نقل قول نوشته اصلی توسط sarianmanesh نمایش پست ها
سلام خانومی
خوبی؟
ممنون که جوابمو دادین.راستش چندتا سوال دیگه هم واسم پیش اومده عزیزم که فکر می کنم شما بتونی کمکم کنی.
1- ممکنه راجع به بازار کار داروسازی تو آلمان هم بدونم؟ منظورم اینه که بعد فارغ التحصیلی راحت میشه تو داروخونه ها کار پیدا کرد؟2- همینطور می خواستم بدونم واسه تحصیل باید مدرک زبان Toefl,Ielts و یا مدارک زبان آلمانی داشت؟اگه دانشگاه انگلیسی زبان باشه بازم مدرک آلمانی نیازه؟ 3- ثبت نام تو این رشته به چه صورته؟یعنی به محض ثبت نام میشه تحصیل رو شروع کرد؟ (هر کی ثبت نام کنه میتونه شروع کنه به تحصیل یا طبق اولویت بندی یا به نوبت و یا شرایط خاصی دانشجو میگیرن؟)
4- من اینجا یه مدت کلاس آلمانی خصوصی رفتم و مدرک A1 رو گرفتم. اگه دانشگاه مدرک آلمانی هم بخواد شما فکر می کنی تو آلمان راحت تر میشه آلمانی یاد گرفت؟منظورم کلاس رفتن و محیط زندگیه. میشه 6 ماه اونجاآلمانی خوند و امتحانشو قبول شد؟
ببخشید که سوالاتم زیاده. ممنون میشم جوابمو بدین.
سلام عزیزِ دلم
من عااااااااااالیم
1- ممکنه راجع به بازار کار داروسازی تو آلمان هم بدونم؟ منظورم اینه که بعد فارغ التحصیلی راحت میشه تو داروخونه ها کار پیدا کرد؟
آره عزیزم ...درآمد فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی کاملا مرتبط با کشور مربوطه است. در آلمان رشته مهندسی شیمی و داروسازی در ردیف 5 شغل با درآمد بالا قرار می گیره + درآمدی که الان یه داروساز داره می گیره: 4500 تا 5000 یورو در هر ماه
2- واسه تحصیل باید مدرک زبان Toefl,Ielts و یا مدارک زبان آلمانی داشت؟
برای زبان آلمانی ارایه مدرکی دال بر یادگرفتن حدود ۵۰۰ ساعت زبان لازمه.
3- اگه دانشگاه انگلیسی زبان باشه بازم مدرک آلمانی نیازه؟
بله
4- ثبت نام تو این رشته به چه صورته؟
برای شروع تحصیل در نیم سال زمستانی باید مدراک خود را حداکثر تا ۱۵ ژوئیه و برای شروع تحصیل در نیم سال تابستانی تا ۱۵ ژانویه ارسال کرده باشید.
5- به محض ثبت نام میشه تحصیل رو شروع کرد؟ (هر کی ثبت نام کنه میتونه شروع کنه به تحصیل یا طبق اولویت بندی یا به نوبت و یا شرایط خاصی دانشجو میگیرن؟)
آره عزیزم... به محض اینکه همه ی مدارکتون، Ok باشه ، می تونید شروع کنین.محدودیت خاصی ندارن
6- من اینجا یه مدت کلاس آلمانی خصوصی رفتم و مدرک A1 رو گرفتم. اگه دانشگاه مدرک آلمانی هم بخواد شما فکر می کنی تو آلمان راحت تر میشه آلمانی یاد گرفت؟منظورم کلاس رفتن و محیط زندگیه. میشه 6 ماه اونجاآلمانی خوند و امتحانشو قبول شد؟
اگه بچه های دیگه ی فروم دعوام نکنن (برخلاف نظر همه ی اونها) به نظر من، آلمانی شیرین ترین و زیباترین زبان دنیاس...
به نظر بنده، شما تو ایران ، آلمانی یاد بگیرین، خیلی بهتره... اینجا که برسین ، کارآتون راحت پیش میره...
ایشالا که همیشه موفق باشی ساناز نازنینم