صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. - K.N.Toosi Univ of Tech

پیش فرض کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی رو میشناسین که به جای شرط معدل برای کل مقطع لیسانس، شرط معدل برای 60 واحد پایانی گذرانده شده داشته باشند ؟! ( رشته من مهندسی مکانیک است و نمیدانم که این شرط معمولا دانشکده به دانشکده فرق دارد یا در کل یک دانشگاه یکسان است! )
    من قبلا utah state و Arkansas رو پیدا کردم و میخواستم اگر مورد دیگری رو میشناسین معرفی کنید.
    ممنونم

Junior Member

Smile پاسخ : کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

این سوال برای منم هست
    من ترم های اول مشکل افسردگی داشتم و معدلم خیلی کم بود(مدارکشم توی پروندم هست) و این نوع شرط معدل خیلی به من کمک میکنه
    ممنون

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

سـلام. چند تا از دانشگاه هـایی که من میشناسم برای مهندسی مـکانیک..
    UCLA, Wisconsin Madison, U of Washington, University of Houston,University of Texas at Austin,U of Illinois Urbana-Champaign!!, U of Illinois at Chicago,new mexcico, U of Florida
    خودتون زحمت بکشین برین سایتشون چک کنید.
    شکست، نردبان پیروزی است.

Senior Member mdemehri آواتار ها

یه نکته ای رو بگم برای مقطع لیسانس یه سری چیزا می تونه معدل رو پوشش بده مثل : نامه از استاتید یا از کار ..میزان خلاقیت شما ( این البته برای هر رشته ای نیست) نمره ی تافل یا GRE.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

سلام. من معدلم 13.8 با تافل 113 . هنوز جی ار ای میومده نمرم. دانشگاهی هست تو آمریکا که شرط معدل 2.6 از 4 بخواد که من بتونم فاند بگیرم به نظرتون؟ رشتم هم مهندسی شیمی هست از شریف

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkhatami نمایش پست ها
    سلام. من معدلم 13.8 با تافل 113 . هنوز جی ار ای میومده نمرم. دانشگاهی هست تو آمریکا که شرط معدل 2.6 از 4 بخواد که من بتونم فاند بگیرم به نظرتون؟ رشتم هم مهندسی شیمی هست از شریف
    state رو چک کن، اونجا دانشکده همیشه اوکی هست ، ما مهندسی‌ هستیمو نمیدونیم با اینکه خودمم مهندسی‌ شیمیم.
    ویرایش توسط M1KE : March 24th, 2013 در ساعت 07:23 AM دلیل: برگردان از پینگیلیش

Junior Member

با سلام
    دانشگاه Illinois نوشته شرط معدل داره (3/4) شما اینو از کجا خوندید که 60 واحد آخر مهمه؟ در ضمن در مورد اپلی واسه پی اچ دی هم همینطوره آیا؟ یعنی معدل 60 واحد آخر دکترا یا ارشد مهمه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    سـلام. چند تا از دانشگاه هـایی که من میشناسم برای مهندسی مـکانیک..
    UCLA, Wisconsin Madison, U of Washington, University of Houston,University of Texas at Austin,U of Illinois Urbana-Champaign!!, U of Illinois at Chicago,new mexcico, U of Florida
    خودتون زحمت بکشین برین سایتشون چک کنید.
    با سلام
    دانشگاه Illinois نوشته شرط معدل داره (3/4) شما اینو از کجا خوندید که 60 واحد آخر مهمه؟ در ضمن در مورد اپلی واسه پی اچ دی هم همینطوره آیا؟ یعنی معدل 60 واحد آخر دکترا یا ارشد مهمه؟
    ممنونم

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط teymur_saif نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    میخواستم بدونم چه دانشگاه هایی رو میشناسین که به جای شرط معدل برای کل مقطع لیسانس، شرط معدل برای 60 واحد پایانی گذرانده شده داشته باشند ؟! ( رشته من مهندسی مکانیک است و نمیدانم که این شرط معمولا دانشکده به دانشکده فرق دارد یا در کل یک دانشگاه یکسان است! )
    من قبلا utah state و Arkansas رو پیدا کردم و میخواستم اگر مورد دیگری رو میشناسین معرفی کنید.
    ممنونم
    بستگی داره به نظر گروه..ممکنه تو سایت یه معدل نوشته اما زیر اون هم بگیرند...در واقع میانگین معدل افراد در اون دانشگاس
    دانشگاه های ایالات فلوریدا کالیفرنیا تگزاس و ایلینویس رو زیرو رو کن حتما تو این 4تا هست
    ضمنا همیشه واسه هر دانشگاهی میفرستی ذکر کن معدل 60 واحد اخرت اگه بالاتره چنده..دروغم که نگفتی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University-Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    با سلام
    ممنونم
    من این دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد برای مقطع دکتری اپلای کردم (مهندسی مواد) و بخاطر اینکه معدلم کمتر از 3 شده بود (2.93) ریجکت شدم. نحوه محاسبه رو پرسیدم، گفتن 60 واحد آخر رو حساب کردن (32 واحد ارشد+30 واحد آخر کارشناسی). البته من خودم با سیستم WES تبدیل میکردم معدلم بالاتر میشد(2.97)، حالا نمیدونم معیارشون چی بود. کارشناسیم کلا معدلم پایین بود

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)