نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 443 از 493 نخستنخست ... 343393433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,421 تا 4,430 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام دوستان. خواهش میکنم سریعتر کمک کنید. BS من به اسم خواهرمه. آیا ببرم به اسم پدر مادر بگیرم؟ مقدار BS برای یه سال کافیه یا چند سالی که امریکا هستم؟ مرسی از جواب فوری و وقتی که میذارید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط starkh2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهش میکنم سریعتر کمک کنید. BS من به اسم خواهرمه. آیا ببرم به اسم پدر مادر بگیرم؟ مقدار BS برای یه سال کافیه یا چند سالی که امریکا هستم؟ مرسی از جواب فوری و وقتی که میذارید
    سلام

یک سال کافیه. به نام پدر یا مادر باشه خیلی بهتره.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Banned

دوستان همه موضوعات خوبی را برای آگاهی ما فراهم کرده اید.
    خواهشمند است کمی هم در مورد نحوه لباس و سر وضع ظاهری برای روز مصاحبه راهنمایی کنید... رو راست بگم نمی شه تو این هاگیر واگیر بی پولی رفت دنبال کت شلوار برند و کراوات ابریشمی! آیا لباس پوشیدن formal رو کاملا توصیه می کنید؟ برخی افراد مانند من با لباس فرمال بیشتر استرس می گیرند!
    سپاس.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط man2008 نمایش پست ها
    دوستان همه موضوعات خوبی را برای آگاهی ما فراهم کرده اید.
    خواهشمند است کمی هم در مورد نحوه لباس و سر وضع ظاهری برای روز مصاحبه راهنمایی کنید... رو راست بگم نمی شه تو این هاگیر واگیر بی پولی رفت دنبال کت شلوار برند و کراوات ابریشمی! آیا لباس پوشیدن formal رو کاملا توصیه می کنید؟ برخی افراد مانند من با لباس فرمال بیشتر استرس می گیرند!
    سپاس.
    سلام

آفیسر اصلا توجهی به لباس برند و... نداره. یه لباس رسمی معقول کفایت می کنه.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

سلام
    BS من به اسم مادرم و برای 3 ماه پیش هست. آیا لازم هست جدید بگیرم؟
    مبلغ رو که توی گواهی با ارز مرجع نوشته از مقدار I20 بیشتر هست ولی با ارز آزاد حساب کردم 1500 دلار کمتر هست. مبنا چی هست؟ همون مبلعی که براساس نرخ دولتی توی BS نوشته شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

نقل قول نوشته اصلی توسط cenjed نمایش پست ها
    سلام
    BS من به اسم مادرم و برای 3 ماه پیش هست. آیا لازم هست جدید بگیرم؟
    مبلغ رو که توی گواهی با ارز مرجع نوشته از مقدار I20 بیشتر هست ولی با ارز آزاد حساب کردم 1500 دلار کمتر هست. مبنا چی هست؟ همون مبلعی که براساس نرخ دولتی توی BS نوشته شده؟
    باید بر اساس نرخ آزاد باشه، حتما یک bs جدید بگیرید.
    Resume: BS GPA: 15.55/20 (3.16/4) ; GRE(Q166/V147/W3) ; iBT:98 ; 0 publication ; MS Applicant
    Admission Result: Rejected, Admitted but fund is undecided, full fund, No Fund
    UW-Madison - Oregon State - Clemson - Arizona State - Northern Illinois

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند تا سوال داشتم که بعد از خوندن کلی از بخش‌های این فروم جواب‌های پراکنده‌ای براشون پیدا کردم. ولی میخواستم ببینم کسی هست که دقیق بتونه جواب بده؟
    ۱. ترجمه مدارکی مثل شناسنامه و کارت ملی باید حتما مهر خاصی (مثلا مهر وزارت خارجه) داشته باشه یا یه ترجمه‌ معمولی هم کافیه؟
    ۲. اگر رزومه‌ای که میدیم به سفارت با اونی که به دانشگاه دادیم فرق داشته باشه اشکالی داره؟ (یک پست خاص هست که میگه حتما اصلا این کار رو بکنید و خیلی هم ساده کنید رزومه‌تون رو ولی مشکل من اینه که آیا ممکنه من که رزومه میدم به سفارت، خود سفارت هم دوباره از دانشگاه درخواست رزومه من رو بکنه و مثلا به خاطر تفاوتی که دارن مشکل‌ساز باشه این مسئله؟)
    ۳. من درخواست ویزای f1 دارم و شوهرم f2، مدارک لازم برای شوهرم غیر از مدرک سربازی و سند ازدواج و رزومه و اینا دیگه چی میتونه باشه؟ (متاسفانه مدارک دانشجوییش مثل transcript و دانشنامه و اینها هنوز آماده نیست. اصلا لازمه این مدارک؟)
    ۴. من full fund هستم و حتی هزینه‌ی همسرم هم تامین میشه طبق توضیحاتی که توی سایت visa service دانشگاه نوشته بود ولی باز هم یه bank statement به مبلغ ۵۰۰۰ دلار میبریم. فکر کنم کافیه! نه؟ بعد اگر این مبلغ تو حساب همسرم باشه مشکلی نیست دیگه؟ لزومی نداره که تو حساب من باشه؟
    ممنون

سلام
    هیچ کدوم از ترجمه ها مهر دادگستری یا امور خارجه نمیخواد. مهر مترجم کافیه.معمولا مشکلی در مورد رزومه پیش نمیاد. اگه در مورد ریز نمره پرسید بگه آزاد نشده! نه اون پول تا 10000 هم باشه خوبه و به اسم خودشون یا پدرشون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fataltes نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چند تا سوال داشتم که بعد از خوندن کلی از بخش‌های این فروم جواب‌های پراکنده‌ای براشون پیدا کردم. ولی میخواستم ببینم کسی هست که دقیق بتونه جواب بده؟
    ۱. ترجمه مدارکی مثل شناسنامه و کارت ملی باید حتما مهر خاصی (مثلا مهر وزارت خارجه) داشته باشه یا یه ترجمه‌ معمولی هم کافیه؟
    ۲. اگر رزومه‌ای که میدیم به سفارت با اونی که به دانشگاه دادیم فرق داشته باشه اشکالی داره؟ (یک پست خاص هست که میگه حتما اصلا این کار رو بکنید و خیلی هم ساده کنید رزومه‌تون رو ولی مشکل من اینه که آیا ممکنه من که رزومه میدم به سفارت، خود سفارت هم دوباره از دانشگاه درخواست رزومه من رو بکنه و مثلا به خاطر تفاوتی که دارن مشکل‌ساز باشه این مسئله؟)
    ۳. من درخواست ویزای f1 دارم و شوهرم f2، مدارک لازم برای شوهرم غیر از مدرک سربازی و سند ازدواج و رزومه و اینا دیگه چی میتونه باشه؟ (متاسفانه مدارک دانشجوییش مثل transcript و دانشنامه و اینها هنوز آماده نیست. اصلا لازمه این مدارک؟)
    ۴. من full fund هستم و حتی هزینه‌ی همسرم هم تامین میشه طبق توضیحاتی که توی سایت visa service دانشگاه نوشته بود ولی باز هم یه bank statement به مبلغ ۵۰۰۰ دلار میبریم. فکر کنم کافیه! نه؟ بعد اگر این مبلغ تو حساب همسرم باشه مشکلی نیست دیگه؟ لزومی نداره که تو حساب من باشه؟
    ممنون
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

پرینت ایمیلی که برای تایید وقت سفارت فرستاده میشه جز مدارک لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    پرینت ایمیلی که برای تایید وقت سفارت فرستاده میشه جز مدارک لازمه؟
    سلام

بله appointment confirmation لازمه كه برا شما إيميل شده
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)