نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 407 از 493 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417457 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    کسی که بعد از I-20 فاند میگیره اکیدا توصیه میشه که I-20 اش رو عوض کنه. این خیلی کمک میکنه بهتون.
    در کل شرایط حادی ندارید به نظر من و سفارت های مختلف براتون فرقی نمیکنه. اما این نکته رو همیشه در نظر داشته باشید چون ما خیلی اطلاعاتی از روند کلیر شدن نداریم درصد زیادی شانس توی این قضیه دخیل هست و با این کارها فقط احتمال موفقیت رو زیاد میکنیم. مثل انواع کمربند ایمنی و کیسه هوا و... برای ماشین اما باز ممکنه طرف با پیکان 42 تصادف کنه و سالم بمونه طرف با بنز تصادف کنه و یه بلایی سرش بیاد اما قطعا احتمال این اتفاقات کمه. بنابراین همیشه اساتید این بخش گفتن من هم میگم تمام راهنمایی ها صرفا توصیه است و تصمیم گیر نهایی خود شما هستید و کسی دیگه در موردش مسئول نیست.
    اما در کل مورد خاصی ندارید و همه سفارتها میتونید اقدام کنید. شاید این توصیه دوستمون که گفتن تا آخر ماه صبر کنید و بعد اگه آنکارا باز نشد از سفارتهای دیگه اقدام کنید.
    وقت اضطراری هم میشه گرفت اما اگه واقعا وقت اضطراری باشه نه این شرایطی که اکثر دانشجوها دارند. من سراغ ندارم دانشجویی وقت اضطراری گرفته باشه چرا که اگه شما مثلا الان به آنکارا ایمیل بزنید میگه سفارتهای دیگه مثل دوبی و ایروان وقتشون آزاده از اونجا اقدام کنید و درخواستتون رو رد میکنن. موفق باشید
    راهنماییتون همیشه مفید بوده
    با توجه به اینکه الان I-20 بدون فاند رو دارم و میتونم وقت بگیرم، آیا نمیشه از ایمیل استادم در ارتباط با TA position پرینت بگیرم و با همین I-20 وقت بگیرم و زمانی که میرم سفارت، I-20 جدید رو به همراه پرینت I-20 اول ببرم؟
    خیلی نگرانم میشه زودتر راهنمایی بفرمایید؟
    ویرایش توسط michael1958 : September 20th, 2014 در ساعت 11:51 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در مورد official transcripts :

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید....
    برای روز مصاحبه اینکه من پذیرش زبان دارم از دانشگاه کالیفرنبا و میخوام برای دوره کوتاه مدت در کمپانی سیسکو شرکت کنم چه مدارکی ببرم برای قانع کردن آفیسر بهتره؟؟؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

با سلام
    من از دوستانی که سفارت باکو رفتن خواهش میکنم که راهنمایی کنند:

آیا مدارک زیر هنگام مصاحبه نیاز هست:
    ترجمه شناسنامه، کارت ملی، کارت معافیت و اصل کارنامه تافل. خواهش نیاز به راهنمایی سریع دارم. مساعدت بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات

با سلام خدمت دوستان عزیز،

من برای ارشد رشته مکانیک پذیرش گرفتم. حالا می خواستم بدونم که برای سفارت ترکیه بایستی ریز نمرات ، دانشنامه ، شناسنامه و بقیه مدارک مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشند یا خیر. چون امروز که سوال کردم مثل اینکه مهر دادگستری برای هر مدرک 60000 تومان شده که واقعا صرف نداره . آیا فقط همون ترجمه رسمی رو ببرم کفایت می کنه؟

با تشکر

Junior Member

پرینت بانک من از مالزی هست و به دلار هم نمیدن. آیا اشکالی داره؟ ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    نرخ برابریش با رینگیت رو چی ؟ میزنند براتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sali11 نمایش پست ها
    پرینت بانک من از مالزی هست و به دلار هم نمیدن. آیا اشکالی داره؟ ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zambi_20022001 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز،

من برای ارشد رشته مکانیک پذیرش گرفتم. حالا می خواستم بدونم که برای سفارت ترکیه بایستی ریز نمرات ، دانشنامه ، شناسنامه و بقیه مدارک مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشند یا خیر. چون امروز که سوال کردم مثل اینکه مهر دادگستری برای هر مدرک 60000 تومان شده که واقعا صرف نداره . آیا فقط همون ترجمه رسمی رو ببرم کفایت می کنه؟

با تشکر
    باید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بزنید.

سلام
    بچه ها خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنین. خیلی این مسئله ذهنمو مشغول کرده. اینکه چقدر حقوق در ماه داشتن از دید سفارت مناسبه؟ ۲ میلیون، ۳ میلیون ، چقدر؟ ایا این مسئله اصلا براشون مهمه و تعیین میکنه که شرایط خوبی رو در ایران داری؟ وضع مالی ما خوبه اما حقوقی که میگیرم ربطی به این نداره و یک کار نیمه وقته، لازمه که اصلاح بشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ایا کسی میدونه که برای فرصت مطالعاتی هم نیازی بهsop ,RPهست؟سفارت دبی ایا سند ملک هم نیاز داره؟کسی تجربه مصاحبه در دبی را داره؟
    خیلی ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    باید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بزنید.
    دوست عزی چرا وقتی نمیدونی اطلاعات غلط میدی؟
    به هیچ وجه اینجوری نیس براس سفارت آمریکا فقط و فقط مهر مترجم کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)