صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: نانو فیزیک و نانو تکنولوژی

پیش فرض پاسخ : نانو فیزیک و نانو تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    همون طور که countdown گفت هیچ قانونی در این مورد نیست و الان دانشجوهای ایرانی هستند که دارند روی پروژه های مختلف نانو کار می کنند و ویزا هم گرفتند.
    پس این alert list که میگن قضیش چطوری میشه ؟
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Alert list is a clue providing some alarm for us to be careful more about research in detail; Actually, we should take the advantages of TAL instead of fear. This list alerts us to be more careful in writing CVs and SOPs; that how advisors will explain our research work even though it could be sensitive and related to a danger
    Only in very few cases have I seen somebody is rejected when applying for a visa; specially if the subjects are DIRECTLY related to military or weapons.

If thinking a little it can be clear that every major specially in technology and engineering could be linked to the TAL; so dont be frustrated and overwhelmed with its name- Only go through applications and think you will pass obstacles luckily,

این لیست فقط برای آمریکا است ؟
    چون من تو اروپا فقط دیدم بعضی دانشگاهها خودشون اشاره کردند تو بعضی رشته ها دانشجویان ایرانی مجاز به انتخاب نیستند به خاطر قانون تحریم، مثل رشته مهندسی هسته ای دانشگاه چالمرز سوئد که نوشته دانشجویان دارای ملیت ایرانی و کره شمالی مجاز به انتخاب نیستند
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    این لیست فقط برای آمریکا است ؟
    چون من تو اروپا فقط دیدم بعضی دانشگاهها خودشون اشاره کردند تو بعضی رشته ها دانشجویان ایرانی مجاز به انتخاب نیستند به خاطر قانون تحریم، مثل رشته مهندسی هسته ای دانشگاه چالمرز سوئد که نوشته دانشجویان دارای ملیت ایرانی و کره شمالی مجاز به انتخاب نیستند
    بله
    برای اروپا در همون حدی که خودت اشاره کردی هست
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوستان
    منم دارم تا يه ماه ديگه فوق حالت جامدمو تموم ميكنم
    ولي به زمينه نانو خيلي علاقه دارم و فقط بخاطر دانشگاه مجبور شدم روي نيمرساناهاي آلي كار كنم
    به نظر شما چيكار كنم كه بهم پذيرش بدن
    البته اينم بگم كه دانشگاهش خيلي فرقي برام نميكنه

رشته و دانشگاه

what do you mean by "What should I do?"
    you should undergo a process of application and ur research is a branch of applied Nano Tech

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    what do you mean by "What should I do?"
    you should undergo a process of application and ur research is a branch of applied Nano Tech
    فكر ميكنم بايد يكم دقيقتر بگم موضوع من بررسي مكانيزمهاي رسانش در لايه هاي نازك نيمرساناي الي( evaporated thin film) با روش اندازه گيري ac هست
    ميشه لطفا بگين بر چه اساسي ميگينur research is a branch of applied Nano Tech
    يعني جايي ديدين كه organic semiconductors+nano كار كنن
    آخه من زياد تو وب گشتم چيزي پيدا نكردم
    ممنون ميشم اگه كمك كنين

رشته و دانشگاه

I m not sure about organic, but if coming to be considered as Semiconductors, Yes I have seen: Georgia Tech, clean rooms Building of Microelectronics; Nano tech research center

...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

دوستان من توی SOP نوشتم که میخواهم با فلان استاد کار کنم.البته این استاد که به من RA نداد و من TA هستم ولی چند روز بعد پذیرش یه e-mail فرستاد که اومدی اینجابیا به ما سر بزن زمینه کاری این استاد هم:

Biomolecular electronic structure&Molecular Nanosceince (Density Functional Calculation)

این هم دو موضوع تحقیقاتشون
    Spin Photo-Switchو ferromagnetism in binuclear active centers of iron- or manganese-containing proteins
    حالا من از اون کلمات قرمز میترسم(البته خود ما همه میدونیم که این چیزا هیچ خطری نداره، ولی فراموش نکنیم که کسی که میخواهد ما رو Clear کنه ممکنه برداشت متفاوتی داشته باشه)

میخوام اسم استاد رو تغییر بدم تو SOP واسم خودGraduate Coordiator رو بنویسم که ازش بخوام برام Research Plan برام بنویسه. موضوع تحقیقاتی Graduate oordinator :

high density percolation and quantum percolation, and statistics of interacting polymers
    و
    Computational models for Stiff chain polymars

حالا با توجه به کل داستان، خبرگان چی توصیه میکنن؟
    یه نگرانی دیگم هم اینه که اگه به اون استاد اولی که اسمش رو تو SOP آوردم برام یه research Plan بنویس بعد که رفتم انتظار داشته باشه حتما با اون کار کنم واگه با یکی دیگه کار کردم و یه وقت باهاش درس داشتم حالمو تو اون درس بگیره. البته از نظر اخلاقی هم آدم گه این کارو بکنه خودش ناراحت میشه :-[
    من یه بار تو دوره فوق یه اینجور کاری تو همین ایران خودمون کردم و هنوزاز اون استاد خجالت میکشم هر چند ایشون با rec. Letter فوق العاده ای که نوشتن ما رو شرمنده تر کردن
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)