نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 479 از 493 نخستنخست ... 379429469470471472473474475476477478479480481482483484485486487488489 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,781 تا 4,790 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Luxury نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سوالم اینه که ایا کسی که پذیرش فول فاند داره هم باید bank statement رو داشته باشه? اگر اینطور هست میتونم بپرسم مقدارش باید چقدر باشه (مقداری که در I-20 ذکر شده؟). ممنون میشم راهنماییم کنین.
    دوستان خواهشی که دارم اینه که یه سری از پست های حتی اولیه این بخش رو بخونید تا اینهمه سوال تکراری پرسیده نشه.
    بله دوست عزیز بهتره باشه و مبلغش بین 6 تا 10 هزارتا اوکی هست بخصوص اگر متاهل باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sunshine92 نمایش پست ها
    دوستان در مورد گپ تحصيلي، اگر دو سال بعد از فارغ التحصيلي مشغول طرح بودم بايد ترجمه ي مدرك جايي كه طرح بودم رو ببرم با خودم ؟ گواهي پايان طرح كافي نيست؟
    بعد هم اينكه در مورد عقد نامه دارالترجمه مي گه كل صفحاتش رو ترجمه مي كنيم در صورتي كه خيلي زياده به دردشونم نمي خوره اون همه شرط و شروطا اصل اون چند صفحه ي اول مگه نيست؟
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    اگه تو گواهی پایان طرح نوشته که شما از چه تاریخی تا چه تاریخی اونجا طرح بودید کافیه. به نظرم همون صفحات اصلی عقد نامه هم کافیه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtm نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز . نامهخ اصلی را که دست خودمان نمیدهند که. تمام مدارک اصلی دست امور دانشجویان و نظام وظیفه میمانند.
    تا اونجا که یادم میاد وقتی من وثیقه گذاشتم نظام وظیفه نامه معافیت تحصیلی رو به خودم داد و من هم کپی گرفتم و ترجمه کردم. ترجمه با مهر مترجم هم ترجمه رسمی حساب میشه برای سفارت، نیازی به مهر دادگستری یا وزارت خارجه نیست.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Luxury نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سوالم اینه که ایا کسی که پذیرش فول فاند داره هم باید bank statement رو داشته باشه? اگر اینطور هست میتونم بپرسم مقدارش باید چقدر باشه (مقداری که در I-20 ذکر شده؟). ممنون میشم راهنماییم کنین.
    خیر نیازی نیست اگه فول فاند هستید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    SOP برای سفارت نیاز نیست.
    اتفاقا SOP یکی از مدراک مهم برای سفارت هست که معمولا آفیسر ها همراه با رزومه و ریسرچ پلن پیش خودشون نگه میدارن.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    اتفاقا SOP یکی از مدراک مهم برای سفارت هست که معمولا آفیسر ها همراه با رزومه و ریسرچ پلن پیش خودشون نگه میدارن.
    SOP جزء اپلیکیشن دانشگاه هست و ربطی به سفارت نداره. رزومه و RP فرق میکنه و نیازه. از من نگرفتن SOP و از دوستانم هم کسی نبوده که SOP ازش بخوان. شما خودت تجربه داشتی تو این زمینه؟ فرق هست بین درخواست sop از سمت آفیسر و یا دادن sop توسط فرد بدون درخواست آفیسر.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    SOP جزء اپلیکیشن دانشگاه هست و ربطی به سفارت نداره. رزومه و RP فرق میکنه و نیازه. از من نگرفتن SOP و از دوستانم هم کسی نبوده که SOP ازش بخوان. شما خودت تجربه داشتی تو این زمینه؟ فرق هست بین درخواست sop از سمت آفیسر و یا دادن sop توسط فرد بدون درخواست آفیسر.
    بله تجربه داشتم. آفیسر قبل از اینکه سوال بپرسه ازم گرفت. اغلب افرادی که من میشناسم و رفتن برای کلیرنس همه SOP هاشون را آفیسر نگه داشت پیش خودش. SOP مدرک مهمیه و من هم از دوستان میخوام که زیاد آب و تابش ندن (که یه وقت یه سوتی از توش در بیاد) چون اصل کار برای دانشگاه بود که گذشت.

ضمنا افسر مصاحبه کننده اجازه یک کلمه صحبت اضافه به اپلیکنت نمیده چه برسه به اینکه اپلیکنت بخواد افسر را مجبور کنه SOP را پیش خودش نگه داره. یادم هست روز مصاحبه افسر ازم پرسید چه تعداد دانشگاه پذیرش گرفتی من وقتی تعداد را گفتم، بهش گفتم میخوای چندتاش را نام ببرم، بهم بصورت خیلی جدی گفت هرچی را بخوام خودم میپرسم.
    ویرایش توسط ienjf2 : June 2nd, 2016 در ساعت 11:04 AM
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

سلام. من سایت سفارت در آنکارا را برای مصاحبه J1 دیدم. جز مدارک لازم RP و SOP نبود. آیا کسی می داند برای ویزای J1 نیازی به این مدارک هست؟ تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان من برای 12 جولای برای قبرس وقت سفارت دارم دارم برای مقطع لیسانس اقدام میکنم در رشته computer science ، گپ تحصیلی ندارم و 19 سالمه سلف فاندم و بنک استیمنت دوبرابر مورد نیازم دارم ، جدا از پاسپورت ، i-20 ، DS-160 ، Sevis Receipt و بنک استیتمنت و نمره آبلتسم دیگه چه چیزایی باید ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbh نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای 12 جولای برای قبرس وقت سفارت دارم دارم برای مقطع لیسانس اقدام میکنم در رشته computer science ، گپ تحصیلی ندارم و 19 سالمه سلف فاندم و بنک استیمنت دوبرابر مورد نیازم دارم ، جدا از پاسپورت ، i-20 ، DS-160 ، Sevis Receipt و بنک استیتمنت و نمره آبلتسم دیگه چه چیزایی باید ببرم؟
    سلام
    این صفحه را ببینید، شاید کمک کنه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D8%B2%D8%A7

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)