نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 452 از 493 نخستنخست ... 352402442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,511 تا 4,520 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی - دانشگاه شهيد بهشتى

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام به همه دوستان
    نكته قابل توجهى كه وجود داره اينه كه دوستانى كه قصد اقدام براى ويزاى j دارند، اصلاً يك جا جمع نيستند تا بتونيم از تجربياتشون استفاده كنيم و ممكنه با بعضى موارد مطروحه در مورد ويزاى f ، سر در گم بشيم.
    من از يكى از دانشگاههاى رنك اول پزشكى امريكا، موقعيت postdoc research fellow دارم كه البته فاند نداره. چندتا سوال دارم كه حقيقتاً تا اونجايى كه چشمم يارى كرد گشتم ولى جواب روشنى رو پيدا نكردم:

١- آيا براى postdoc research fellowship هم RP يا SOP لازمه؟
    ٢- آيا اينكه بعضى از دوستان ميگن BS بهتره به نام والدين باشه، درسته؟(باتوجه به اينكه من متاهلم و كار پزشكى هم دو سال كردم).
    ٣- آيا كل پرداخت هاى لازم رو ميشه از tehranpayment انجام داد؟ رسيدش براى سفارت معتبره؟
    ٤- (دوستان پزشك شايد بدانند) لازمه كه من اثبات كنم كه نميخوام اونجا رزيدنتى بخونم؟ چون واقعاً نميخوام بخونم و فقط هدفم ريسرچ هست.
    ٥- BS من به ريال هست با درج نرخ ارز مبادله اى. آيا توى سفارت خودشون اون رو با نرخ آزاد مي سنجند يا من بايد BS رو عوض كنم؟
    ٦- همسرم همراه من ان شاالله قراره بياد (با j2). آيا بايد ايشون هم سفارت بياد و براى ايشون هم وقت سفارت جداگونه و پراخت ١٦٠ دلار جداگونه انجام بشه؟
    ٧- آيا براى همسرم هم بايد از دانشگاه DS-2019 بياد؟

با تشكر از هركسى كه من را يارى كند!

1. بله 2. خیر 3. بله 4. خیر (بعیده لازم بشه) 5. آزاد 6. بله 7. نمی دونم (بعیده)

[QUOTE=drehsan;2075744]سلام به همه دوستان
    نكته قابل توجهى كه وجود داره اينه كه دوستانى كه قصد اقدام براى ويزاى j دارند، اصلاً يك جا جمع نيستند تا بتونيم از تجربياتشون استفاده كنيم و ممكنه با بعضى موارد مطروحه در مورد ويزاى f ، سر در گم بشيم.
    من از يكى از دانشگاههاى رنك اول پزشكى امريكا، موقعيت postdoc research fellow دارم كه البته فاند نداره. چندتا سوال دارم كه حقيقتاً تا اونجايى كه چشمم يارى كرد گشتم ولى جواب روشنى رو پيدا نكردم:

١- آيا براى postdoc research fellowship هم RP يا SOP لازمه؟
    ٢- آيا اينكه بعضى از دوستان ميگن BS بهتره به نام والدين باشه، درسته؟(باتوجه به اينكه من متاهلم و كار پزشكى هم دو سال كردم).
    ٣- آيا كل پرداخت هاى لازم رو ميشه از tehranpayment انجام داد؟ رسيدش براى سفارت معتبره؟
    ٤- (دوستان پزشك شايد بدانند) لازمه كه من اثبات كنم كه نميخوام اونجا رزيدنتى بخونم؟ چون واقعاً نميخوام بخونم و فقط هدفم ريسرچ هست.
    ٥- BS من به ريال هست با درج نرخ ارز مبادله اى. آيا توى سفارت خودشون اون رو با نرخ آزاد مي سنجند يا من بايد BS رو عوض كنم؟
    ٦- همسرم همراه من ان شاالله قراره بياد (با j2). آيا بايد ايشون هم سفارت بياد و براى ايشون هم وقت سفارت جداگونه و پراخت ١٦٠ دلار جداگونه انجام بشه؟
    ٧- آيا براى همسرم هم بايد از دانشگاه DS-2019 بياد؟

با تشكر از هركسى كه من را يارى كند!

بله برای همسر هم DS2019 میفرستن

Junior Member

ایا برای سفارت نمره زبان مهم هست؟ یعنی با همون نمره زبانی که پذیرش گرفتیم به سفارت بدیم کافیه؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeeiidd نمایش پست ها
    ایا برای سفارت نمره زبان مهم هست؟ یعنی با همون نمره زبانی که پذیرش گرفتیم به سفارت بدیم کافیه؟
    خير معمولا نگاهي به نمره زبانتون نميكنن مگه اينكه خيلي پايين باشه و يا اينكه آفرتون واسه زبان كانديشنال باشه
    صرفا همون مصاحبه است كه به زبان انگليسي انجام ميشه و اگه مشكلي نداشته باشي اونجا مشكلي نيس

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان BS ای که میخوایم به سفارت بدیم حداکثر باید مال چند وقت پیش باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Deliverance نمایش پست ها
    کسی نمی دونست؟!

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Deliverance نمایش پست ها
    بیش از 6 ماه رو شنیدم که گیر دادن. البته ممکنه با توجه به نوع حساب هم ایراد بگیرن (مثلا حساب سپرده کوتاه مدت 3 ماهه باشه و مال شما برای 4 ماه پیش باشه هم امکان گیر دادن داره!)

سلام دوستان. من برای مقطع لیسانس دارم پذیرش میگیرم. سفارت ازم معافیت خدمت میخواد؟ من نه سربازی رفتم نه معاف شدم. میخوام وثیقه بزارم برم برنگردم. سفارت گیر میده؟

Junior Member

سلام
    دوستان من برای ویزای B1/B2 وقت سفارت آنکارا گرفتم ، یه هفته وقت دارم برای مدارک مورد نیاز مصاحبه ، تاپیک رو خوندم بیشتر مدارک مورد نیاز جهت ویزا تحصیلی بود ، خواهش میکنم راهنمایی کنید من چه مدارکی رو ببرم و کدوم ها رو ترجمه کنم ،
    لطفا اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید خیلی برام مهمه وقت هم زیاد ندارم خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)