نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 378 از 493 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388428478 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام هایزنبرگ عزیز

چنتا سوال راجع به مدارکی که باید ببریم سفارت دارم.
    1. عدم سوءپیشینه ببریم یا نه؟
    2. گفته بودی Recom ها چون قابل سانسور نیست نبریم ولی من با استادم هماهنگ کردم که میتونه یکم سانسور شه. چیکار کنم؟ سانسور کنم ببرم؟
    3. میدونم که گفتی برا شناسنامه و اینا مهر دارالترجمه کافیه. برا ریز نمرات چی؟ مهر دادگستری و وزارت خارجه بزنیم؟
    4. sop ای که به سفارت میدیم همون SOP ای باشه که برا دانشگاه نوشته بودیم؟ یا عوضش کنیم؟ منظورم سانسور نیستا، منظورم اینه که اون SOP که موقع اپلای نوشتم و سابمیت کردم یه جورایی مخاطبش دانشگاه بود، الان مخاطبش بشه سفارت یا همونو بدم؟

بسیار ممنونم

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

با سلام
    من پذیرش Provisional accepted گرفتم برای دکترا. دلیلش اینه که اونا با مدارکه Unofficial پذیرش دادن و گفتن تا پایان ترم یک دانشگاه، به ما ریز نمره و مدرک فارغ التحصیلی رو باید ارایه بدی. می خواستم بدونم برای سفارت باید اصل ریز نمره و مدرک رو داشته باشم یا نه؟ یعنی تا اون موقع حتما برم آزاد کنم مدرکه لیسانسو یا نه؟ مرسی

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط NimaInterMilan نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیرش Provisional accepted گرفتم برای دکترا. دلیلش اینه که اونا با مدارکه Unofficial پذیرش دادن و گفتن تا پایان ترم یک دانشگاه، به ما ریز نمره و مدرک فارغ التحصیلی رو باید ارایه بدی. می خواستم بدونم برای سفارت باید اصل ریز نمره و مدرک رو داشته باشم یا نه؟ یعنی تا اون موقع حتما برم آزاد کنم مدرکه لیسانسو یا نه؟ مرسی
    وقتی می توانی داشته باشی چرا ندهی؟؟؟؟

باید نیست. ولی لازم است که از مدیرگروه نامه ای داشته باشی که درست با معدل ... تمام شده ، ترجمه غیر رسمی اش را نیز ببر
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام!
    من 9 ماه توی فرجه فراغت تحصیلی بودم و باسه خودم ریسرچ می کردم. الان دارم میرم سفارت دبی. اونجا باسه اینکه چیزی بگم که تو این 9 ماه چی کار می کردم باید چه مدرکی ببرم؟ مقاله هام هنوز سابمیت هم نشدن. الان در حال نوشتن مقاله هستم. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

Junior Member

سلام ... شرمنده از بابت مزاحمت هام و ممنونم بابت تمام راهنمایی هاتون
    می خواستم بپرسم که آیا در روز مصاحبه اگر کلیرنس بخوریم، پاسپورت رو از ما می گیرند و باید بعدا از جایی تحویل گرفته بشه (در محل امپوست مربوطه منظورمه)؟ یا خیر اصلا کلا فقط پاسپورت ازمون گرفته نمیشه و فقط در ابتدای ورود چکش می کنند؟ کلا می خواستم بپرسم که به غیر از SOP، RP و CV چه مدارکی رو ممکنه بگیرند و دیگه پس ندهند؟ ... یک سوال هم در مورد کارنامه انگلیسی دارم، اگر در بالای این کارنامه توسط دانشگاه درج شده باشه Unofficial و مهر و امضایی از دانشگاه نداشته باشه ایرادی داره؟ یا حتما باید کارنامه رسمی ارائه داد؟ من برای دوبی وقت مصاحبه دارم
    فراوان ممنون بابت راهنمایی و اینکه وقت می گذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

با سلام
    من براي سال اولم فلوشيپ گرفتم و براي سال هاي بعد قرار RA يا TA بشم . حالا لازمه با خودم RP براي مصاحبه دبي ببرم؟

سلام
    دوستان اطلاع دارید که سفارت ترکیه این برگه ای که برای اثبات وثیقه گذاشتن از نظام وظیفه میگیریم و باید به وزارت علوم تحویل بدیم را اصلا نیاز داره؟باید ترجمه کنیم یا نه؟ شناسنامه و کارت ملی رو چه طور؟

ممنون

سلام.این توی admission letter من اومده.

Your admission status is provisional. You must forward an official copy of your final undergraduate transcript to the .... Graduate Division to verify the completion of your bachelor's degree. You will want to clear this provision at your earliest convenience, if you have not already done so, in order that it does not interfere with your enrollment for the Fall 2014 academic term.
    فاند کامل دارم واسه دکترا.
    آیا باید مدرک لیسانس همراهم باشه توی سفارت یا نه؟
    یه کم دردسر دارم توی گرفتن اصل مدرک لیسانس از دانشگاه.

فوری فوری! سلام دوستان
    می خواستم بدونم عکسی که برای سفارت می بریم باید 5x5 باشه؟! من دیده بودم خیلیا می گفتن عکس پاسپورت رو بردیم منم می خواستم همین کارو کنم... اما عکس پاسپورت که 6x4 هست! آیا باید دوباره عکس بگیرم؟

سلام بر دوستان،

کسی می دونه که آیا داشتن برگه ی معافیت تحصیلی واسه مصاحبه ی سفارت ضروریه یا خیر؟ بنده هفته ی دیگه وقت سفارت آنکارا دارم ولی واسه خروج از کشور وثیقه ی 15 میلیونی واسه سفر سیاحتی گذاشتم... مشکلی داره؟!

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)