نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گرفت؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گرفت؟

دوستان سوال مهمی که ممکنه برای خیلی ها به وجود اومده باشه این هست که آیا میشه برای یه دانشگاه دو نوع فاند یا بورس گرفت؟ منظور من گرفتن همزمان دو نوع بورس با منبع یکسان (دانشگاه) نیست!
    مثلا کسی که فاند RA یا فلوشیپ دانشگاه رو میگیره میتونه برای یه بورس خارجی (مثلا بورسی که اتحادیه اروپا به جهان سومی ها میده!، یا بورسی که از طرف دولت یه کشور داده میشه) هم اپلای کنه؟ و اگه هر دو تا رو گرفت از طرف دانشگاه مشکلی براش به وجود نمیاد؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان سوال مهمی که ممکنه برای خیلی ها به وجود اومده باشه این هست که آیا میشه برای یه دانشگاه دو نوع فاند یا بورس گرفت؟ منظور من گرفتن همزمان دو نوع بورس با منبع یکسان (دانشگاه) نیست!
    مثلا کسی که فاند RA یا فلوشیپ دانشگاه رو میگیره میتونه برای یه بورس خارجی (مثلا بورسی که اتحادیه اروپا به جهان سومی ها میده!، یا بورسی که از طرف دولت یه کشور داده میشه) هم اپلای کنه؟ و اگه هر دو تا رو گرفت از طرف دانشگاه مشکلی براش به وجود نمیاد؟
    بسته به کشور و یا دانشگاه فرق میکنه ولی در کل بله امکانش هست
    دانشگاه به فاندهای خارجی شما اصلا کاری نداره.شما میتونین در هر جهتی تلاش کنین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    بسته به کشور و یا دانشگاه فرق میکنه ولی در کل بله امکانش هست
    دانشگاه به فاندهای خارجی شما اصلا کاری نداره.شما میتونین در هر جهتی تلاش کنین
    یه مسئله ای که هست دولت ها و اتحادیه ها بورسشون رو مستقیم دست شما نمیدن و با دانشگاه محل تحصیلت هماهنگ میکنن. همین مسئله ممکنه باعث بشه که دانشگاه برخورد خوبی نداشته باشه. چون موقع پر کردن فرم اپلای یه سوال پرسیده میشه که ایا منبعی برای تامین هزینه های تحصیلتون وجود داره یا میخواید فاند بگیرید؟!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یه مسئله ای که هست دولت ها و اتحادیه ها بورسشون رو مستقیم دست شما نمیدن و با دانشگاه محل تحصیلت هماهنگ میکنن. همین مسئله ممکنه باعث بشه که دانشگاه برخورد خوبی نداشته باشه. چون موقع پر کردن فرم اپلای یه سوال پرسیده میشه که ایا منبعی برای تامین هزینه های تحصیلتون وجود داره یا میخواید فاند بگیرید؟!
    محمود عزیز ، شما تو همون فرم اپلیکیشن میتونی چند نوع ممر درآمد رو برای خودت ذکر کنی و به نظر من اهمیت چندانی نداره که شما از فاند دیگه ای استفاده کردی
    البته کیس به کیس متفاوته!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

Thumbs up پاسخ : آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گر

برا منم سواله، من دانشگاه UCLA رو چک کردم فهمیدم که یه سقفی گذاشته برای مقدار مبلغ دریافتی، چیزی که من از لیست هاشون فهمیدم حداکثر یه نفر میتونه 40.000 از منابع مختلف کمک هزینه بگیره. نظرشما چیه ؟ ایا تجربه ای دارین تو این زمینه یا سرچی انجام دادین؟ پیشاپیش ممنونم از پاسختون

Junior Member

این سوال منم هست
    مثلا در بعضی کشورهای اروپایی که دکترا یک شغل حساب میشه و دولت بهش حقوق میده، آیا میشه هم زمان از فاندهای دیگه هم استفاده کرد؟ اگر استفاده کنه اون حقوقش قطع میشه؟
    اگر کسی پاسخ بده ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)