نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 493 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member

پیش فرض ریز نمرات مهر و موم شده یا حتما اصل مدرک کارشناسی، برای مصاحبه قبرس

سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه صنعتی شریف هستم و هم اکنون در دوره ارشد همانجا درس می خوانم. دانشگاه شریف حتی قبل از خرید مدرک به دانشجوها ریز نمرات در پاکت مهر و موم شده می دهد که فارغ التحصیلی هم در آن ذکر شده است. من با همین ریز نمرات کارشناسی (فارغ التحصیلی قید شده بود) و کارشناسی ارشد، از دانشگاهی در آمریکا برای دوره دکترا پذیرش گرفته ام و I-20 را دریافت کرده ام.
    آیا همین ریزنمرات مهر و موم شده برای مصاحبه سفارت آمریکا در قبرس کفایت می کند؟ یا حتما باید اصل مدرک کارشناسی را هم بخرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات مهر و موم شده یا حتما اصل مدرک کارشناسی، برای مصاحبه قبرس

my sister is going to finish her docterate level but till now has not bought her master degree and she has got her visa without official degree. she has been graduated from tehran uni.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات مهر و موم شده یا حتما اصل مدرک کارشناسی، برای مصاحبه قبرس

سوال شما در تاپیک زیر مطرح شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4096.0.html
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

سلام

برای سفارت ریز نمرات غیره رسمی هم کافیه ولی اگه ریزه نمرات رسمی یا مدرک رسمی داشته باشین خوب بهتره. هر چند که از من اصلا ریز نمرات یا مدرک رو نخواست.
    ولی شما اگه مشکل سربازی دارین باید در وزارت علوم مدرک رو بخرین یا وثیقه بذارین. و دانشگاه مقصد در آمریکا ممکن برای ثبت نام مدرک رسمی رو بخواد.

میثم

Senior Member emperial آواتار ها

سلام
    MS, اگه مشكل سربازي داشته باشيم و نمره ها رو هم نخريم هم بايد وزارت علوم وسيقه بذاريم هم نظام وظيفه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله جدا هستن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

سلام

در قبرس، کسایی که فول فاند هستند، باید با خودشون bank statemenet ببرن یا نه؟ یعنی اثر مثبت داره یا بی اثره؟ نبردنش میتونه اثر منفی داشته باشه؟!

یه سوال دیگه؛ مدارک زیر رو باید ببریم با خودمون؟

1-تافل
    2-جی آر ای
    3-CV
    4-SOP
    5-ریزنمرات
    6-ترجمه دیپلم
    7-ترجمه پیش دانشگاهی

به غیر اینا چیز دیگه ای لازمه؟

Junior Member

پیش فرض فرستادن مدارک پیش از مصاحبه برای سفارت US در قبرس

آیا مدارکی رو پیش از مصاحبه باید برای سفارت US در قبرس فرستاد؟
    این صفحه روی سایت سفارت US در قبرس http://nicosia.usembassy.gov/NIV/Stu...ore%20info.htm می گه که اطلاعاتی از قبیل CV ، Research & work Plans ، اسم استاد و لیست کشورهایی که بهشون مسافرت کردین، توصیه نامه های مالی و غیره رو باید قبل از مصاحبه برای سفارت ایمیل کرد!
    از دوستانی که در اونجا مصاحبه داشتن خواهش می کنم بگن واقعا باید این مدارکو قبل مصاحبه برای سفارت فرستاد یا اینکه باید وقت مصاحبه ارایه داد؟!!! ???
    آخه من 3شنبه آینده مصاحبه دارم در قبرس.

ممنونم،
    حمید

پیش فرض پاسخ : فرستادن مدارک پیش از مصاحبه برای سفارت US در قبرس

به نظر من مدارکی که نیاز دارند رو بفرستید.شاید مدت اانتظار clearance رو کوتاه تر کنه.
    این بود که گفتی دعای نیشابوریان مرا بسازد و نساخت.

atousa
    Guest

پیش فرض پاسخ : فرستادن مدارک پیش از مصاحبه برای سفارت US در قبرس

سلام
    میخواستم اگه می دونید یه توضیحی دربارهی اینایی که خواسته بدین. خوب دومی که مثل SOP هستش تقریبا. ولی اولی رو از کی باید بگیریم؟ از Advisor امون یا...؟
    ممنون.

1-A detailed description of the applicant's proposed study or research in the United States
    2-The applicant's plans for work or employment following completion of the student or exchange program in the United States

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)