویزا برای هر دومون وجود داره؟ من فول فاند دارم ولی هنوز واسه ویزا اقدام نکردم .
    در ضمن رشته های high risk واسه همراه چه رشته هایی هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tamadoni نمایش پست ها
    سلام به همه. میخواستم بپرسم امکان بردن همزمان همسرم همراه با خودم به استرالیا وجود داره؟ یعنی امکان صدور همزمان ویزا برای هر دومون وجود داره؟ من فول فاند دارم ولی هنوز واسه ویزا اقدام نکردم .
    در ضمن رشته های high risk واسه همراه چه رشته هایی هستند؟
    بله قطعاً میتونید و اصلا بهترین کار هم همینه که باهم اقدام کنید چون یک اپلیکیشن فی‌ برا هردونفر پرداخت میشه... فرمهایی که باید پر کنید هم یکسان هستن فقط باید مدارک مربوط به همسرتون مثل پاسپورت، عکس، عقدنامه و شناسنامه رو هم ضمیمه مدارک کنید...
    فکر نکنم استرالیا لیست خاصی‌ از رشته‌هایی‌ داشته باشه که بهشون بگه ریسک بالا و عمدتاً به نظر افسری که مدارک شما رو برسی‌ می‌کنه داره... بر حسب تجربه به رشته‌های مهندسی‌ بخصوص برق، مکانیک و مواد یک مقداری حساس هستن... خیلی‌ به این مورد فکر نکنید چون دونستنش هیچ کمکی‌ در تسریع فرایند ویزا نمیکنه... سعی‌ کنید مدارک ویزا رو هر چه سریعتر کامل تحویل سفارت بدید...

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا فول فاند دارم. همسرم قصد داره با من بیاد و در اونجا کار کنه. میدونید زمانی که ویزا دانشجویی را در پاسپورت من وارد می کنند، در پاس همسر چه نوع ویزایی زده می شود؟ به عبارت دیگر با توجه به اینکه همسر اجازه کار تمام وقت دارد، آیا ویزای خاصی همچون ویزای کار بهش تعلق می گیرد؟ مثلاً میدونم که در نیوزلند به همسر ویزای کار میدن و در پاسش ویزای کار وارد میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط violet نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش دکترا فول فاند دارم. همسرم قصد داره با من بیاد و در اونجا کار کنه. میدونید زمانی که ویزا دانشجویی را در پاسپورت من وارد می کنند، در پاس همسر چه نوع ویزایی زده می شود؟ به عبارت دیگر با توجه به اینکه همسر اجازه کار تمام وقت دارد، آیا ویزای خاصی همچون ویزای کار بهش تعلق می گیرد؟ مثلاً میدونم که در نیوزلند به همسر ویزای کار میدن و در پاسش ویزای کار وارد میشود.
    سلام دوست عزیز
    به همسرتون همون ویزای 574 رو میدن. این قانون فول تایم کار کردن فقط برای ویزای 574 هست و شامل بقیه ویزاهای دانشجویی نمیشه.

Junior Member

سلام و خسته نباشید چند تا سوال در مورد پر کردن فرم 1221 سفارت دارم:
    در ضمن من فول فاند برای دکترا دارم و می خوام همسرم رو هم با خودم ببرم.
    1-سوال 19 فرم 1221 تاریخ ورود رو همون تاریخ ذکر شده در فرم Coe بزنم یا زودتر؟
    2-سوال 16 برای همسرم کدوم گزینه رو بزنم؟
    3-سوال 22 برای همسرم yes بزنم؟ برا خودم no زدم چون فاند دارم.
    4-سوال 32 کدوم گزینه رو برای همسرم باید انتخاب کنم؟
    5-سوال 41 قصد کار کردن رو چی بزنم برای خودم و همسرم؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدید

Junior Member

با سلام به دوستان و سپاس فراوان

در صورتی که همسرم بخواد بعد از اینکه خودم ویزا گرفتم و رفتم استرالیا application بده توی سوال 49 فرم 157A چون فاند نداشتم طبیعتا جواب no میشه.
    بنابر این توی سوال 50 جواب yes میشه. حالا با این تفصیل منکه قبلا واسه خودم financial support دادم واسه همسرم هم باید نامه بانکی جدید بگیرم؟ یا میتونم ارجاع بدم به bank statement که توی application خودم دادم؟
    و یا مثلا یه کپی از نامه خودمو ضمیمه کنه. یا اینکه باید مثل فایلی که برای خودم باز کردم پولی 3 ماه تو حساب بمونه؟ اخه اون حسابی که برا خودم استفاده کردم رو باید ببندم.

ممنون از شما

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    خانمم واسه PhD بورس گرفته ( سالانه 23300 AUD به علاوه tuition fee). با اين شرايط كلاس ويزاش ميشه 574 و assessment level 2. حالا سوال من اينه:
    1- اگه من بخوام به عنوان همراه خانمم الان اقدام كنم بايد چه ميزان Bank statement ارائه بدم واسه خودم؟( چون به نظر خانمم پول فاندش كفايت ميكنه و نياز به BS نداره) اين پول چقد بايد تو حسابم باشه؟ 90 روزه ميخواد يا آني هم ميشه؟ از بعضیا شنیدم که واسه subclass 574-2 90 روزه لازم نیست. اگه اینجوری باشه خیلی عالی میشه و میتونم با خانمم درخواست ویزا بدم.
    2- اگه 90 روزه بخواد خانمم به شروع ترم نميرسه چون من تازه الان ميخوام پول بذارم بانك بعد 90 روز تازه برم سفارت. در حالیکه اون باید تا آخر march اونجا باشه. دراينصورت مجبوره تنها اقدام كنه و بعدا من مجددا درخواست ويزا براي خودم برم. در اين صورت شرايطم چي ميشه؟ چقد بايد BS ارائه بدم؟ چقد بايد براي بيمه خودم پرداخت كنم؟میتونم بیمه خانمم رو از single به double تبدیل کنم؟
    3- كلا اين موضوع كه اگه دونفري اقدام كنيم زمان صدور ويزا طولاني ميشه درسته؟ اگه اینجوری باشه چه مزیتی داره من با خانمم همزمان اقدام کنم؟ بهتر نیست خانمم تنهایی اقدام کنه و بدون دردسر ویزاشو بگیره بره بعدش من بدون عجله درخواست ویزا کنم؟
    ممنون از راهنماييتون

Junior Member Mahoonaky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    griffith, electronic

سلام
    بهتر نیست آدم اول خودش بره بعد برای همسر اقدام کنه که مشکوک به موندن نشن

Junior Member Mahoonaky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    griffith, electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط AliDaron1362 نمایش پست ها
    بله قطعاً میتونید و اصلا بهترین کار هم همینه که باهم اقدام کنید چون یک اپلیکیشن فی‌ برا هردونفر پرداخت میشه... فرمهایی که باید پر کنید هم یکسان هستن فقط باید مدارک مربوط به همسرتون مثل پاسپورت، عکس، عقدنامه و شناسنامه رو هم ضمیمه مدارک کنید...
    فکر نکنم استرالیا لیست خاصی‌ از رشته‌هایی‌ داشته باشه که بهشون بگه ریسک بالا و عمدتاً به نظر افسری که مدارک شما رو برسی‌ می‌کنه داره... بر حسب تجربه به رشته‌های مهندسی‌ بخصوص برق، مکانیک و مواد یک مقداری حساس هستن... خیلی‌ به این مورد فکر نکنید چون دونستنش هیچ کمکی‌ در تسریع فرایند ویزا نمیکنه... سعی‌ کنید مدارک ویزا رو هر چه سریعتر کامل تحویل سفارت بدید...
    سلام
    بهتر نیست برای اینکه مشکوک به موندن نشن دو سه ماه بعد برای همسر اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)