صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض در انثظار ویزای همسر 309

سلام.میخواستم بدونم کسی هست که برا ی309 اقدام کرده باشه؟ چند وقته میاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

سلام
    لطفاً به من یه وکیل خوب برای پروسه ویزا معرفی کنید همسرم 10 may میره به Wollongong و من قصد دارم برای 4 ماه آینده ویزام آماده باشه.ممنون از دوستان.

Junior Member

دوستان جواب این سوال رو هنوز کسی نمیدونه؟؟؟ سوال خیلی هاست. لطفا اگر میتونید پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza1358 نمایش پست ها
    سلام
    من براي مقطع دكترا بورس گرفتم و انشااله با خانمم داريم ميريم استراليا سوال من اينه كه با توجه به اينكه خانمم نميتونه بيشتر از سه ماه با اين ويزا تحصيل كنه آيا ميتونه از داخل استراليا به عنوان international applicant براي بورس (IPRS) اقدام كنه اگه ميشه بعداً براي گرفتن ويزاش بايد بياد از داخل ايران اقدام كنه يا از همونجا ميتونه؟
    مرسي از راهنمايتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط imi نمایش پست ها
    دوستان جواب این سوال رو هنوز کسی نمیدونه؟؟؟ سوال خیلی هاست. لطفا اگر میتونید پاسخ بدید
    خانم شما اول در اینجا باید پذیرش بگیره و در صورت قبولی ویزایش را عوض کند. همسر منم همینطوری بود. بورس هم با استادا و گروه صحبت کنه و براش اپلای کنه. کاملا می تونه و هیچ مشکلی برای ویزا و درس نداره اما تضمینی هم برای دادن بورس نیست چون در داخل هستند.
    اگر بورس نداند و ایشون ثبت نام کنند و خرج سال اول را بدهند و RESULT قوی نشان دهند امکان دادن بورس در سال دوم کلا بیشتر از اول هست. بخصوص بورسی که شهریه نگیرند.

Junior Member

سلام
    اگر زن و شوهر همزمان برای ویزا اقدام کنند، ممکن هست که ویزای هردو همزمان آماده نشه؟ اگر بله معمولا چقدر زمان بین دو ویزا فاصله میفته؟ یک نفر امروز میگفت 12 ماه!!!! این عدد درسته؟

ApplyAbroad Hero

سلام من یه سوال فوری دارم ممنون میشم جواب بدین.
    من قراره با یه Occupational Trainee (subclass 442) visa به مدت 6 ماه با خانمم برم استرالیا. سوال من اینکه خانمم میتونه توی این 6 ماه اقدام کنه واسه پذیرش گرفتن و درخواست ویزای دانشجویی کنه از داخل خاک استرالیا و من به صورت همراه باشم بعد اتمام 6 ماه ویزای خودم؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت استرالیا از چه نوعی میشه؟
    2 - اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به استرالیا (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

Junior Member

سلام
    اگر کسی بخواد برای دکترا با همسرش بره استرالیا تا چند وقت بعد از ورودش می تونه مادر یا برادارشو با خودش ببره اونجا و چند وقت اونها می تونن اونجا بمونن؟
    آیا می تونن وقتی اومدن اونجا درخواست اقامت کنن؟
    بهترین راه برای بردن سریع خانواده به اونجا چیه؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،

1- اگر برای مثال شما پذیرش گرفته باشید، این شمایید که در اصل برای ویزا اقدام می کنید و همسرتون همراه شما محسوب می شوند، پس نوع ویزای ایشون با مال شما یکیه. مثلا دانشجویی 574برای دکتری... شما یکبار پول میدی به سفارت فقط فرم های مربوطه رو برای ایشون پر می کنی ومدارکشون هم با مدارکتون ارسال میکنید.
    2- در مورد 574 که من می دونم همسر به راحتی و بدون محدودیت ساعت، اجازه کار داره و دنبال پوزیشن هم می شه رفت و پذیرش و حتی بورس هم می شه گرفت فقط اگر تونست پوزیشن پیدا کنه ظاهرا باید نوع ویزاش تغییر کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت استرالیا از چه نوعی میشه؟
    2 - اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به استرالیا (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

1- اگر برای مثال شما پذیرش گرفته باشید، این شمایید که در اصل برای ویزا اقدام می کنید و همسرتون همراه شما محسوب می شوند، پس نوع ویزای ایشون با مال شما یکیه. مثلا دانشجویی 574برای دکتری... شما یکبار پول میدی به سفارت فقط فرم های مربوطه رو برای ایشون پر می کنی ومدارکشون هم با مدارکتون ارسال میکنید.
    2- در مورد 574 که من می دونم همسر به راحتی و بدون محدودیت ساعت، اجازه کار داره و دنبال پوزیشن هم می شه رفت و پذیرش و حتی بورس هم می شه گرفت فقط اگر تونست پوزیشن پیدا کنه ظاهرا باید نوع ویزاش تغییر کنه
    سلام.تقریبا هیچجا ندیدم که ویزاهاشون یکی باشه و معمولا ویزای همراه محدودیتهایی داره.خیلی ممنون از جوابتون.ما برای ارشد باید اقدام کنیم نه دکترا.حالا چطور؟باید ا برای ویزا ز همین سقارت استرالیا در تهران اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)