نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 446 از 493 نخستنخست ... 346396436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,451 تا 4,460 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام دوستان عزیز.

1-من و خانم هر دو فول فاند هستیم و در I-20 من مبلغ 17000 دلار(به نرخ دولتی) و خانم مبلغ 15000(آزاد) دلار به عنوان BS زدیم و قید شده آیا این مشکلی ایجاد می کند؟ در حالی که این یک پول بوده و فقط جابه جا کردیم.
    2- با این تفاسیر سندخونه رو هم ترجمه کنیم؟
    2- آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان و کارت ملی نیاز به ترجمه دارند؟
    3-ترجمه باید حتما مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه؟

ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fazelanjom نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

1-من و خانم هر دو فول فاند هستیم و در I-20 من مبلغ 17000 دلار(به نرخ دولتی) و خانم مبلغ 15000(آزاد) دلار به عنوان BS زدیم و قید شده آیا این مشکلی ایجاد می کند؟ در حالی که این یک پول بوده و فقط جابه جا کردیم.
    2- با این تفاسیر سندخونه رو هم ترجمه کنیم؟
    2- آیا مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان و کارت ملی نیاز به ترجمه دارند؟
    3-ترجمه باید حتما مهر دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه؟

ممنونم.
    1- اصلا لازم نیست
    2- خیر
    3- خیر
    4- خیر

لطفا امتیاز مثبت فراموش نشه

ممنونم.

در مورد گزینه اول الان توی فرم این مبلغ ذکر شده. مشکلی که ایجاد نمی کنه؟
    اصل سند خونه رو ببریم؟

من لیسانس برق هستم . برای مستر computer science پذیرش بدون فاند دارم . واسه ۲۹ جون ترکیه وقت گرفتم . هنوز sop و research plan ننوشتم . و هیچ ایده ای هم ندارم که چطوری باید بنویسم . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsachenari نمایش پست ها
    من لیسانس برق هستم . برای مستر computer science پذیرش بدون فاند دارم . واسه ۲۹ جون ترکیه وقت گرفتم . هنوز sop و research plan ننوشتم . و هیچ ایده ای هم ندارم که چطوری باید بنویسم . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    SOP برای سفارت لازم نیست. RP رو هم باید استادتون یا کسی از گروهی که پذیرش گرفتید بنویسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    SOP .
    رای سفارت لازم نیست. RP رو هم باید استادتون یا کسی از گروهی که پذیرش گرفتید بنویسه

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    SOP برای سفارت لازم نیست. RP رو هم باید استادتون یا کسی از گروهی که پذیرش گرفتید بنویسه.

دوستان لطفا دقت کنید که SOP از مدارک لازم و اجباری هستش و روزی که من مصاحبه داشتم از همه میگرفتن. از من هم گرفتن. حتی من با برگه های دیگه منگنه زدم سفارت خودش جدا کرد. RP باید داشته باشید یه برگه ای که توضیح بده شما روی چی میخواهید کار کنید. باید اسم و آرم دانشگاه روش باشه اما فرمت خاصی نداره. اگر اسم و امضای Department Chair هم روش باشه که خیلی بهتره.
    موفق باشید

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

SOP از مدارک الزامی هست.
    در خصوص RP اگر دانشگاه به شما نداد خودتون اینکه پذیرشتون روی چه رشته ایی هست قراراه روی چی کار کنید و کلیاتی از آزمایشگاهی که در اون مشغول میشید رو همراه داشته باشید. سعی کنید از استاد یا دانشگاه یک نامه بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsachenari نمایش پست ها
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام
    من خیلی جاها دیدم که برای مصاحبه سفارت هم بچه ها SOP اماده میکنند، می خواستم بدونم برای فرصت مطالعاتی و ویزای J1 نیز باید برای سفارت SOP اماده کرد؟ لطفا کمک کنید من کاملا گیج شدم

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز.
    1-من چند روز دیگه وقت سفارت دارم. قبلا هم این سوال رو پرسیدم و جواب گرفتم که نیازی نیست. اما واسه آخرین بار و محکم کاری میپرسم. ممنون از اینکه سریع پاسخ میدین دوستان و امیلیانو عزیز.
    من RP ندارم و پذیرشم هم واسه PhD عمران هست بدون فاند. ایمیل هم زدم به دانشگاه واسه RP و جوابی نگرفتم. آیا نیاز هست الکی از خودم چیزی بنویسم یا صادقانه بگم چون فاند ندارم RP هم ندارم؟
    ممنون
    2- سوال دومم خیلی مهمه واسم و هیچ جوابی واسش ندارم. هفته پیش یه ای میل اومد که به شما Scholarship تعلق گرفته و هزینه هاتون هم از Out of State به In State تغییر پیدا کرده. من اون نامه رو پرینت گرفتم. حالا دو روز پیش ای میل اومده که در هفته آینده I20 جدید رو واستون میفرستیم. من دو شنبه هفته دیگه وقت سفارت دارم و با پست هم خیلی ریسک هست و احتمال رسیدنش خیلی کمه. از طرفی وجود Scholarship va In state tuition به ویزا گرفتن خیلی کمک می کنه. دوستم توی همون دانشگاه واسم گرفته امروز I20 رو. اگر من از اسکن I20 جدیدم پرینت بگیرم و بگم که اصلش رو نمی شد به موقع دریافت کنم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟
    ممنون از پاسخ سریعتون.
    ویرایش توسط naturalbb : June 23rd, 2015 در ساعت 07:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)