نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 481 از 493 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechtasch نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه کمکم کنید

من توی SOP که به دانشگاه داده بودم اسمه چند تا استاد رو نوشته بودم که قراره باهاشون کار کنم ولی بعد از قبول شدن از دانشگاه هیشکدوم از اونا منو برنداشتن و استاد دیگه ای با یه ضمینه ی کاریه دیگه منو قبول کرد که فاند بده. حالا سوالم اینه SOP که قراره به سفارت رو بدم باید عوض کنم یا نه؟ اگه یکم تغییرات بدم و اسمه استاد رو عوض کنم به نظرتون مشکلی پیش میاد.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    خیر مشکلی پیش نمیاد. احتمال درخواست sop کمه تو سفارت ولی اگر هم خواستند بدید مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    خیر مشکلی پیش نمیاد. احتمال درخواست sop کمه تو سفارت ولی اگر هم خواستند بدید مشکلی نیست.
    مرسی از جوابتون.... همه ی نگرانیم اینکه چون ضمینه ی کاریم بعد از پذیزش گرفتن از دانشگاه عوض شد میترسم اگه SOP رو عوض کنم مشکلی پیش بیاد ولی چاره ای هم ندارم جز عوض کردنش چون باید باید با RP که استاد بهم داده همخونی اشته باشه....

سلام دوستان،
    من فول فاندم و یک BS به اسمه پدرم از یه موسسه اعتباری گرفتم که گردش حساب چند ماهه رو نوشته و مبلغش حدود 23000$ شده. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من فول فاندم حتما باید BS کمتر از 10000$ ببرم؟ یا اینکه همین 23000$ مشکلی نداره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen13671367 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من فول فاندم و یک BS به اسمه پدرم از یه موسسه اعتباری گرفتم که گردش حساب چند ماهه رو نوشته و مبلغش حدود 23000$ شده. میخواستم ببینم با توجه به اینکه من فول فاندم حتما باید BS کمتر از 10000$ ببرم؟ یا اینکه همین 23000$ مشکلی نداره؟
    فول فاند نیازی به BS نداره، همین رو هم ببیرید کافی است.

سلام دوستان،
    ولی به نظرم من با خودتون داشته باشید. مواردی بود که دوستان تجربیاتشون رو گفتن تو روز مصاحبه با وجود فول فاند بودن افسر ازش BS خواست و چون نداشت درخواستش رد شد و گفت که دفعه بعد با BS بیا. البته واسه محکم کاریه. من خودم بردم ولی اصلا نخواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    ولی به نظرم من با خودتون داشته باشید. مواردی بود که دوستان تجربیاتشون رو گفتن تو روز مصاحبه با وجود فول فاند بودن افسر ازش BS خواست و چون نداشت درخواستش رد شد و گفت که دفعه بعد با BS بیا. البته واسه محکم کاریه. من خودم بردم ولی اصلا نخواست.
    ممنونم بابت پاسختون،
    من حتما با خودم BS میبرم، ولی مشکلم بیشتر اینه که خونده بودم که فول فاندا نباید BS به مبلغ زیاد ببرن، ولی BS من حدود 23000$ شده. میخواستم ببینم این مبلغ ایرادی نداره؟

ممنونم بابت پاسختون،
    من حتما با خودم BS میبرم، ولی مشکلم بیشتر اینه که خونده بودم که فول فاندا نباید BS به مبلغ زیاد ببرن، ولی BS من حدود 23000$ شده. میخواستم ببینم این مبلغ ایرادی نداره؟
    واقعا؟ فکر نکنم مشکلی باشه اگه به اسمه پدرتون باشه..... هر چه بیشتر که باشه بهتره چون راحتتر میتونن ساپورتتون کنند.

سلام

توی ایمیلی که بعد از تعیین وقت به ایمیلمون میاد این مورد رو ذکر کرده:

اسپورت فعلی معتبر برای سفر به ایالات متحده. پاسپورت باید حداقل به مدت 6 ماه بعد از مدت اقامت مورد نظر متقاضی در ایالات متحده معتبر باشد (مگر اینکه موافقت‌نامه‌های خاص بین کشور‌ها در این زمینه استثنا قائل شده باشد.)

پاسپورت ما که 5 ساله هستش ولی مدت اقامت ما 6 سال. روز این موضوع مشکلی که پیش نمیاد؟

ممنونم بابت پاسختون،
    نه ایرادی نداره. احتمالش خیلی زیاده که نبینه چون فول فاندی ولی خوب واسه محکم کاری همرات باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechtasch نمایش پست ها
    سلام

توی ایمیلی که بعد از تعیین وقت به ایمیلمون میاد این مورد رو ذکر کرده:

اسپورت فعلی معتبر برای سفر به ایالات متحده. پاسپورت باید حداقل به مدت 6 ماه بعد از مدت اقامت مورد نظر متقاضی در ایالات متحده معتبر باشد (مگر اینکه موافقت‌نامه‌های خاص بین کشور‌ها در این زمینه استثنا قائل شده باشد.)

پاسپورت ما که 5 ساله هستش ولی مدت اقامت ما 6 سال. روز این موضوع مشکلی که پیش نمیاد؟
    نه. مشکلی نیست. پاسپورتت تا 6 ماه بعد از تاریخ جاری معتبر باشه کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)