صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: دانشگاه های آمریکایی | کانادایی | انگلیسی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مهم در مورد دانشگاه كانادايي دوبي

55. دانشگاه كانادايي دبي Canadian University of Dubai (امارات متحده عربی) تا مقطع کارشناسی(با شرط‌ آزمون)

ذکر شده تا مقطع لیسانس، حتما به این نکته دقت کنید... مدارک مدارج بالاتر مورد تایید نیست.
    Life salutes you when you make others happy

از شما دو دوست بزرگوار متشكرم.راهنمايي هاتون واقعا جامع بود و خيلي ميتونه بمن كمك كنه.لينك رو ديدم چيزي كه مشخصه:
    55. دانشگاه كانادايي دبي Canadian University of Dubai (امارات متحده عربی) تا مقطع کارشناسی(با شرط‌ آزمون)
    فقط تا مقطع كارشناسي مورد تائيده.
    البته من قصد دارم براي دوره تكميلي زبان با اين دانشگاه شروع كنم و هم تجربه زندگي در كشور ديگه رو بدست بيارم و هم اينكه براي برسي دانشگاه زمان داشته باشم و دچار اشتباه نشم.
    كسي از دوستان در مورد دورهاي آموزش زبان در دوبي بجز اين دانشگاه جاي ديگه اي رو ميتونه معرفي كنه؟
    دانشگاه Wollongong دورهاي زبان داره با نصف قيمت نرخهاي دانشگاه كانادايي دبي ولي فقط به دانشجوهايي كه پذيرش از خود دانشگاه گرفتند اين كلاسها رو ميده و بصورت مستقل نيست.كسي ميتونه دورهاي زبان رو در دوبي معرفي كنه؟

در مورد دانشگاه ولونگاگ سايت رسميش زبان فارسي هم داره.پيشنهاد ميكنم دو لينك زير رو ببينيد:
    http://www.uowdubai.ac.ae/ps/details...193248fdb61476

و

http://www.uowdubai.ac.ae/ps/details.php?sec=2,1,1

اينطور كه من متوجه شدم فقط به دانشجوياني كه براي خود دانشگاه پذيرش شدن زبان رو برگزار ميكنه.خودن يكي دو ترن زبان كمك ميكنه كه فرصت انتخاب دانشگاه رو در اون كشور بدور از هياهوي تبليغاتي داشته باشيد.با 4 نفر از اون دانشگاه صحبت كنيد و تبادل نظر كنيد.
    حالا ليست قيمت اين دانشگاه رو ببينيد متوجه ميشيد كه هزينه هاش تقريبا نصف دانشگاه كانادايي دوبي هست.

ظاهرا شما متوجه عرض بنده نشديد!!!صد البته فراگيري زبان در ايران هم به لحاظ كيفيت آموزشي و هم به لحاظ هزينه خيلي بهتر از مالزي و بقول شما دوبي هست(اين مورد آخر رو نميدونم).من گفتم براي آموزشهاي تكميلي زبان(دقت كنيد) يكي دو ماه در اونجا بودن اين فرصت رو ميده كه بدور از هياهوي تبليغاتي 4 نفر رو از هر دانشگاه ببينيد از نزديك و صحبت كنيد.ضمن اينكه يكي دو ماه هم زندگي در خارج رو تجربه ميكنيد نه اينكه كلي پول بديد بعد ببينيد نميتونيد اونجا بمونيد حالا بهر دليلي.ممكنه كيفيت آموزشي باشه يا دوري

مشكل اينجاست كه همه زوم كردند روي زبان.من مشكل زبان ندارم.مدرك آيلتس دارم.اگر شما به عنوان تاپيك توجه ميكرديد سوال اصلي من در مورد دانشگاه كانادايي دوبي بود.نه كلاس زبان و اينكه كجا زبان بخونم و يا كجا پولامو خرج كنم.اصلا از كجا وضعيت مالي من مشخصه كه ...
    سوال در مورد تحصيل در دانشگاهاي كانادايي و امريكايي دوبي بود كه ادعا دارند بعد از يك ترم يا دو ترم ميشه رو در دانشگاه مادر (كانادا -امريكا-استراليا) ادامه تحصيل داد.وسلام
    كل مطلب و عنوان تاپيك در مورد دبي و اين سري دانشگاها بود.ديگه اينكه يه نفر بياد بگه بچه مايه داري نميدوني با پولات چيكار كني و اين بحثهاي بي مورد و خارج از بحث و بچه گانه ديگه چيه.
    اگه اطلاعاتي آدم داره خوب ميگه اينطوري هست.ديگه اينكه تو نميدوني و من نميدونم خدايي زشته.
    حالا در كل فكر ميكنم توي اين پست منظورم رو بهتر رسوندم.هدف برسي دانشگاههاي كانادايي و امريكايي دبي هست.اينكه از سطح آموزشي مناسبي برخوردار هستند يا نه.
    وسلام

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirarsalan
    مشكل اينجاست كه همه زوم كردند روي زبان.من مشكل زبان ندارم.مدرك آيلتس دارم.اگر شما به عنوان تاپيك توجه ميكرديد سوال اصلي من در مورد دانشگاه كانادايي دوبي بود.نه كلاس زبان و اينكه كجا زبان بخونم و يا كجا پولامو خرج كنم.اصلا از كجا وضعيت مالي من مشخصه كه ...
    سوال در مورد تحصيل در دانشگاهاي كانادايي و امريكايي دوبي بود كه ادعا دارند بعد از يك ترم يا دو ترم ميشه رو در دانشگاه مادر (كانادا -امريكا-استراليا) ادامه تحصيل داد.وسلام
    كل مطلب و عنوان تاپيك در مورد دبي و اين سري دانشگاها بود.ديگه اينكه يه نفر بياد بگه بچه مايه داري نميدوني با پولات چيكار كني و اين بحثهاي بي مورد و خارج از بحث و بچه گانه ديگه چيه.
    اگه اطلاعاتي آدم داره خوب ميگه اينطوري هست.ديگه اينكه تو نميدوني و من نميدونم خدايي زشته.
    حالا در كل فكر ميكنم توي اين پست منظورم رو بهتر رسوندم.هدف برسي دانشگاههاي كانادايي و امريكايي دبي هست.اينكه از سطح آموزشي مناسبي برخوردار هستند يا نه.
    وسلام
    حق با شماست
    راستی من یه چیز رو نمی فهمم، دانشگاه کانادایی دوبی یعنی چی؟ مگه نباید اون دانشگاه کانادایی اسم داشته باشه؟ شما تحقیق کردین؟ چون اسمش یه مقدار اینجور طراحی شده که صرفا" جنبه ی تجاری داشته باشه...
    خواستم این نکته رو هم مد نظر قرار بدین...
    موفق باشید
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

اتفاقا يكي از سوالات من هم همين بود.
    اصلا معني نميده.اگر شعبه اي از يك دانشگاه خارجي در دبي ايجاد شه معمولا لايسنسش رو به معرض نمايش ميزارن.مثلا دانشگاه ولونگاگ .اما اين يكي از اين بابت خيلي عجيبه.كه وابسته به كدوم دانشگاه در كانادا هست؟؟از طرفي مجوز وزارت علوم رو داره.
    البته بنا به پيشنهاد يكي از دوستان كه در همين تاپيك عنوان كردند سعي ميكنم با سفارت ايران در دوبي راجع به اين دانشگاه مكاتبه كنم.

به نظر من شما در مورد نوع و کیفیت این دانشگاه بیشتر بررسی کنید... تجربه ثابت کرده که اگر شما در یک دانشگاه خوب درس بخونید حتی اگر آمریکایی نباشه، بعد از گذراندن چند واحد درسی اگر شرایط transfer را داشته باشید و قوانین مربوطه را رعایت کنید و دانشگاه مقصد واحدهای شما را قبول داشته باشه با کمی تلاش می تونید انتقالی بگیرید... نمونه را خودم به شخصه دیدم... ولی نمی دونم این دانشگاه ها که قول می دن بعد از یه ترم انتقال می دن جقدر حرفشون صحت داره... این را می تونید از دانشجویان خود این دانشگاه هم بپرسید. که آیا نمونه ای از انتقالی داشتن؟... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی - دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : دانشگاه انگلیسی زبان در عربستان

سلام دوستان
    من برای Fall 2011 برای همون دانشگاه انگلیسی زبان که تو تاپیک صحبتش شده (KAUST) اپلای کردم ولی بعد متوجه شدم که مشکل ویزا برای اونجا هست. آیا کسی تو این فروم هست که اطلاعاتی راجع به ویزای غیر زیارتی عربستان داشته باشه؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : دانشگاه انگلیسی زبان در عربستان

سلام دوستان
    اتفاقا من دیروز به دانشگاه کینگ فهد ایمیل زدم در عرض 5 دقیقه جوابمو دادن خیلی خیلی هم محترمانه و حتی گفته بودم ایرانی هستم در جواب گفته بود شما می تونید خارج از ددلاین هم مدارک رو بفرستی!! حتی گفت بورس هم می کنیم!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین