نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 489 از 493 نخستنخست ... 389439479480481482483484485486487488489490491492493 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,881 تا 4,890 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya27 نمایش پست ها
    سلام اگه دانشگاه قبول کنه تافل ویو کنه برا سفارت و ویزا مشکلی پیش نمیاد؟؟
    اگه مدرک زبان ندارید دانشگاه باید در فرم I-20 ذکر کنه که نیازی به مدرک زبان نیست یا تایید کنن که شما proficient هستید . ویو کردن شرایطی داره که حتما خودتون از اون اگاهید . مثلا تحصیلا قبلیتون مثل لیسانس در یکی از کشورای انگلیسی زبان بوده باشه و . . . نکته بعد اینکه بر اساس تجربه ای که دو نفر از دوستام داشتن ( سفارت آنکار و ایروان ) مهم اینه که آفیسر تشخیص بده که شما زبانتون برای ادامه تحصیل قابل قبوله . در مورد دوستان من هر دو به خاطر زبان ریجکت شدن با اینکه دانشگاه بهشون پذیرش مشروط داده بود . بنابراین یکی از ویژگی هایی مهم که در صدور ویزای دانشجویی بهش توجه میشه زبان هست .

تایید مدرک زبان توسط دانشگاه و گرفتن پذیرش و فرم I-20 یعنی اینکه مدرکتون معتبره . اگر دیفر کنید بعید می دونم اشکالی پیش بیاد چون به هر حال دانشگاه مدرک زبانتون رو قبل از اکسپایر شدن پذیرفته و این برای سفارت هم مورد تاییده

Junior Member

سلام دوستان سند خونه که جز مدارک از اون اسم میبرن باید به نام متقاضی باشه یا اشکالی نداره که به نام پدر و مادر باشه؟

Junior Member

سلام دوستان، من امروز رفتم برا سفارت عکس انداختم موقع تحویل دیدم که تو عکس‌ها دست برده و روتوش کرده، خواستم بدونم این عکسا رو قبول می‌کنن یا نه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان با سلام
    سفارت ها (دبی) آیا به تاییدیه های مختلف ما برای مدارکمون نیاز دارند ؟
    ۱. وزارت علوم که با اپلود کردن دانشنامه و اینا باید ازش تاییدیه بگیریم
    ۲.دادگستری
    ۳. وزارت امور خارجه

Junior Member

برای ویزای دانشجویی ترجمه رسمی سند خونه بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه کفایت می کنه؟

سلام دوستان

در رابطه با مدارکی که باید به سفارت ببریم آیا میشه برای سربازی اصل گواهی معافیت تحصیلی فعلی (نه گواهی که برای مقطعی که در اون پذیرفته شدیم) رو ببریم؟ و اگر تا روز مصاحبه فارغ التحصیل بشیم و تو مرخصی یک ساله بعد از فراغت از تحصیل باشیم چه مدرکی باید ببریم (در صورتی که هنوز برای معافیت تحصیلی مقطع جدید اقدام نکرده باشیم)؟ ودیعه سربازی هم که پرداخت می کنیم جدیدا اینترنتی شده و هیچ گواهی صادر نمیشه براش

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من ژانویه 2016 برای J1 ریجکت شده م. الان دوباره میخوام برای همون J1 اپلای کنم. بهتره کجا برم؟ و با توجه به اینکه فاند دارم چه مدارکی باید ببرم؟

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام دوستان من سرباز بودم پذیرش گرفتم وثیقه ۲۰ میلیونی گذاشتم ترخیص شدم. واسه سفارت میخواستم نامه ضمانتنامه بانکی رو ببرم که بگم وثیقه گذاشتم. مشکل اینه که بانک اصل ضمانتنامه رو پیش خودش نگهداشته و یه نسخه بدون مهر و امضا به من داده. دارالترجمه هم میگه این نسخه رو با سربرگ قوه قضاییه اصلا ترجمه نمیکنم و فقط شاید ترجمه ناجیت برات بزنم.
    سفارت ترجمه ناجیت رو قبول داره؟ یا بگردم دنبال دارالترجمه ای که با سربرگ رسمی ترجمه کنه؟
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام
    دوستان من اصل نامه معافیت تحصیلی که نظام وظیفه به وزارت علوم میزنه رو سازمان امور دانشجویان (همون اداره اعزام) پیش خودش نگهداشته. بهشون که گفتم واسه سفارت لازم میشه بهم داد نامه رو گفت سریع ترجمه کن برگردونش واسمون. گفت قانونا اصلش باید پیش ما باشه نمیتونیم بدیم بهت. منم همون روز ترجمه رسمی کردم و برگردوندم بهشون.
    همین دوشنبه هم سفارت مصاحبه دارم، نگرانم که نکنه ازم اصلش رو هم بخوان؟ با اینکه دارالترجمه کپی برابر اصل کرده نامه رو.
    اگه بدونم اصلش صروریه فردا برم اداره اعزام و خواهش کنم بگیرم ازشون موقتا.
    ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنید.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)