نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 375 از 493 نخستنخست ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385425475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,741 تا 3,750 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط WAYTOGO نمایش پست ها
    سلام هایزنبرگ جان، آقا فوق العاده از اطلاعات جامعی که میدی ممنونم
    می خاستم بپرسم که برای سفارت حتما لازمه که ترجمه رسمی کارت معافیت پزشکی باشه یا فقط خودش کفایت می کنه؟
    دوتاش رو ببر... یهو میبینی اون آفیسری که به تو میخوره فارسی زبان نیست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط detroit440 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... وقت به خیر
    من یک سوالی داشتم در مورد ریزنمرات پیش دانشگاهی و دبیرستان ... من ریزنمره انگلیسی دوره لیسانس و ارشد رو آماده دارم، امروز دیدم که در تاپیک مدارک لازم برای سفارت اصل و ترجمه ریزنمرات پیش دانشگاهی و دبیرستان هم به عنوان مدارک لازم ثبت شده؛ آیا واقعا بردن این دو مدرک ضرورتی داره؟ حتی دانشگاه هم در زمان اپلای ریزنمرات این دوره ها رو نخواسته نبودن ... ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید ... چون ترجمه این مدارک خودش مستلزم زمان و هزینه اضافی خواهد بود
    ممنونم از راهنمایی تون
    مدارک پیش دانشگاهی برای کساییه که لیسانس میرن!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

دوستان برای پرداخت Sevis fee باید مثل MRV fee از طریق Log in در پرتالمون این کار رو انجام بدیم؟
    بعد دریافت رسید پول کار خاص دیگه ای باید انجام بدیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mana1988 نمایش پست ها
    دوستان برای پرداخت Sevis fee باید مثل MRV fee از طریق Log in در پرتالمون این کار رو انجام بدیم؟
    بعد دریافت رسید پول کار خاص دیگه ای باید انجام بدیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!
    سلام نه!

از این سایت:

https://www.fmjfee.com

با فندوق شکن باید برید!

بعد فایل pdf میده بهتون که همون رسیده... سریع بدید... سایتش خیلی مشکل پیدا می کنه... دقیقه 90 نذارید!

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سند خانه و ماشین نمی خواد!

سند ازدواج رو حتماً ترجمه شده ببرید!

شناسنامه به عهده خودتونه!! اصلش رو حتما ببرید! ترجمه رو میتونید ببرید یا نبرید!

به احتمال زیاد شناسنامه رو موقعی می خواد که شما ازدواجتون خیلی جدید باشه یا مورد مشکوکی توش باشه!
    ممنون. ترجمه سند ازدواج لازمه به تایید دادگستری و یا وزارت خارجه برسه؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aslani313 نمایش پست ها
    ممنون. ترجمه سند ازدواج لازمه به تایید دادگستری و یا وزارت خارجه برسه؟
    اینجا رو بخونید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

سلام دوستان
    در مورد ریزنمرات لیسانس و فوق لیسانس، آیا بردن ریزنمرات انگلیسی غیررسمی (سایت خود دانشگاه میده) کفایت میکنه؟
    آیا لزومی داره در صورتی که فارغ التحصیل شده باشیم، دانشنامه ی لیسانس و ارشد رو ببریم؟ چون در این صورت حتما باید این مدارک از دانشگاه خریداری بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Citrizin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد ریزنمرات لیسانس و فوق لیسانس، آیا بردن ریزنمرات انگلیسی غیررسمی (سایت خود دانشگاه میده) کفایت میکنه؟
    آیا لزومی داره در صورتی که فارغ التحصیل شده باشیم، دانشنامه ی لیسانس و ارشد رو ببریم؟ چون در این صورت حتما باید این مدارک از دانشگاه خریداری بشه.
    سلام!

تنها سفارتی که تا این لحظه خیلی گیر بوده روی این مسئله، باکو بوده!

معمولاً همه سفارت های دیگه تا این لحظه کارنامه های معمولی اینگلیسی که خود دانشگاه میده رو قبول میکنند....

اگر کارنامه فارسی دارید و شرایطش طوری هست که مترجم قبول کرده تو سربرگ قوه قضائیه بزنه مشکلی نیست و سفارت ترجمه اگر تو سربرگ قوه قضائیه باشه هم قبول می کنه!

باکو آفیسر گیری داره که کارنامه اینترنتی رو قبول نمی کنه! و بوده که مجبور کرده که برن خریداری کنند بیارند: اینجا

بعد گفت که این ریز نمرات غیر رسمین، منم گفتم آره من هنوز فارغ التحصیل نشدم که بهم ریز نمره اصلیو بدن، گفت کی میشی؟ منم گفتم دو هفته دیگه، گفت که خوب هر چه سریعتر بفرست مدارکتو برامون چون باید پروسس ویزاتو شروع کنیم، من پرسیدم به کجا و چه جوری و گفتم امیدوار بودم نخواید، گفت که نه می خوایم و من می دونم که اینجوریه که ریجکتت نکردم و بفرست به آدرس میل

Junior Member

دوستان سلام
    از اونجایی که هم پاسپورت باید امضا بشه هم I-20. اینهارو بهتره تو سفارت امضا کنیم جلو خود officer یا اینکه قبلشم امضا کنیم ایرادی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mana1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    از اونجایی که هم پاسپورت باید امضا بشه هم I-20. اینهارو بهتره تو سفارت امضا کنیم جلو خود officer یا اینکه قبلشم امضا کنیم ایرادی نداره؟
    قبلش امضا کنید..... چون هنگام ورود از شما میگیرند... آفیسری نیست که ببینه........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)