صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

سلام دوستان،
    من هم مشابه chadie612 در مورد اعتبار دوره advanced master اين دانشگاه سوال داشتم، البته اعتبار علمي صرفا منظورم هست بابت پذيرش دكترا كانادا و آمريكا

دوستان سلام
    دوتا سوال داشتم، ممنون میشم اگر جواب بدید:
    1- آیا در دانشگاه لوون هم مثل دانشگاه‌های هلند دکترا شغل محسوب میشه و حقوق ماهانه همراه با کسر مالیات داره؟
    2- آیا دوره دکترا شامل گذروندن واحدهای درسی هم میشه یا فقط پروژست؟

کاش دوستانی که دانشجوی دانشگاه لوون هستن بیشتر در این تاپیک فعالیت میکردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    کاش دوستانی که دانشجوی دانشگاه لوون هستن بیشتر در این تاپیک فعالیت میکردن
    سلام
    من از امسال می رم دانشگاه لوون اما در مورد مقطع دکتری زیاد اطلاعات ندارم فقط از این ور اونور شنیدم که مالیات کسر نمیشه، البته مطمئن نیستم

Junior Member

سلام آیا با معدل 13.10 لیسانس ميشه پذیرش فوق از این دانشگاه گرفت، البته با مدرک زبان، مرسی

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط matinrt نمایش پست ها
    سلام آیا با معدل 13.10 لیسانس ميشه پذیرش فوق از این دانشگاه گرفت، البته با مدرک زبان، مرسی
    دوست عزیز فقط با معدل نمیشه نظر داد. به مقالات و نمره ای در زبان ارائه میدید بستگی داره.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم.
    من برای مستر رشته ی Information Management که مال دانشکده Economic and Business دانشگاه لوون هست میخواستم اقدام کنم برای گرفتن پذیرش.
    کارشناسیم مهندسی آی تی از دانشگاه صنعتی اصفهان هست با معدل 14.20. سابقه کار هم دارم. 2 بار TA بودم و یه سری از این کارا.
    فقط یه مساله ای هست. من نمره تافلم 86 شده که هر 4 تا بخش بالای 20 بوده. ولی KUL برای این رشته بالای 90 میخواد.
    به نظرتون با توجه به اینکه تقریبا 2 ماه مونده تا ددلاین اپلای، دوباره امتحان بدم یا اگر قبل فرستادن مدارک برای دانشگاه با یه استاد صحبت کنم ممکنه نتیجه بده و نیاز به امتحان تافل مجدد نباشه؟
    و اینکه امتحان GRE رو هم حتما باید بدیم یا اونم میشه یه طوری با صحبت با استاد فاکتور گرفت؟ فقط هم نمره قسمت ریاضی رو خواستن اونم برا یه سری دانشگاه هایی که مثلا جزو 200 دانشگاه برتر دنیا نیستن یا مثلا قرارداد تبادل دانشجو ندارن باهاشون.
    ویرایش توسط fa_9j92 : January 3rd, 2017 در ساعت 06:07 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_9j92 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم.
    من برای مستر رشته ی Information Management که مال دانشکده Economic and Business دانشگاه لوون هست میخواستم اقدام کنم برای گرفتن پذیرش.
    کارشناسیم مهندسی آی تی از دانشگاه صنعتی اصفهان هست با معدل 14.20. سابقه کار هم دارم. 2 بار TA بودم و یه سری از این کارا.
    فقط یه مساله ای هست. من نمره تافلم 86 شده که هر 4 تا بخش بالای 20 بوده. ولی KUL برای این رشته بالای 90 میخواد.
    به نظرتون با توجه به اینکه تقریبا 2 ماه مونده تا ددلاین اپلای، دوباره امتحان بدم یا اگر قبل فرستادن مدارک برای دانشگاه با یه استاد صحبت کنم ممکنه نتیجه بده و نیاز به امتحان تافل مجدد نباشه؟
    و اینکه امتحان GRE رو هم حتما باید بدیم یا اونم میشه یه طوری با صحبت با استاد فاکتور گرفت؟ فقط هم نمره قسمت ریاضی رو خواستن اونم برا یه سری دانشگاه هایی که مثلا جزو 200 دانشگاه برتر دنیا نیستن یا مثلا قرارداد تبادل دانشجو ندارن باهاشون.
    سلام دوست عزیز
    برای مستر رو خیلی اطلاعی ندارم و فکر نمیکنم صحبت با استاد تاثیر خاصی داشته باشه با این حال سعی خودتونو بکنید. ارسال یک ایمیل زمان زیادی از شما نمیگیره. بعدش تمرکز کنید روی زبانتون تا اگه تونستید مجدد امتحان بدید.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام،
    خیالت راحت برای خود من گفتن بدون زبان پروندت رو بررسی نمی کنیم ولی من باز اقدام کردم و مدارکم رو فرستادم، بعد از یک مدت ایمیل اومد که پروندت رو بررسی کردیم نمره زبانت رو هر چه زودتر بفرست. نکته اش اینه: بعد از ددلاین هم میشه زبان رو فرستاد ولی باید حتما بفرستی تا نامه پذیرش بدهند تا بتونی ویزا بگیری، پس ببین آخرین ددلاینت برای ویزات کی هست محاسبه کن زبانت کی بیاد بهتر هست.

Junior Member

من ساکن هلند هستم. از بابت ویزا مشکل ندارم. پس میشه هر دو رو (هم GRE و هم TOEFL) بعد ددلاین جور کرد و فرستاد.
    بعد یه سوال دیگه.
    الان برا این رشته فقط نمره قسمت ریاضی رو ذکر کرده که باید از 75% بیشتر باشه. یعنی مهم نیست که بقیه قسمتای امتحان چقدر باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)