صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 283

موضوع: درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم سفارت!!

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای پر کردن فرم سفارت!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab926
    سلام
    چرا کسی نیست جوابم رو بده :'(
    دوست عزيز چون بسياري از دوستان در اينجا متاهل نيستند به خاطر همين نمي توانند كمكتون كنند

ولي من فايل را گرفتم و نظر خودم را مي گم
    شماره يك : مشخصات شخص اصلي كه قبول شده را بايد وارد كنيد مثلا" اگر شما دانشگاه پذيرش داريد مشخصات شما
    بقيه قسمت ها هم بايد خود متقاضي در رابطه با خودش پر كند

در قسمت دوم prolongation يعني تمديد كردن ويزا پس براي كسي كه بار اول داره ميره بايد Temporary stay بزنيد بعد خواستيد تمديد كنيد

باز هم مي گم اين چيزي هست كه من از فرم گرفتم
    بدرود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    دوست عزيز چون بسياري از دوستان در اينجا متاهل نيستند به خاطر همين نمي توانند كمكتون كنند

ولي من فايل را گرفتم و نظر خودم را مي گم
    شماره يك : مشخصات شخص اصلي كه قبول شده را بايد وارد كنيد مثلا" اگر شما دانشگاه پذيرش داريد مشخصات شما
    بقيه قسمت ها هم بايد خود متقاضي در رابطه با خودش پر كند

در قسمت دوم prolongation يعني تمديد كردن ويزا پس براي كسي كه بار اول داره ميره بايد Temporary stay بزنيد بعد خواستيد تمديد كنيد

باز هم مي گم اين چيزي هست كه من از فرم گرفتم
    بدرود
    سلام
    اقا ممنون كه شما جواب دادين
    با اين حساب فقط من تو اين قسمت متاهلم . اگه دوست ديگه اي هست يه پيامي چيزي بده لطفا

براي متاهلين كه امروز سفارت بودم مثل اينكه كپي عقدنامه و ... مي خواست
    شما بهتره بريد سفارت هم نوبت بگيريد و هم از آقاي حيدري بپرسيد كه چه چيزهايي مي خواد

Junior Member

سلام
    بچه ها به نظر شما من بنويسم تو فرم سفارت كه تو سوئد فاميل دارم برام بد تموم ميشه؟اگه بنويسم ميخوام موقتاً خونه اونا بمونم و به كمك اونا خونه پيدا كنم بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bonjovi
    سلام
    بچه ها به نظر شما من بنويسم تو فرم سفارت كه تو سوئد فاميل دارم برام بد تموم ميشه؟اگه بنويسم ميخوام موقتاً خونه اونا بمونم و به كمك اونا خونه پيدا كنم بده؟
    شما بهتره راستش را بنويسي. بعدش هم اگر فاميل داشته باشي شايد برات بهتر باشه!!

Junior Member

سلام به همه دوستان

من يك دوره مستر دو ساله قبول شدم و مثل Shahab متاهلم ولي من براي سال اول خانومم همرام نمياد جون بايد درسش تو ايران تموم بشه و از سال دوم مياد. من از دوستاني كه اطلاع دارند خواهش مي كنم راهنمايي كنند مخصوصا در مورد سوال اول كه:
    1- ميشه خانومم سال بعد براي ويزا اقدام كنه؟
    2- اصلا اين ويزايي كه ميدن دو ساله است يا يك ساله كه بايد تمديد بشه؟
    3- من كه براي بار اول دارم اقدام مي كنم بايد Apendixe B رو هم پر كنم؟

خيلي ممنون از دوستاني كه راهنمايي مي كنند

با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط HMK
    سلام به همه دوستان

من يك دوره مستر دو ساله قبول شدم و مثل Shahab متاهلم ولي من براي سال اول خانومم همرام نمياد جون بايد درسش تو ايران تموم بشه و از سال دوم مياد. من از دوستاني كه اطلاع دارند خواهش مي كنم راهنمايي كنند مخصوصا در مورد سوال اول كه:
    1- ميشه خانومم سال بعد براي ويزا اقدام كنه؟
    2- اصلا اين ويزايي كه ميدن دو ساله است يا يك ساله كه بايد تمديد بشه؟
    3- من كه براي بار اول دارم اقدام مي كنم بايد Apendixe B رو هم پر كنم؟

خيلي ممنون از دوستاني كه راهنمايي مي كنند

با تشكر
    1 - چرا نمي شه!
    2- انطوري كه از فرم ديدم ابتدا ويزاي موقت مي دهند بعد تمديدش مي كنيد
    3- قسمت B مربوط به دوستاني هست كه قبلا" سوئد بودند مثلا" دوستاني كه الان دارند اونجا درس مي خوانند و براي تمديد ويزا خود قسمت B را به جاي A پر مي كنند

Junior Member

ديدم بعضي جاها نوشته توي pdf بايد بعد فرم پر كردن همون جا پرينت گرفت. با با اين چه حرفيه؟
    براي تايپ و بعدش ذخيره كردن مطالبي كه توي فرم نوشتيد كافيه:
    منوي advance رو باز كنيدو گزينه document processing سپس گزينه set document actions رو انتخاب كرده و گزينه document will save رو تيك بزنيد.
    بعد فرمتون رو مي تونيد كم كم پر كنيد و هر جا هم خواستيد savesh كنيد.

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

سلام دوستان ،
    من International Businee Marketing 180cr رو پذيرش گرفتم يعني يه ليسانس 3 ساله حالا كه مي خوام فرمم رو پر كنم به سوالات زير برخوردم :

1.نمي دونم تاريخ Applicationam رو براي كل دوره بايد بنويسم مثلاً 2009-08-24 تا 2012-06-06 يا براي سال اول ؟
    2.Plan to leave Sweden منظورش خروج كلي بعد از اتمام درسم هستش يا مثلاً هر سفري رو شامل ميشه چون به احتمال زياد ژانويه ميام ايران
    3.اگر سابقه كار دارم قيد كنم يا نه اصلاً اشاره اي نكنم و خالي بذارم؟
    4.اينكه وضعيت Accomodation ام در سوئد هنوز مشخص نيست ايرادي نداره بنويسم By Contacting Student Housing Companies؟
    5.در قسمت Plans for future بهتره از علاقمندي به ادامه تحصيلم در سوئد و كار در ايران صحبت كنم يا بلافاصله بعد از اتمام درسم اشتغال در همون جا يا يك كشور ديگر غير از ايران؟

ممنون از هرگونه راهنمايي!
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط سيب سرخ حوا
    سلام دوستان ،
    من International Businee Marketing 180cr رو پذيرش گرفتم يعني يه ليسانس 3 ساله حالا كه مي خوام فرمم رو پر كنم به سوالات زير برخوردم :

1.نمي دونم تاريخ Applicationam رو براي كل دوره بايد بنويسم مثلاً 2009-08-24 تا 2012-06-06 يا براي سال اول ؟
    2.Plan to leave Sweden منظورش خروج كلي بعد از اتمام درسم هستش يا مثلاً هر سفري رو شامل ميشه چون به احتمال زياد ژانويه ميام ايران
    3.اگر سابقه كار دارم قيد كنم يا نه اصلاً اشاره اي نكنم و خالي بذارم؟
    4.اينكه وضعيت Accomodation ام در سوئد هنوز مشخص نيست ايرادي نداره بنويسم By Contacting Student Housing Companies؟
    5.در قسمت Plans for future بهتره از علاقمندي به ادامه تحصيلم در سوئد و كار در ايران صحبت كنم يا بلافاصله بعد از اتمام درسم اشتغال در همون جا يا يك كشور ديگر غير از ايران؟

ممنون از هرگونه راهنمايي!
    1. بله باید برای کل دوره بزنید.
    2. منظور خروج کلی است.
    3. میل خودته، قید کن یا اگه دوست نداری نکن.
    4.نه ایرادی نداره.
    5. حقیقت رو بنویسید.
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)