صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58

موضوع: رشته دارو سازی در آلمان

پیش فرض پاسخ : رشته دارو سازی در آلمان

سلام دوستان
    من میخام برا پذیرش دارو سازی آلمان دانشگاه های رایگان اقدام کنم و خودمم دانشجو دارو هستم از سراسری کسی میدونه من چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام دوستان من ترم اخرکاردانی رشته ی صنایع شیمیایی هستم و ذر حال حاظر میخوام پیش دانشگاهی بخونم و مدرکمو بگیرم چون مدرک پیش ندارم/خواستم بپرسم که به نظرشما در المان بهتره داروساذی بخونم یا مهندسی نفت؟

Junior Member aytak1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biochemistry

سلام دوستان. من دانشجوی ارشد بیوشیمی هستم. میخواستم بدونم میتونم برای داروسازی فاند بگیرم؟ و ایا واحدهامو تطبیق میدن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

خیلی از bahar_03 به خاطر پاسخشون ممنونم.
    خب من در حال حاضر دکترا دارم. و معدل دکترا و ارشدم هم هر دو خیلی بالا هست. میشه راهنمایی کنید برای داروسازی دقیقا از کجا باید شروع کنم.
    و آیا کسی میدونه هزینه داروسازی سالیانه چقدر میشه؟
    برای همه رشته ها فاند و اسکالرشیپ پیدا میشه. ظاهرا برای رشته های پزشکی و داروسازی به هیچ وجه این امکان وجود نداره، درسته؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1315 نمایش پست ها
    خیلی از bahar_03 به خاطر پاسخشون ممنونم.
    خب من در حال حاضر دکترا دارم. و معدل دکترا و ارشدم هم هر دو خیلی بالا هست. میشه راهنمایی کنید برای داروسازی دقیقا از کجا باید شروع کنم.
    و آیا کسی میدونه هزینه داروسازی سالیانه چقدر میشه؟
    برای همه رشته ها فاند و اسکالرشیپ پیدا میشه. ظاهرا برای رشته های پزشکی و داروسازی به هیچ وجه این امکان وجود نداره، درسته؟
    با تشکر
    فاند برای دوره های زیرتخصص نمیدن به کسی. حالا یا دندون باشه یا دارو یا پزشکی. دوره ها به زبان آلمانیه و رایگان. رقابت هم به شدت بالاست. هر سال کلی دانش آموز مستعد بیرون میمونن همیشه.
    برای تخصص یا رزیدنتی شما کار میکنین در بیمارستان و حقوق دریافت میکنین. اون در واقع میشه حقو و نه فاند البته.
    شما دکترای داروسازی دارین؟ برای تخصص میخواین برین؟

Junior Member

خیر من دکترا در یک رشته دیگر دارم. می خواهم داروسازی را از صفر شروع کنم.
    آیا هیچ کشور دیگری هست که برای داروسازی فاند داشته باشد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1315 نمایش پست ها
    خیر من دکترا در یک رشته دیگر دارم. می خواهم داروسازی را از صفر شروع کنم.
    آیا هیچ کشور دیگری هست که برای داروسازی فاند داشته باشد؟
    با تشکر
    خیر
    در هیچ کجای دنیا برای این رشته فاندی وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر
    در هیچ کجای دنیا برای این رشته فاندی وجود نداره.
    باسلام،باتوجه به اينكه شما پزشكي ميخونيد ميتونيدمنو راهنمايي كنيد.من قصدتحصيل در رشته داروسازي المان رو دارم واينكه ميگن بايد يه دوره يكساله كالج بگذرونم واگه نمراتم درازمون عالي بشه قبول ميشم.ميخوام بدونم چقدر امكان قبولي به عنوان فردي كه دانشجوي خارجي محسوب ميشم دارم؟سطح ازمون كالج چطوره؟؟خيلييي سخته نسبت به كنكور ايران؟؟دانشگاه ها وكالج بطور كامل رايگانه؟؟خيلييي دوست دارم باشخصي كه خودش اونجا رشته هاي گروه پزشكي رو ميخونه صحبت كنم.اگه فيس بوك يا اينستاگرام داريد ممنون ميشه ادرسش رو بگذاريد تابتونم ازتون راهنمايي بگيرم چون نميدونم چه تصميمي بگيرم وخيلي استرس دارم ونياز به راهنمايي تون دارم

Junior Member

سلام. من مدرک داروسازیمو از دانشگاه گرفتم و می خوام برای آلمان برای کار درخواست کنم از طرف همسرم ویزام درست شده. میخواستم بدونم مراحلش چیه؟ چه مدارکی لازم هست و اینکه چه امتحاناتی رو باید بگذرونم برای معادل سازی مدرکم.

سلام.یه سوال داشتم ازتون. لطفا اگه کسی میدونه بهم کمک کنه در این زمینه. من فارغالتحصیل رشته داروسازی در ایران هستم و مدرکم آزاد شده. میخوام بدونم چه امتحاناتی برای معادل سازی مدرکم در آلمان باید بدم برای شروع به کار در آلمان؟ یا اینکه ایا سایتی رو میتونین بهم معرفی کنین که بتونم توش سرچ کنم
    ویرایش توسط maxi1 : October 27th, 2017 در ساعت 10:51 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داروسازی

سلام
    میشه لطف کنین یه توضیحی بدین
    من داروسازیم رو تو ایران گرفتم، میخوام بدونم اول اینکه چطور میشه مدرکمون رو تو آلمان معادل کرد و اینکه برای ادامه تحصیل داروسازی چطور میشه اقدام کرد؟ با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)