نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 487 از 493 نخستنخست ... 387437477478479480481482483484485486487488489490491492493 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,861 تا 4,870 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

درود،
    من تا الان فکر می کردم برای توریستی امریکا فقط موجودی حساب کافیه، ولی الان شک کردم که آیا گردش حساب و میانگین موجودی هم لازمه برای ارائه؟ اگه آره چند ماهه؟

سپاس

من ترجمه ی کارت معافیتم رو دادم به افیسر و توی ترجمه کفالت رو bailment ترجمه کرده. البته خودم شفاهاً گفتم که معافیت من بخاطر guardianship هست ولی خب اون چیزی که افیسر پیش خودش نگه داشته برای کلیرنس bailment هست و معانی این لغت هیچ ربطی به سربازی نداره. الان متوجه شدم که مترجم توی google translate نوشته کفالت و کلمه ی bailment رو به عنوان ترجمه نوشته ولی این کفالت به اون معنی که توی نظام وظیفه استفاده میشه نیست.

استرس گرفتم که مشکل ایجاد نشه. خواهش میکنم اگر تجربه مشابه دارید کمک کنین.

سلام
    دوستان من اینو تو تایپیک دیگه هم نوشتم گفتم شاید بد نباشه اینجا هم بذارم به هر حال این فقط نظر شخصیه منه
    من خیلی از تجربیات دوستان تو سایتو خوندم و نتیجه گیریم اینه که کسی که با شما مصاحبه میکنه اموزشهای روانشناسی رو دیده و واکنشش نسبت به کیسهای مختلف از این رو میتونه باشه دقت کنید اولین ارتباطی که با شما برقرار میکنه دیدن چهره فرد متقاضیه و اگه فرد مضطرب باشه اولین پالس منفی رو ناخواسته منتقل کرده و حتی اگه سعی کنید وانمود کنید که اضطراب ندارید باز هم به راحتی قابل تشخیصه پس اگه مورد خاصی نداشته باشید و واقعا قصد بازگشت داشته باشید و اصلا رفتن به امریکا براتون چیز مهمی نباشه که از ریجکت شدن نگران بشید دلیلی هم برای اضطراب وجود نداره . دوم اینکه به یاد داشته باشید افیسر با خوندن فرم 160 و دیدن چهره شما تا 50% تصمیمشو گرفته برای شروع چند تا سئوال به طور رندوم ازتون میپرسه مثلا برای چی میخواید برید و کدو م ایالتها و از این قبیل تا اینجا شما به هیچ مدرکی نیاز ندارید و اگه نتونسته باشید از طریق چهره و نوع واکنشتون به سئوالهایی که پرسیده میشه نظر مثبتشو جلب کنید دیگه مصاحبه رو ادامه نمیده و برگه سفید تقدیمتون میکنه ولی اگه نظرش تا اینجه مثبت باشه میره سراغ مدارک و و بررسی میزان وابستگی به کشورتون به یاد داشته باشید هیچ کدوم از مدارکی که ارائه میکنید به تنهایی کارایی نداره و مدارک در کنار هم براش مثل یک پازل هستش که با در کنار هم قرار گرفتن میتونه یه تصویر مثبت از شما برسه برای همین تا وقتی که مدرکی ازتون نخواسته به هیچ وجه سعی در ارائه مدرک نکنید حتی دعوتنامه و چیزهایی که از نظرتون مهم به حساب میاد چون این کار چیدمان پازل ایشونو به هم میریزه و نتیجه منفی براتون در پی داره و این رو هم اضافه کنم بدلیل عدم استقرار سفارت داخل ایران و اینکه شرایط برای استعلام مدارکی که ارائه میشه برای سفارت محیا نیست و اگر هم قرار بر استعلام بشه برای سفارت هزینه مالی داره اونها به ندرت و در مورد کیسهای خاص مدارکو استعلام میکنن مدارکی که ارائه میکنید فقط در صورت نظر مثبت افیسر جهت تکمیل بروکراسی پرونده به کار گرفته میشه و نقش چندانی در اعمال تصمیم گیری نداره برای مثال اگه در یه کیس متقاضی به تنهایی قصد سفر داشته باشه و قرار بر این باشه که همسر و فرزندش که با اون به سفر نمیرن رو ملاک وابستگیش به کشور خودش نشون بده افیسر در صورتی به طور کامل قانع میشه که همسر و فرزندش هم روز مصاحبه همراهش باشن و افیسر اونهارو از نزدیک ببینه در غیر این صورت روی کاغذ با نشون دادن سند عقد و شناسنامه و اینها براش زیاد قانع کننده نیست البته باز هم بستگی به دیگر شرایط پرونده داره موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

دوستان سلام، يك سوال داشتم ممنون ميشم اگر سريع كسي بتونه جواب بده، من پدر مادرم يكشنبه ميرن دبي براي وقت سفارت امريكا، ميخواستم بدونم كه اي تمكن مالي از بانك ترجمه دارالترجمه ميخواد يا هموني كه بانك به زبان انگليسي ميده كافيه؟ رئيس بانك پارسيان ميگفت سفارت امريكا نامه مارو قبول نميكنه حتما بايد ترجمه شه
    سپاس

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidj8 نمایش پست ها
    دوستان سلام، يك سوال داشتم ممنون ميشم اگر سريع كسي بتونه جواب بده، من پدر مادرم يكشنبه ميرن دبي براي وقت سفارت امريكا، ميخواستم بدونم كه اي تمكن مالي از بانك ترجمه دارالترجمه ميخواد يا هموني كه بانك به زبان انگليسي ميده كافيه؟ رئيس بانك پارسيان ميگفت سفارت امريكا نامه مارو قبول نميكنه حتما بايد ترجمه شه
    سپاس
    رییس بانک پارسیان احتمالا خودش دارالترجمه هم داره! بانک وقتی به انگلیسی میده دیگه چیو ترجمه کنید.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

سپاس از اقا ايمان و محسن.
    چند تا سوال برامون پيش اومده ممنون ميشم دوباره راهنمايي بفرماييد.

يكه اينكه اون كشورهايي كه خواسته تو ٥ سال پدر مادرم جز تركيه تو اين ٥ سال جايي نرفتن ولي قبل از ٥ سال ويزاي ٦ ما كانادا، ٦ ماه انگليس، شينگن متعدد و... تو پاسپورتاشون هست، من خودم زمان پر كردن فرم اصرار داشتم اينها رو تو اون كشورهاي ٥ سال اخير بنويسم كه خوب نكرديم اينكارو، حالا به نظرتون چه جور ميتونن اين كشور ها رو مطرح كنن؟ چون احساس ميكنم مفيد باشه
    دوم اينكه تو اين فرم خوندم يكي از مدارك خواسته شده نشان دادن وابستگي در ايران هستش، خوب من با پدر مادرم زندگي ميكنم مجرد و دانشجو هستم و برادرم هم ازدواج كرده دانشجو هم هست ٧ ماه ديگه بچشونم به دنيا مياد. ايا همينارو شفاهي بگه كافيه يا مدركي هم مثلا گواهي اشتغال به تحصيل من يا كارت دانشجويي نياز هست ببرن؟

راستي نوع اقدام ويزا هم توريستي براي ديدن خواهرم در امريكا كه ٤ سال پيش با لاتري مهاجرت كرده امريكا ست. در ضمن فقظ پدر مادر من براي ويزا اقدام كردن و منظورم نشون دادن وابستگي اونها به ايران بود سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

سلام دوستان

برا روز مصاحبه نامه اشتغال به کار اگه به انگلیسی باشه ولی سربرگ شرکت فارسی باشه ایراد داره؟ درصورت ایراد داشتن باید ترجمه کنیم دیگه
    میشه لطف کنید بفرمایید که گردش حساب 4 ماهه لازمه یا گواهی موجودی حساب کفایت میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

کاش یکی بود مدارک لازم برای ویزای توریستی رو هم به صورت کامل اینجا میذاشت. همه اطلاعات برا دانشجوییه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jahani نمایش پست ها
    کاش یکی بود مدارک لازم برای ویزای توریستی رو هم به صورت کامل اینجا میذاشت. همه اطلاعات برا دانشجوییه
    سلام
    دوست عزیز اگه تجربیات همه اونایی که برای ویزای توریستی مصاحبه رفتن رو بخونی متوجه میشی بیش از 95% چه اونایی که ویزا گرفتن و چه اونایی که ریجکت شدن به جز کارت پایان خدمت چیزی ازشون خواسته نشده به طور کلی فرم 160 و صفحات گذرنامه و نوع واکنش شما در موقع مصاحبه نتیجه رو مشخص میکنه پس خیلی تمرکزت رو روی جمع اوری مدارک نذار این شرایط شماست که نتیجه رو رقم میزنه . موفق باشی

با سلام
    بعضی از دوستان تویه مطالبشون گفتن که مدرک زبان مثله ایلتس یا تافل رو ببریم سفارت. من اصلشو ندارم (گم شده) آیا کپی مدرک زبان کفایت میکنه یا از سنتر بخوام پست کنه سفارت؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)