نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 493 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط sum1sumver
    من نفهمیدم: ترجمه کارت ملی و شناسنامه لازمه یا خیر؟

No it is not. Just as some people have experienced, they might need them in Cyprus for the pick up
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض ارائه ی کارنامه به سفارت آمریکا

با عرض تبریک خدمت دوستانی که 27 می از قبرس برگشتن. امیدوارم که هر چه زودتر خبر clearance براتون بیاد. می خواستم از دوستان خواهش کنم اگر امکان داشته باش تجربیاتشون را برای ما مفصل بیان کنن چون باعث کمتر شدن استرس میشه. من یک سوال دیگه هم از بچه ها داشتن ایا از شما ریزنمرات هم خواستن. ؟ من ریزنمرات ترجمه شده دارم اما مهر دادگستری و وزارت خارجه نداره می خواستم ببینم چقدر ایم کار مهمه که برم دنبالش؟ ایا اصلا"مهمه؟ یعنی مهر دارااترجمه ارزش نداره؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه ی کارنامه به سفارت آمریکا

همون كارنامه دانشگاهو ببري كافيه. ريز نمرات منو كامل نگاه كرد ولي سوالي نپرسيد. اگه يه نمره اي داريد كه زياد جالب نيست جواب آماده داشته باشيد براش. اون موقع كه نمره هاي منو با دقت داشت نگاه ميكرد به خودم گفتم اگه الان بپرسه چراstochastic process كم شدي چي بگم؟!!! ولي نپرسيد خوشبختانه.

مرسی از راهنماییتون . نگرانی من در مورد خود این که بخواد بگه این ریزنمرات رسمی هست یا نه می باشه؟ همان طور که گفتم فقط مهر مترجم داره و مهر دادگستری و مترجم نداره؟ ایا این هم خودش می تونه تاثیر داشته باشه. بنظر خودم این قدر مورد می تونه پیش بیاد که این توش گمه. اما خوب نظر شما و دوستان دیگه که مصاحبه شدن قاعدتا" می تونه کمک کنه. راستی خود کنسول گفت ریزنمراتتون بدید یا شما دادید؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Senior Member

كارنامه جزء مداركي هست كه بايد سورت كني و بدي بهشون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    مرسی از راهنماییتون . نگرانی من در مورد خود این که بخواد بگه این ریزنمرات رسمی هست یا نه می باشه؟ همان طور که گفتم فقط مهر مترجم داره و مهر دادگستری و مترجم نداره؟ ایا این هم خودش می تونه تاثیر داشته باشه. بنظر خودم این قدر مورد می تونه پیش بیاد که این توش گمه. اما خوب نظر شما و دوستان دیگه که مصاحبه شدن قاعدتا" می تونه کمک کنه. راستی خود کنسول گفت ریزنمراتتون بدید یا شما دادید؟
    من کارنامه ای که دانشگاه شریف می ده و برای apply ازش استفاده می کنیم رو دادم.
    فکر نمی کنم خیلی کارنامه رسمی ای بخوان همون که مهر مترجم رو داره فکر کنم کافی باشه.
    در ضمن من همسرم کارنامه نبرده بود و گفت کارنامه رو میل بزن اگه رسمی بودن کارنامه خیلی براش مهم بود حتماً می گفت پستش کن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

همان کارنامه ای که دانشگاه شریف به شما داده است در واقع رسمی است چون به صورت مهر و موم شده می دهند
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    همان کارنامه ای که دانشگاه شریف به شما داده است در واقع رسمی است چون به صورت مهر و موم شده می دهند
    اولاً پایی کارنامه شریف نوشته در صورتی اعتبار داره که مهر و مومش باز نشده باشه و چون دم در همه پاکت ها باز می شه در واقع این کارنامه دیگه رسمی نیست.
    تازه کارنامه همسرم که اسکن همین بود که دیگه به هیچ وجه رسمی نیست. من گفتم اگه برای officer کارنامه رسمی مهم بود می گفت که اصل کارنامه همسرم رو پست کنم در صورتی که گفت اسکن و ایمیل کن.

تمام نامه های مهر و موم شده برای دیده شدن باید ابتدا باز شوند !!!!!!!!

اما از لحاظ حقوقی برای اطلاع شما این توضیح را در ادامه ذکر می کنم.

نامه مهر و موم شده تا قبل از باز شدن دارای اعتبار است و بعد از باز شدن تنها برای بخشی که آن را باز کرده ارزش خواهد داشت. با توجه به اینکه نامه توسط کارمند سفارت باز می شود برای سفارت معتبر خواهد بود!!!!

او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    تمام نامه های مهر و موم شده برای دیده شدن باید ابتدا باز شوند !!!!!!!!

اما از لحاظ حقوقی برای اطلاع شما این توضیح را در ادامه ذکر می کنم.

نامه مهر و موم شده تا قبل از باز شدن دارای اعتبار است و بعد از باز شدن تنها برای بخشی که آن را باز کرده ارزش خواهد داشت. با توجه به اینکه نامه توسط کارمند سفارت باز می شود برای سفارت معتبر خواهد بود!!!!
    منظورت از این جمله چیه؟ "تمام نامه های مهر و موم شده برای دیده شدن باید ابتدا باز شوند !!!!!!!!" داری به من نکته علمی آموزش می دی؟

مامور سفارات که باز نکرد دوست عزیز خودمون باز کردیم. وقتی توی صف دم در (بیرون سفارت) وایسادی به همه می گن هرچی پاکت دارین باز کنین.
    اگه وقتی میرین اونجا پاکت در بسته داشته باشین خیلی ناراحت می شن.
    بعد در ضمن این کسی که مدارک رو چک می کنه یک کارمند ساده است و هیچ کاری نداره که توی پاکت ها چی بوده فقط می خواد ببینه چیز خطرناکی نبری تو.
    حالا ایشالا می رین خودتون می بینین اوضاع چطوریه.

حالا خوبه منم ده تا علامت ! بذارم آخر ارسالم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)