نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 53 از 493 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Banned

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

سلام دوستان
    من واسه پاییز 2010 پذیرش مستر بدون فاند از Northridge دارم و ایشالا دوشنبه دارم از آنکارا وقت می گیرم. چندتا سوال اساسی دارم لطف کنین جواب بدین:
    1- BS من واسه 19 آوریله و مربوط به یک سال اول. به نظر شما باید دوباره واسه سفارت بگیرم یا همونو ببرم؟
    2- واسه هویت ترجمه شناسنامه کافیه یا کارت ملی رو هم می خواد؟
    3- هزینه SEVIS رو کی و کجا باید بدم؟
    4- ترجمه سند خونه رو هم باید ببرم؟
    5- Financial Affidavit باید محضری باشه یا همین جوری بابام امضا کنه کافیه؟

خواهش می کنم اونایی که تجربه دارن کامل جواب بدن که مشکل من حل شه . . .

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط violetcrow نمایش پست ها
    تو چندتا پست قبل گفته بودم که، "من خودم استادم نامه ای داد و نمراتم رو تایید کرد؛ هرچند ذکر کرد که اینها unofficial هستند و بعد فارغ التحصیلی نمراتشو میاره. "

جواب کاملتر اینکه، ریز نمره لیسانس رو دانشگاه ما صادر میکنه، اونم با مهر و موم. اگر هم که مدرکتون رو بخرین، مهر وزارتم میخوره روی ریز نمره ی فارسی که خب بعدش میتونین ترجمه رسمی کنید. هرچند یه دانشگاهی پیدا شد که این ترجمه رو قبول نکرد ازم، و مهر دانشگاه رو میخواست که مجبور شدم دوباره ریز نمره انگلیسی که دانشگاه داده بفرستم.

برای فوق، استاد راهنمام یه نامه ای تنظیم کرد حاوی نمراتم، تو کاغذ سربرگ دار لاتین چاپ کردیم، توی پاکت رسمی لاتین دانشگاه گذاشتیم، و خود استاد لبه پاکت رو امضا کرد و یعد دانشکده مهر لاتین رو زد روش و مهر و موم کردیم! همین! هیچ دانشگاهی هم مشکلی ازش نگرفت و پذیرش کامل دادن بم!
    خوب عزیز من این ریز نمره رسمی میشه. این چه فرقی با ریز نمره انگلیسی دانشگاه داره؟ کارنامه انگلیسی دانشگاه هست دیگه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط djandaqi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه پاییز 2010 پذیرش مستر بدون فاند از Northridge دارم و ایشالا دوشنبه دارم از آنکارا وقت می گیرم. چندتا سوال اساسی دارم لطف کنین جواب بدین:
    1- BS من واسه 19 آوریله و مربوط به یک سال اول. به نظر شما باید دوباره واسه سفارت بگیرم یا همونو ببرم؟
    2- واسه هویت ترجمه شناسنامه کافیه یا کارت ملی رو هم می خواد؟
    3- هزینه SEVIS رو کی و کجا باید بدم؟
    4- ترجمه سند خونه رو هم باید ببرم؟
    5- Financial Affidavit باید محضری باشه یا همین جوری بابام امضا کنه کافیه؟

خواهش می کنم اونایی که تجربه دارن کامل جواب بدن که مشکل من حل شه . . .

سلام و درورد
    اولا سوالات بعضا تکراری هستند و احتمالا مدیران تذکر بدن ولی با این حال...!
    1) در مورد BS مال خودم هم حدود یه ماه ازش گذشته... مطمئن نیستم ولی فکر میکنم همون رو بشه ارائه داد. (البته من فول فاندم و برای احتیاط 15k BS گرفتم) به تاپیک مربوط مراجعه کنید
    2) باز هم پین کد میخواد ....فرقی نمیکنه. البته برای من اول یادش رفت بگیره ولی خودم دوباره زنگ زدم و برام پین کد خرید
    3) باید آنلاین پرداخت کنید سایت https://www.fmjfee.com/i901fee/ یک هفته قبل از مصاحبه
    4) من ترجمه کردم... ولی در سایت گفته اصل شناسنامه و کارت ملی باید باشه (احتیاطا ترجمه هم ببرید)
    5) گواهی امضای محضری با 3 هزار تومن و چند دقیقه وقت حل میشه به نظرم حتما محضریش کنید

البته برات پ.خ. هم گذاشتم ولی اینجا هم پست میکنم که دیگران هم ببینن
    لا حول و لا قوه الا بالله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    خوب عزیز من این ریز نمره رسمی میشه. این چه فرقی با ریز نمره انگلیسی دانشگاه داره؟ کارنامه انگلیسی دانشگاه هست دیگه.
    نه دیگه! بازم پست اول رو کامل نخوندین، توی نامه استاده قید کرده که این نامه رسمی نیست و رسمی رو بعد فارغ التحصیلی دانشجو میده بهتون! برای دوستمون هم گفتم که اگه این کاری که من کردم رو انجام بده مشکلش حل میشه، چون خیلی ها فک میکنن اگر ریز نمره رسمی نداشتن، باید دستی ببرن که اصلا خوشایند دانشگاه مقصد نیست. بهترین کار شبیه کاریه که من کردم. متن نامه رو هم خودم تنظیم کردم، بهترین کار هم اینکه از قول استادتون ذکر کنید که نامه رسمی نیست، تا استاد رغبتش به امضا کردن نامه بیشتر بشه. به هر حال این روش برای من جواب داده و میتونه راه حل مناسبی برای همه بچه هایی باشه که تو تهیه ریز نمره مشکل دارن

Junior Member

اگه ds-160 پر کنیم، لازمه 158 هم کنارش پر شه یا نه؟
    چون توی سایت دوبی برا ویزای دانشجویی زده 158 رو پر کنید.
    http://dubai.usconsulate.gov/student_visas.html

بعد سوال دیگه اینگه باید کل 160 رو هم پرینت کرد یا فقط بارکدش؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم، البته jason_mac تا حدی جوابمو دادن:
    من قبل از اینکه فاند بگیرم برای دانشگاه BS با 41K فرستادم. اما بعد فاند گرفتم. حالا توی I20 هم اطلاعات BS خودم هست هم فاند.

حالا میخوام برم سفارت: یه BS دارم (همون قبلی) که مبلغش شده 61K و ماله خانوادس و یکی هم ماله خودمه با مبلغ 7K.

سوالات من:
    1. من که فاند دارم (تقریبا کامل، 3K کم داره)، BS 61K ببرم خوبه یا بده؟
    2. ماله خودمو (7K) به جای اون یکی (61K) نشون بدم بهتره یا بدتره؟
    3. اگه ماله خودمو بدم، گیر نمیدن که قبلا اسپانسرت خانواده بوده (همون 41K)، حالا چرا شدی خودت (با 7K)؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط zexin نمایش پست ها
    اگه ds-160 پر کنیم، لازمه 158 هم کنارش پر شه یا نه؟
    چون توی سایت دوبی برا ویزای دانشجویی زده 158 رو پر کنید.
    http://dubai.usconsulate.gov/student_visas.html

بعد سوال دیگه اینگه باید کل 160 رو هم پرینت کرد یا فقط بارکدش؟
    به نظر من یادشون رفته اینجارو تصحیح کنن. تا جایی که من میدونم برای دبی باید فقط ds 160 رو پر کرد. این احتمالا از قدیم مونده.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

اگه کسی انقضای پاسپورتش گذشته باشه-و تازه پاس جدیدو تقاضا داده باشه- سفارت میتونه بفهمه کجاها رفتیم یا اینکه باید پاس سوراخ شدرو (باطله) روهم ببریم؟ کسی تا حالا اینکارو کرده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

سلام بچه ها
    من يک سوال دارم که شايد يکم بي ربط باشه اما چون جايي ديگه نديدم نتونستم جوابم پيدا کنم.
    من براي مستر بورس گرفتم که کل هزينه هام مي ده . رشته ي من چون حقوق بوده GRE نمي خواست براي پذيرش اما من GRE با نمره ي خوب دارم.حالا نمي دونم براي مصاحبه که مي خوام برم مدرکِ GRE ام رو نشون بدم يا نه؟ ممکنه من بخوام از اونجا براي يک رشته ي ديگه در دکترا اقدام کنم. اين نکنه مشکل بشه اگه نشون بدم. لطفا بهم کمک کنيد. ممکنه آفيسر بگه که تو مي خواي بموني؟ اگه بگه براي دکترا مي خواي بموني چي بايد بگم؟
    مرسي از کمکتون هرچند که شاي بي ارتباط باشه به تاپيک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

نه تو پاسپورت قدیمیت رو ببر چون دیدم که پاسپورت قبلی رو می بینن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)