نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 488 از 493 نخستنخست ... 388438478479480481482483484485486487488489490491492493 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,871 تا 4,880 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

دوستان ایا جدای از مدارک امکان اوردن موبایل،‌کیف پول اممکان پذیره؟ برای انکارا.

Junior Member

سلام اگه دانشگاه قبول کنه تافل ویو کنه برا سفارت و ویزا مشکلی پیش نمیاد؟؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی کمک کنه و بگه کلا چه مدارکی برای اف ۱ لازمه؟ و اینکه من هلند هستم امکان گرفتن وقت سفارت از مثلا المان امکان داره برام؟ چوم اونجا ۱ هفته زودتر وقت میدن. و اگر نه امکان داره دانشگاه sevis number رو بم ایمیل کنه تا قبل اینکه I20 برسه دستم؟ امروز ایمیل رو دریافت کردم که ۳-۵ روز دیگه I20 میرسه. از ترس اینکه دوباره فرمان مهاجرتی صادر شه میخوام همه کارها رو سریع تر انجام بدم.
    ممنون

Junior Member

سلام من یه سوالی داشتم .برای قسمت cv واسه رشته های معماری بایدportofoiloهم جزو cv باشه ؟ چون برای اپلای کردن هر 2 توی یک pdf ارایه میشه و سوابق طرح های دیگه محل کارم هم توش هست

سلام دوستان يك سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنين، من واسه ترم پاييز يه دانشگاهي تو اريكا پذيرش داشتم i20 هم امده ميخواستم برم سفارت كه اين قانون ترامپ امد و من نرفتم، حالا ميخوام ديفر كم واسه ژانويه٢٠١٨، مدرك زبانم اگوست ٢٠١٧ اكسپاير ميشه، ايا با مدرك زبان اكسپاير شده ميشه سفارت رفت؟ به نظر شما چه كنم!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام دوستان يك سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنين، من واسه ترم پاييز يه دانشگاهي تو اريكا پذيرش داشتم i20 هم امده ميخواستم برم سفارت كه اين قانون ترامپ امد و من نرفتم، حالا ميخوام ديفر كم واسه ژانويه٢٠١٨، مدرك زبانم اگوست ٢٠١٧ اكسپاير ميشه، ايا با مدرك زبان اكسپاير شده ميشه سفارت رفت؟ به نظر شما چه كنم!؟
    دوست عزیز من تا حالا ندیدم که سفارت از دانشجو مدرک زبان بخواد فقط باهات انگلیسی مصاحبه میکنن ولی نمیگن مدرک زبانتو نشون بده فکر نمی کنم براتون مشکلی پیش بیاد

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال

جديدا پرداخت وديعه براي خروج از كشور اينترنتي شده
    كسي مي دونه رسيد پرداخت رو از كي بايد گرفت چون سفارت اين رسيد رو به عنوان مدرك مي خواد.
    قبلا ضمانت نامه بانكي ميزاشتن همون مدرك مي شد. الان چون پرداخت اینترنتی شده از طریق بانک پول پرداخت نمیشه و گواهی پرداخت هم از بانک بگیری توش نمی نویسه این پول برای خروج از کشور پرداخت شده

Junior Member

سلام دوستان . فرقی می کند که Bank statement از چه بانکی باشد ؟ و اینکه باید گردش حساب را نشان بدهد و یا فقط مانده حساب رو ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان . فرقی می کند که Bank statement از چه بانکی باشد ؟ و اینکه باید گردش حساب را نشان بدهد و یا فقط مانده حساب رو ؟
    باید بانک باشه و نه موسسه اعتباری فکر کنم

فقط مانده حساب
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

دوستنا میشه لطفآ بگین چه مدارکی واسی پدر و مادرم بفرستم؟ تو جون در دوبی وقته مصاحبه توریستی داران. من ۵ سال هاست که آمریکا هستم و دارم citizen میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)