نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 457 از 493 نخستنخست ... 357407447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,561 تا 4,570 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member rezasrlk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام،دو تا سوال داشتم. ممنونم که جوابم رو میدید.
    من چندین سال پیش مبلغی رو به یکی از بستگان دادم و ایشون در بانک مسکن حسابی باز کردن برای وام مسکن. این پول روش سود میاد و برداشته میشه. به نوعی حساب بلند مدته و گردش داره. اون مسکن هم مال منه هم مال ایشون (شریکی) اما حساب به اسم ایشونه و اینکه ایشون عمه من هستند.
    سوال اول: اون خونه هنوز قسط داره و من بخشی از درآمدم رو به عنوان قسط میدم اما سند در گرو بانکه اما به اسم عمه ام. آیا میشه وکالتی یا "هر چیزی که من نمیدونم" گرفت که نشون بده بعد از اتمام قسط این خونه مال من هم هست و به عنوان دارایی ملکی بشه ترجمه کرد؟
    سوال دوم: آیا اون مبلغی که در بانکه و حساب به اسم ایشونه باز هم میشه کاری کرد که نشون بده این مبلغ برای منه و خیلی سال هست که حساب داره کار میکنه؟ با وکالت محضری یا هر چیز دیگه که قابل ترجمه باشه برای BS

کیس من از نوع توریستیه و لطفن اگه جواب درست رو میدونید بگید. سپاس.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    بله منظورم همین دو تا بود.
    بعد از وقت گرفتن و اتمام کار میشه دوباره لاگین شد و اون صفحاتی که لازمه رو پرینت بگیریم؟ منظورم اینه که لپ تاپ مون به پرینتر وصل نیست، بعدا از یه جای دیگه دوباره وارد سایت بشیم و رسیدها رو پرینت بگیریم؟
    خوب می تونید یه نرم افزار pdf که پرینتر مچازی نصب می کنه داشته باشید مثل jaws pdf creator , nitro pdf و و فایل را به صورت pdf پرینت بگیرید بعدا پرینت کاغذی بگبرید.
    ولی بعدا هم میشه لاگین کرد و پرینت گرفت. البته رسید mrv fee اصولا لازم نیست چون همون instruction که پرینت می گیرید تائید وقت شماس و وقتی پول نداده باشید که نمی تونید وقت گرفته باشید. ولی sevis رو حتما می خوان.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

دوستان من متولد 70 هستم سربازی نرفتم در اتریش در حال تحصیل هستم کسایی که خدمت نرفتن در روز مصاحبه باید چه کار کنن؟ و میخوام برای امریکا اقدام کنم در صورت نداشتن سربازی چه مشکلی پیش میاد؟

Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

سلام دوستان
    اگه ممکنه نمونه ای از بانک استیتمنت که برای ارائه به سفارت/یا دانشگاه برای صدور DS لازمه رو اینجا آپلود کنید.
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مکانیک هستم. علاقمند به گذروندن یک پروگرم مدیریتی 1-2 ساله در یکی از کالجهای امریکا هستم (نه مستر). این پروگرم مناسب برای کسانی هست که میخوان بیزینس خودشونو شروع کنن. من I-20 رو گرفتم sevis fee و MRV fee رو هم پرداخت کردم و وقت هم گرفتم واسه مصاحبه.
    از اونجایی که کیس من با کیس بیشتر بچه ها یکم فرق میکنه (it seems backward) میخواستم ازتون کمک بگیرم برای مدارک روز مصاحبه چه چیزهایی ببرم.
    من این مدارک رو آماده دارم:
    1. BS از حساب خودم و پدر که پدر ساپورتر مالی است
    2. دو سند خونه به نام پدر و مادرم
    3. اصل و ترجمه : مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، دو سند خونه به نام پدر و مادرم، یک سند ماشین به نام خودم،
    4. پاسپورت و کپی
    5. اصل فرم I-20 و کپی
    6. sevis fee و MRV fee
    7. Ielts و کپی
    8. پاسپورت قبلی
    9. DS-160 صفحه کانفرمیشن
    10. 2 قطعه عکس 5X5
    11. فرم تعهد financial support
    دیگه چه چیزهایی لازم دارم ببرم؟
    ممنون میشم ازتون کمکم کنید...

Junior Member rezasrlk آواتار ها

یک سوال فوری دارم ممنون میشم جوابم رو بدین:

آیا فرم I-134 (فرم ساپورت مالی) رو باید حتمن پست فیزیکی کرد، یا اینکه اسکن و ایمیل کردن اون هم قابل قبوله برای افسر مهاجرت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s.momeni نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مکانیک هستم. علاقمند به گذروندن یک پروگرم مدیریتی 1-2 ساله در یکی از کالجهای امریکا هستم (نه مستر). این پروگرم مناسب برای کسانی هست که میخوان بیزینس خودشونو شروع کنن. من I-20 رو گرفتم sevis fee و MRV fee رو هم پرداخت کردم و وقت هم گرفتم واسه مصاحبه.
    از اونجایی که کیس من با کیس بیشتر بچه ها یکم فرق میکنه (it seems backward) میخواستم ازتون کمک بگیرم برای مدارک روز مصاحبه چه چیزهایی ببرم.
    من این مدارک رو آماده دارم:
    1. BS از حساب خودم و پدر که پدر ساپورتر مالی است
    2. دو سند خونه به نام پدر و مادرم
    3. اصل و ترجمه : مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، دو سند خونه به نام پدر و مادرم، یک سند ماشین به نام خودم،
    4. پاسپورت و کپی
    5. اصل فرم I-20 و کپی
    6. sevis fee و MRV fee
    7. Ielts و کپی
    8. پاسپورت قبلی
    9. DS-160 صفحه کانفرمیشن
    10. 2 قطعه عکس 5X5
    11. فرم تعهد financial support
    دیگه چه چیزهایی لازم دارم ببرم؟
    ممنون میشم ازتون کمکم کنید...
    اینایی که گفتیدو با خودتون ببرید بعلاوه ی:
    - چون دورتون آکادمیک نیست ممکنه یکمی بیشتر از دانشجوها در خطر ریجکت قرار بگیرید برای همین هرچی مدرک در مورد بیزنیس یا شغل فعلیتون که نشون بده این دوره واقعن بدردتون میخوره هم همراه خودتون ببرید. آفیسر باید متقاعد بشه شما به گذروندن این دوره برای پیشرفت در فیلد کاری فعلیتون نیاز دارید!
    -یه SOP خوب هم آماده کنید، یعنی خودتون بنویسید. و توش از کودکی تا به امروزتون رو طوری شرح بدید که معطوف به نیاز به گذرون این دوره باشه. سعی کنید تو سفارت هم چه آفیسر خواست و چه نخواست اینو بهش بدید بخونه. براتون خوبه. چون ممکنه وای نسه شما خودتون شرح بدید برای چی می خواید این دوره رو بگذرونید.

با سلام.نمیدونم اینو باید کجا میپرسیدم

من چندتا سوال داشتم.ممنون میشم کمکم کنید.همه این سوالات رو برای شرایط بعد از گرفتن پذیرش و در مرحله اقدام برای سفارت میپرسم.

1- دانشگاه من خودش ریزنمرات انگلیسی را میتونه برای دانشگاه مقصد پست کنه (که فکر کنم این نوع ریزنمرات چون از طرف خود دانشگاهه, رسمی حساب بشه), ایا با این وجود لازمه تا بازهم ریزنمرات را ببرم دالترجمه ترجه رسمی کنم؟

2-به غیر از ترجمه ریزنمرات و دانشنامه ها, باوجود اینکه فاندمون هم مشخص شده, ایا لازمه مدارکی مثل گواهی رتبه و گواهی ممتازی ها ترجمه بشن؟یعنی در پروسه های بعدی, ترجمه های این مدارک موثر هستند؟

Junior Member

با سلام

ببخشید من چندتا سوال دارم، خیلی ممنون میشم پاسخ بدین

1) آیا مدرک لیسانس و ارشد رو هم سفارت ازمون میخواد یا فقط ریز نمرات کافیه؟
    2) آیا ریز نمرات باید حتما رسمی باشه یا غیر رسمی هم مشکلی نداره؟
    3) من هنوز پایان نامه ارشدمو دفاع نکردم، ولی دانشگاه ریزنمرات زسمی مو اگه پولشو بدم بهم میده، ولی خب بدون نمرۀ پایان نامه، حالا آیا چنین ریز نمراتی رو سفارت می پذیره؟

خیلی ممنون می شم پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

سلام به همه. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید:
    من سه ماه پیش فارغ التحصیل شدم تو ایران و الان از آمریکا برای یک سال تحصیلی پسادکتری از یه جای معتبر گرفتم. مدرک ds2019 رو ارسال کردند که متاسفانه فقط تونستند با پست عادی بفرستند که معلوم نیست کی برسه. اما اسکنش رو دارم و برای پر کردن فرم ds 160 مشکلی ندارم. میخواستم بدونم دقیقا چه مدارکی نیاز هست که برای مصاحبه همراهم ببرم. آیا ریزنمرات و مدارک دانشگاهی رو باید ببرم؟ منظورم البته ترجمه شده هست) سند و اینا چی؟
    من هیچ job offer ی ندارم و برنامه تحقیقات هم چیزی هست که خودم نوشتم. در واقع تنها چیزی که اونها برای من فرستادن همون 2019 هست.
    ممنو میشم اگر بفرمایید من دقیقا چه مدارکی (فارسی یا انگلیسی ) نیاز دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)