صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: نانو فیزیک و نانو تکنولوژی

پیش فرض پاسخ : نانو فیزیک و نانو تکنولوژی

سلام
    دانشگاه groningen هلند قسمت nanoscience اپلاي آنلاين داره زبان رو هم به صورت مشروط البته براي تاپ مستر قبول ميكنه كه بعدا بياريد البته اگه موارد ديگه از جمله معدل قوي باشه. اولين دانشگاه هلنده و در دوره تاپ مستر شما پرويوزال دكتراتونم مينويسين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لرزه شناسی, تهران شمال

منکه لیسانس از دانشگاه آزاد شهرستان ... دارم شانس دارم برای گرفتن بورس آمریکا؟ اما معدلم 16.60

Junior Member

سلام
    من امریکا زندگی میکنم 16 سالم هست هنوز دانشگاه نرفتم میخواستم بدونم وضعیت کار برای نانو قسمت الکترونیکش چطور هست
    اگر برم بعد از فارغ التحصیلیم چقدر احتمال داره جذب بازار کار بشم

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- شیراز

سلامو من یه سوال دارم و امیدوارم دوستان راهنمایی کنند.. لیسانس من فیزیک هسته ای هست از دانشگاه سراسری و میخوام برای نانو تکنولوژی از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم. کسی هست که در آلمان این رشته رو بخونه؟

Junior Member

سلام من خودم 8 ماه مطالعه و تحقیق داشتم روی نانوزیست حسگرها ....شاخه مواد کار کردم....یک کارشناسی ارشد زیست + گروه مهندسی قوی الکترونیک و خودم هم فیزیک کارشناسی می خوندم.... اگر سوالی دارین بگین! درج ایمیل خلاف قوانین سایت است.
    ویرایش توسط studentz : May 8th, 2012 در ساعت 07:24 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام، من پذیرش در رشته نانوبیوتکنولوژی از دانشگاه UPM مالزی گرفتم. به نظرتون آینده کاری این رشته تو ایران خوبه و با مدرک مالزی کار تو ایران یا کشورهای دیگه میشه پیدا کرد.

در حوزه ی نانو فیزیک کدوم کشورا برای دکترا بهترن؟
    کسایی که رشته شون علوم و فناوری نانو(فوق ) ولی لیسانس فیزیک دارن اگه کار پایان نامه شون نانو الکترونیک باشه شانس پذیرششون تو دپارتمان های فیزیک بیشتره یا برق ؟

با سلام
    من دانشجویی ارشد مهندسی هسته ای گرایش کاربرد پرتو هستم! و موضوع پایان نامه ام در مورد سنتز نانو ذرات به عنوان آشکارساز سوسوزن است. میخاستم در مورد اپلای کردن در مقطع دکترا در اروپا یا استرالیا بدونم؟ امکانش هست در این رشته اپلای کرد یا نه؟ یا اینکه در رشته نانوتکنولوژی در مقطع دکترا میشه اپلای کرد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mhangoshban نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجویی ارشد مهندسی هسته ای گرایش کاربرد پرتو هستم! و موضوع پایان نامه ام در مورد سنتز نانو ذرات به عنوان آشکارساز سوسوزن است. میخاستم در مورد اپلای کردن در مقطع دکترا در اروپا یا استرالیا بدونم؟ امکانش هست در این رشته اپلای کرد یا نه؟ یا اینکه در رشته نانوتکنولوژی در مقطع دکترا میشه اپلای کرد؟
    ذوست عزیز این نکته رو در مورد استرالیا بگم که با این رشته فکر نکنم بتونی پذیرش بگیری..اگه هم پذیرش بگیری قطعا ویزا نخواهی تونست بگیری (UN's Sanctions)
    (البته قصد نا امید کردنت رو ندارم..یه سر به فروم تحریم دانشگاه های استرالیا بزن...sorry)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ذوست عزیز این نکته رو در مورد استرالیا بگم که با این رشته فکر نکنم بتونی پذیرش بگیری..اگه هم پذیرش بگیری قطعا ویزا نخواهی تونست بگیری (UN's Sanctions)
    (البته قصد نا امید کردنت رو ندارم..یه سر به فروم تحریم دانشگاه های استرالیا بزن...sorry)

خب تو زمینه نانو کار میخوام کنم ! تو اروپا چی؟میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)