نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 438 از 493 نخستنخست ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448488 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,371 تا 4,380 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط foadt نمایش پست ها
    علی‌رغم اینکه عکس رو آپلود کردیم باز هم لازمه عکس ۵*۵ سانتی‌متر ببریم؟
    سلام

بله همراهتون ببرید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

سلام دوستان
    من از ترجمه مدرک لیساسم فقط الان یه دونه کپی برابر اصل دارم و پنج شنبه هم مصاحبه دارم. خیلی نگرانم و نمیدونم الان بدم برای ترجمه تا ون موقع به دستم میرسه یا نه. از دوستان تقاضا دارم اگر دارالترجمه رسمی در همدان که مدارک به تایید دادگستری و قوه قضاییه سراغ دارن به من خبر بدن.
    لازم به ذکر که نسخه کپی برابر اصلی که از ترجمه مدارکم گرفتم تایید شدس ولی الان همه میگن اصل ترجمه رو باید ببری

با سلام
    من این هفته وقت سفارت دبی دارم. برای ویزای j1 میرم و متاهلم اما به تنهایی میرم.
    فامیلی من تغییر کوچیکی 27 سال پیش داشته. من تو فرم ds اشاره نکردم. لازم هست شناسنامه رو ترجمه کنم؟ و اونجا به آفیسر هم بگم فامیلیم عوض شده؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid_m268 نمایش پست ها
    با سلام
    من این هفته وقت سفارت دبی دارم. برای ویزای j1 میرم و متاهلم اما به تنهایی میرم.
    فامیلی من تغییر کوچیکی 27 سال پیش داشته. من تو فرم ds اشاره نکردم. لازم هست شناسنامه رو ترجمه کنم؟ و اونجا به آفیسر هم بگم فامیلیم عوض شده؟
    ممنونم
    سلام

متاهل هستید , ممکنه شناسنامه بخواد و صفحه اول شناسنامه چون توضیحات میزنه ممکنه ازتون بخواد. کلا دست پر برید که الکی بهانه دستشون ندید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

سلام دوستان
    ببخشید تو مدارک لازم یکی از مدارکی که دوستان ذکر می کنند اصل و کپی مدرک وثیقه است. واسه ماهایی که هنوز فارغ التحصیل نشدیم چه مدرکی ببریم ؟

الان تنها مدرکی که به ما میدن یه کپی از برگه واریز فیش بانکی هست که البته من گیر دادم و یه کپی ام از نامه نظام وظیفه به بانک ازشون گرفتم. می تونم اون برگه که مراکز پلیس +10 هم میدن به عنوان نشون دهنده معافیت تحصیلی رو هم بگیرم.

اینا رو با ترجمه ببرم به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟؟

مرسی ازتون.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید تو مدارک لازم یکی از مدارکی که دوستان ذکر می کنند اصل و کپی مدرک وثیقه است. واسه ماهایی که هنوز فارغ التحصیل نشدیم چه مدرکی ببریم ؟

الان تنها مدرکی که به ما میدن یه کپی از برگه واریز فیش بانکی هست که البته من گیر دادم و یه کپی ام از نامه نظام وظیفه به بانک ازشون گرفتم. می تونم اون برگه که مراکز پلیس +10 هم میدن به عنوان نشون دهنده معافیت تحصیلی رو هم بگیرم.

اینا رو با ترجمه ببرم به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟؟

مرسی ازتون.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1974682

سلام دوستان....

ببخشید برا بار چندم سوال میپرسم در مورد این وثیقه.

من فارغ التحصیلم. این نامه نظام وظیفه به بانک و نمیدن به من و فقط میگن برو 15 تومن و بریز به شماره حساب و فیشو بیار تمام. تهران هم میگه باید از شهر محل سکونت خودت اقدام کنی بخاطر همین از تهران هم نمیتونم اقدام کنم.
    سوالم اینه که من این فیشو ترجمه کنم کارم با این راه میوفته؟ دوستایی که مصاحبه شدن و شرایط مشابه منو داشتن وقتی آفیسر در مورد سربازی پرسیده ازتون و مدرک خواسته با همین فیش کارتون راه افتاده یا اون نامه رو خواسته؟

واقعا ممنون میشم کمکم کنید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام دوستان

وقت بخیر. این سوال منم هست. خیلی ضروریه. لطفا کمک کنید.

مرسی

سلام
    واسه سفارت نميشه مدارک unofficial رو برد؟

ریز نمرات رو که داخل پوشه میزاریم باید کپی برابر اصل باشه؟ یا اصل مدارک؟ اگر اصل رو بدیم بهمون برمیگردونن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)