نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 473 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

سلام.اگه لطف کنید و به این سوالات من پاسخ بدین خیلی ممنون میشم ازتون. در مورد مدارکی که لازمه که نشون بده ما بعد اتمام درس اونجا نخواهیم موند و برخواهیم گشت، آیا حتما باید سند ملکی که ارائه میدیم به اسم خودمون باشه یا اگه به اسم پدرمون هم باشه کافیه؟ مرسی از پاسختون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnajafi نمایش پست ها
    سلام.اگه لطف کنید و به این سوالات من پاسخ بدین خیلی ممنون میشم ازتون. در مورد مدارکی که لازمه که نشون بده ما بعد اتمام درس اونجا نخواهیم موند و برخواهیم گشت، آیا حتما باید سند ملکی که ارائه میدیم به اسم خودمون باشه یا اگه به اسم پدرمون هم باشه کافیه؟ مرسی از پاسختون
    دانشجوييد؟ براي دانشجو جواب نميده. حتي آفيسر نميگيره ببينه. تو دبي و عشق آباد كه اينطور بود. دلايل متقاعد كننده لازمه .
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : December 2nd, 2013 در ساعت 09:28 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnajafi نمایش پست ها
    والا با تجربه محدودی که من دارم....

وقتی با 214 رد می کنند یعنی این که نتونستید قانعشون کنید که بر میگردید.... اما در مورد دانشجویی های طور دیگه ای این قانون اعمال میشه!! و اون هم اینه که:

نتونستید قانعشون کنید که هدف اصلیتون از سفر به آمریکا درس خوندنه!! یا به قولی اولویت اصلیتون!

حالا سند در مصاحبه توریستی خیلی مهمه!!! اما تو دانشجویی حدسم اینه که خیلی مهم نیست و به قولی game changer نیست و نمیخوان! اما اگر بتونید به نوعی بدین خوبه! مثلاً ممکنه بپرسن چه تضمینی هست که بر می گردید و می تونید بگید که خونه پدریم به من به ارث میرسه و من باید ازش نگهداری کنم و از اینجور حرف ها! به اسم خودتون بود بهتر بود ولی بازم میگم توی ویزای دانشجویی خیلی کاربرد نداره اما همراهتون باشه بهتر از نبودشه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : در مورد official transcripts :

با سلام

برای روز مصاحبه در سفارت آیا اصل مدارک تحصیلی لازمه ? یا فقط ترجمه مدارک کافیه ?

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید....
    برای روز مصاحبه اینکه من پذیرش زبان دارم از دانشگاه کالیفرنبا و میخوام برای دوره کوتاه مدت در کمپانی سیسکو شرکت کنم چه مدارکی ببرم برای قانع کردن آفیسر بهتره؟؟؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    دقیقا یا تقریبا چه زمانی مناسبه برای آماده کردن مدارک برای روز مصاحبه؟ مثلا یک ماه یا دو ماه قبل از مصاحبه... و اینکه این مدارک تاریخ انقضا داره؟
    ممنون
    مسلما تاریخ نمره تافل و از همه مهمتر نامه بانکی مهمه ! ولی تا جایی که من میدونم مدارک دیگه انقضا ندارند..

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال دیگه..
    من 9 سال سابقه کاری دارم و بانک استیتمنت بنام خودمه . آیا بنام خودم باشه بهتره یا بنام پدر و مادرم؟ واسه این بنام خودم گرفتم که آفیسرو قانع کنم که تو این مدت داشتم کار میکردم و اینم پس اندازمه...
    ممنون از راهنماییتون
    بسیار توصیه میشه اگر امکانش هست به نام پدر و مادر باشه ولی اگر براتون مقدور نیست به نام خودتون هم باشه ایرادی نداره اما به شرطی که مقدار پول خیلی زیاد نباشه![/QUOTE]
    ویرایش توسط Olympia : October 20th, 2014 در ساعت 06:34 AM دلیل: ادغام

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دانشگاه کلورادو دنور اقدام کردم و پذیرش گرفتم و قراره برم سفارت دبی برای مصاحبه. سوال من اینکه چه نوع مدارکی برای اثبات تمکن مالی معمولا تو سفارت از فرد میخوان
    همچنین ایا مثل انگلستان باید به مدت 28 روز حدود 200 میلیون تومان پول تو حساب بخوابه؟
    ممنون میشم اگه تجربه هاتون رو در این باره بگید چون میخوام بدونم اگه نیازه از الان اقدام کنم که پروسه به تاخیر نیوفته!!!!!!

Junior Member

آره به خصوص اگه معارف 2 رو افتاده باشی که دیگه عمرا بهت ویزا نمی دن.
    نه آقاجون، چه ربطی به Visa Officer داره که تو چه درسی رو افتادی چیو پاس
    کردی.
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

shahriar
    Guest

آخه یکی از دوستان همینجا یه خورده بالاتر گفت به یه نفر به خاطر یه درسش گیر دادن .
    مشکل اینکه من یه درس تخصصی رو افتادم و قراره ترم آخر پاس کنم که جوابش تیر ماه میاد !! من هم چون جواب admission ام زودتر از اردیبهشت مییاد می خوام برای ویزا زودتر اقدام کنم .
    حالا سوال دیگه اینکه بدون مدرک و نمره های ترم آخر میشه برا ویزا اقدام کرد ؟
    و اینکه پذیرش مشروطه چون درس تموم نشده .

Junior Member

اینکه ممکنه به Conditional بودن پذیرش گیر بدن یا نه نمی دونم، مطمئنا بچه هایی بودن که قبل از تموم شدن
    درسشون پذیرش گرفتن اونا باید جواب بدن.
    اما بازم می گم اون Officer ممکنه به Condition گیر بده ولی درسی که افتادی یا پاس کردی اصلا براش مهم نیست.
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)