نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ?Tier I, Tier II, ... What do they mean

ApplyAbroad Hero

Post ?Tier I, Tier II, ... What do they mean

من بارها شنیدم فلان دانشگاه 1st tierه یا 2nd tier ....
    دنبلاش بودن ببینم به چه معنا هست این دقیقا؟

یه جوابی پیدا کردوم:

There is no single ranking of universities, but the label "Tier I" is often applied in the context of research universities. The Center for Measuring University Performance produces an annual ranking of research universities (institutions with at least $20 million in federal research expenditures) measured across nine factors. The results are grouped according to universities ranking in the top 25 nationally on at least one factor, and then those ranking 26-50 on at least one factor. The top category (including 51 schools in 2007) are often collectively referred to as "Tier 1" research universities.
    دوستان نظرات تکمیلی یا تصحیحی یا تاِیدی داشتند ممنون می شویم بیشتر بدانیم.
    inactive account

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : ?Tier I, Tier II, ... What do they mean

سلام دوستان
    میشه بفرمایید که به چه صورتی میشه تایر دانشگاهها رو فهمید؟ خواهش می کنم که لینک رو بفرمایید...
    متشکرم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بفرمایید که به چه صورتی میشه تایر دانشگاهها رو فهمید؟ خواهش می کنم که لینک رو بفرمایید...
    متشکرم
    اگر بر اساس همون توضیحات بالا بخواهیم تعیین کنیم که این آدرس اون سنتری هست که سالانه ارزیابی از دانشگاه های آمریکا عرضه می کنه و این هم گزارش سالانه سال 2010 اش.
    اما فکر می کنم رنکینگ های مختلف هم این First Tier یا Second Tier را مشخص می کنند؛ مثلا در رنکینگ USNEWS برای دانشگاه ها در پروفایل هر دانشگاه tier اون مشخص شده است. شاید در سایر رنکینگ ها هم این رتبه ها مشخصی بشوند.
    inactive account

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    اگر بر اساس همون توضیحات بالا بخواهیم تعیین کنیم که این آدرس اون سنتری هست که سالانه ارزیابی از دانشگاه های آمریکا عرضه می کنه و این هم گزارش سالانه سال 2010 اش.
    اما فکر می کنم رنکینگ های مختلف هم این First Tier یا Second Tier را مشخص می کنند؛ مثلا در رنکینگ USNEWS برای دانشگاه ها در پروفایل هر دانشگاه tier اون مشخص شده است. شاید در سایر رنکینگ ها هم این رتبه ها مشخصی بشوند.
    مرسی از جوابتون. اما من تو USNEWS تا حالا ندیدم با اینکه account هم دارم. میشه بفرمایید دقیقا کجای پروفایل هر دانشگاه هست؟؟
    متشکرم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. اما من تو USNEWS تا حالا ندیدم با اینکه account هم دارم. میشه بفرمایید دقیقا کجای پروفایل هر دانشگاه هست؟؟
    متشکرم
    حقیقتش را بخواهید من از حافظه ام یاری خواسته بودم که یادم میامد در USNEWS یکی از دوستان به من نشون دادند tier یک دانشگاهی را. دیروز رفتم دوباره همون آدرسی که دوستم داده بود ندیدم. احتمالا اشتباه کردم یا شاید جدیدا تغییراتی داده شده(من حدودا 1 سال پیش دیدم اون آدرس را در USNEWS)؟ نمی دونم ...
    inactive account