نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 483 از 493 نخستنخست ... 383433473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,821 تا 4,830 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamAbroad نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید سئوالم ابتدایی است
    یعنی باید نام استادهایی که در دانشگاه ایران داشتیم را بنویسیم؟
    والا خودمم مظمعن نیستم... فقط نوشته
    list of names, affiliation and contact info of professors under which you have worked

Junior Member

سلام
    من چند هفته دیگه وقت مصاحبه دانشجویی برای مقطع دکتری با فاند تو آنکارا دارم. یه سوال داشتم که ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن راهنمایی کنن.

دانشگاه تو پاکتی که به من ارسال کرده فقط I-20 رو گذاشته و admission letter رو نفرستاده. آیا admission letter برای مصاحبه لازمه؟ دانشگاه admission letter رو به من ایمیل کرده. آیا کافیه همون رو پرینت رنگی بگیرم ببرم؟ یا بهتره به دانشگاه بگم admission letter رو هم برام پست کنه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mary4 نمایش پست ها
    سلام
    من چند هفته دیگه وقت مصاحبه دانشجویی برای مقطع دکتری با فاند تو آنکارا دارم. یه سوال داشتم که ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن راهنمایی کنن.

دانشگاه تو پاکتی که به من ارسال کرده فقط I-20 رو گذاشته و admission letter رو نفرستاده. آیا admission letter برای مصاحبه لازمه؟ دانشگاه admission letter رو به من ایمیل کرده. آیا کافیه همون رو پرینت رنگی بگیرم ببرم؟ یا بهتره به دانشگاه بگم admission letter رو هم برام پست کنه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    والا من شنیدم اگه پرینتشم ببریم قبول میکنن.... من خودم که قراره پرینتشو ببرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mary4 نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید
    I-20 نامه اصلی وزارت دادگستری و اداره مهاجرت برای کارهای سفارت و ورود شما به آمریکا است و از طریق دانشگاه صادر میشه. پس به نوعی نامه پذیرش شما است و نیازی به هیچ نامه دیگری نیست! admission letter فقط جهت اطلاع شما صادر میشه از نتیجه پذیرش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    I-20 نامه اصلی وزارت دادگستری و اداره مهاجرت برای کارهای سفارت و ورود شما به آمریکا است و از طریق دانشگاه صادر میشه. پس به نوعی نامه پذیرش شما است و نیازی به هیچ نامه دیگری نیست! admission letter فقط جهت اطلاع شما صادر میشه از نتیجه پذیرش.
    ادمیشن لتر رو هم حتما ببرید. نیازی نیست حتما اورجینال باشه و از آمریکا اومده باشه معمولا فایل پی دی افش یا ایمیل برای شما قادر پرینت هست و همونو ببرید چون کاملا احتمالش هست که ازتون بخوانش. از من ادمیشن لتر و نامه فاند رو افیسر گرفت و خوندش.

Junior Member

سلام
    من هفته بعد وقت سفارت دارم. میخواستم بپرسم دقیقا چه مدارکیو باید ترجمه کنم؟ نامه معافیت کافیه؟

سلام دوستان

ریز نمرات رسمی واسه سفارت آنکارا مهر وزارت امور خارجه رو هم میخواد یا مهر دادگستری کفایت میکنه؟

مرسی

Junior Member

دوستان تو این صفحه دستور العمل ها و مدارکی که باید ببریم سفارت و بهمون ایمیل میشه بعد از گرفتن وقت...هیچ حرفی از آوردنه کارته پایان خدمت نیست....بنظرتون من که کارتم داستان داره و با بردنش شاید معلوم بشه جای خاصی بودم ...بهتره کارت نبرم و از انجایی که تازه ۱ ماهه خدمتم تموم شده بگم کارتم هنوز صادر نشده؟

مدارک عمومی مورد نیاز - برای تمام انواع ویزا

مدارک زیر را برای تمام انواع ویزا مورد نیاز است:

1. پاسپورت فعلی معتبر برای سفر به ایالات متحده. پاسپورت باید حداقل به مدت 6 ماه بعد از مدت اقامت مورد نظر متقاضی در ایالات متحده معتبر باشد (مگر اینکه موافقت‌نامه‌های خاص بین کشور‌ها در این زمینه استثنا قائل شده باشد.)https://fam.state.gov/searchapps/viewer?format=html&query=passport%20agreements&lin ks=PASSPORT,AGREEMENT&url=/FAM/09FAM/09FAM040309.html#M403_9_3_B_2
    2. گذرنامه حاوی ویزا ایالات متحده اخیرا صادر ( در صورت وجود)
    3. صفحه تأییدیه درخواست ویزای غیرمهاجرتی، فرم DS-160.
    4. صفحه تأییدیه و دستورالعمل چاپ شده از این وب‌سایت
    5. یک عکس رنگی 5 سانتی‌متر × 5 سانتی‌متر (یا 2 اینچ × 2 اینچ) که در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد. اطلاعات دقیق‌تر در مورد دستورالعمل عکس وزارت امور خارجه در نشانی زیر موجود است: http://travel.state.gov/content/passports/english/passports/photos/photos.html.
    6. اعضای خانواده که شخص را همراهی می‌کنند باید اصل گواهی ازدواج (همسر) و/یا شناسنامه را (برای فرزندان مجرد زیر 21 سال) و بنا به نیاز ارائه نمایند؛ مگر اینکه با هدف دیگری قصد ورود به ایالات متحده را داشته باشند. بسیاری از انواع ویزا به مدارک دیگری نیاز دارند. لطفاً به قسمت زیر مراجعه کنید.

(F) دانشجوی دانشگاهی یا زبان

• فرم I-20، گواهی واجد شرایط بودن وضعیت دانشجوی غیرمهاجرتی (F-1 یا M-1) برای دانشجویان غیردانشگاهی، زبان و مطالعات شغلی. متقاضی باید فرم ایجاد شده توسط سیستم SEVIS یعنی فرم I-20 را که توسط مؤسسه آموزشی متقاضی به وی ارائه شده است را ارسال کند. متقاضی و مسئولان مؤسسه آموزشی باید فرم I-20 را امضا کنند.
    • رسید هزینه I-901 سیستم اطلاعات ویزای دانشجو و بازدید‌کننده تبادل اطلاعات (SEVIS). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه کسی ملزم است این هزینه را پرداخت کند، لطفاً به بخش SEVP در وب‌سایت زیر مراجعه کنید:http://www.fmjfee.com.

ممکن است مدارک زیر در تأیید درخواست ویزای شما مفید باشد:
    تذکر: متقاضیانی که نیاز به شرکت در یک مصاحبه کنسولی ندارند، لازم نیست مدارک ذکر شده زیر را ارسال کنند. مدارک فهرست شده زیر فقط برای متقاضیانی لازم است که قرار مصاحبه حضوری کنسولی دارند.

• قصد ترک ایالات متحده پس از اتمام سفر.
    • منابع مالی کافی برای پوشش دادن هزینه‌ها در حین اقامت در ایالات متحده.
    • شواهدی که نشان دهد در پایان اقامت خود در ایالات متحده وابستگی قابل توجهی به کشوری دارید که می‌خواهید به آن برگردید (به‌طور کلی این مسئله بر اساس شواهد خانوادگی، حرفه‌ای، دارایی، اشتغال یا سایر روابط و تعهدات به کشوری غیر از ایالات متحده اثبات می‌شود.)
    • همه دانشجویان، فارغ التحصیلان جدید دانشگاه و متقاضیان روادید دانشجویی باید ریز نمرات رسمی اخیر خود را به همراه داشته باشند.

اتباع کشورهای ثالث

• اتباع کشورهای ثالث باید حتما شناسنامه / کارت ID خود، و گواهی ازدواج (در صورت لزوم) را در زمان مصاحبه روادید به همراه داشته باشند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtm نمایش پست ها
    ادمیشن لتر رو هم حتما ببرید. نیازی نیست حتما اورجینال باشه و از آمریکا اومده باشه معمولا فایل پی دی افش یا ایمیل برای شما قادر پرینت هست و همونو ببرید چون کاملا احتمالش هست که ازتون بخوانش. از من ادمیشن لتر و نامه فاند رو افیسر گرفت و خوندش.
    باشه بهتره ولی نبودنش خیلی مهم نیست. I-20 همون نامه پذیرش به حساب میاد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Iesh نمایش پست ها
    سلام
    من هفته بعد وقت سفارت دارم. میخواستم بپرسم دقیقا چه مدارکیو باید ترجمه کنم؟ نامه معافیت کافیه؟
    نامه معافیت به اضافه مدارکی که فکر می کنید مهم هستند. تو فروم بگردید لیست کامل رو پیدا می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)