نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 491 از 493 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط bzerehdaran نمایش پست ها
    دوستان سلام؛ وقت بخیر. من یه مشکلی برام پیش اومده و از هرجا که می پرسم پاسخ ها بیشتر گیجم می کنه. ممنونم می شم بتونید راهنماییم کنید. خلاصه وضعیت اینه: من فرم DS-160 اولیه رو ناکامل پر کرده بودم و به اعتبار اون وقت سفارت گرفتم برای 15 جون(جمعه هفته آینده) وقتی که I-20 اومد رفتم که فرم رو کامل کنم دیدم اکسپایر شده. یه فرم DS دیگه پر کردم و وضعیت رو به سفارت اطلاع دادم. ایمیل دادم که این DS قبلیم بوده، این تیکت وقت سفارتمه و این DS جدیدمه. برای من یه ایمیل تمپلیت اومد که بخشی از اون نوشته بود که اگر شما یه وقت گرفتین باید وقتتون رو کنسل کنید و یکی دیگه بگیرید. ولی با هر کسی که صحبت می کنم می گن که هیچ مشکلی پیش نمیاد و اصلا کاری به DS قبلیت ندارن. از طرف دیگه هم به خاطر مشکل نظام نمی تونم دوبار خارج بشم از کشور. ممنون می شم تو این زمینه کمکم کنید. به نظرتون این تغییر تو شماره DS برام مشکل ساز میشه یا نه؟
    با ds جدید دوباره وقت بگیرید و بعد داخل اکانتتون درخواست بدید که به شما یک وقت بدهند با تاریخ قبلی.اینها بر اساس بارکد شمارو پذیرش میکنند روز مصاحبه و با ds قبلی پذیرش نمی‌شید دیگه

من خودم یه اشتباه داشتم توی فایل دی اس 160 ام و با همون وقت گرفته بودم... 4 روز مونده به مصاحبههه فهمیدم اشتباه دارم تو فرمم زنگ زدم سفارت، بعد سفارت گفتمی تونم یه دی اس جدید پر کنم ولی روز مصاحبه هر دو تا دی اس باید بیارم... به نظرم زنگ بزنید سفارت بپرسید بهتر چون شما ناقص پر کردید... یا اینکه تو سایت اصلی سفارت امریکا تو قسمت پرسش های متدوال برای قسمت دی اس فکر کنم جوابتون بگیرید
    https://travel.state.gov/content/tra...-160-faqs.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management at Illinois Institute of Technology

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم مدارک ترجمه شده مثل ریز نمرات باید مهر دادگستری و وزارت علوم بخوره یا با سربرگ ناجیت هم کفایت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_hn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم مدارک ترجمه شده مثل ریز نمرات باید مهر دادگستری و وزارت علوم بخوره یا با سربرگ ناجیت هم کفایت میکنه؟
    ترجمه دارالترجمه کافیست

سلام
    در سایت سفارت آنکارا برای مدارک مورد نیاز روز مصاحبه این مطلب را نوشته
    Student Visas (F1, F2, M1, M2)
    I-20 Form generated by SEVIS issued by the school
    Official transcript -if currently enrolled in a university, or recently graduated
    CV, invitation letter, military card, research plan(For Iranian nationals only)

آیا برای ویزای f1 هم نامه دعوتنامه می‌خواهد؟

سلام دوستان

من برای ماه آگوست وقت مصاحبه در آنکارا دارم. دو تا سوال دارم.

۱. من پاسپورت دارم. ترجمه شناسنامه و کارت ملی لازم هست؟
    ۲. SOP لازم هستش؟
    ۳. من رشتم فیزیک هستش. حتمن به
    research plan نیاز دارم یا نه؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان.

مدارکی که برای روز مصاحبه می بریم باید اصل ترجمه ها باشند و یا کپی آنها هم کفایت می کند؟ آیا مدارک را تحویل می گیرند و یا بررسی کرده و پس می دهند؟

ممنونم.

Junior Member

دوستان یه سوال:
    کپی ترجمه مدارک رو داشته باشیم مشکلیه؟ چون من اصلشونو فرستادم واسه دانشگاه دیگه نسخه دیگه ای ندارم. کپی باشه مشکلیه؟ (اصلا اینارو میخوان چیکار؟ دانشگاه دریافت کرده و بررسی کرده. به اینا چه آخه!؟ گرفتار شدیما)

نقل قول نوشته اصلی توسط lastrada نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    کپی ترجمه مدارک رو داشته باشیم مشکلیه؟ چون من اصلشونو فرستادم واسه دانشگاه دیگه نسخه دیگه ای ندارم. کپی باشه مشکلیه؟ (اصلا اینارو میخوان چیکار؟ دانشگاه دریافت کرده و بررسی کرده. به اینا چه آخه!؟ گرفتار شدیما)
    من با خودم برده بودم ولی افسرم ازم نخواست ... شما برای محکم کاری همون کپی رو هم ببرین و اگر خواستن بگین که اصلشو فرستادین برای دانشگاه و کپی شو دارین ...

Junior Member

دوستان برای مصاحبه ویزای توریستی تاریخ مدارک ترجمه مهم هست ؟ دارالترجمه ها میگن باید نباید بیشتر از شش ماه از تاریخ ترجمه گذشته باشه ولی تو بعضی گروهها میگن اصلا تاریخ ترجمه مهم نیست ، و سوال دیگه اصل مدارک هم باید روز مصاحبه ببریم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)