صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101

موضوع: مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

با درود...

از اونجایی که تاپیکی در این مورد وجود نداشت و این چند روزه پیغام هایی از طرف دوستان در مورد بلژیک داشتم بر آن شدم که یه تاپیکی باز کنم که دوستان اطلاعاتی در مورد بلژیک دارند در اختیار دوستان بگذارند...

----------------------------------------------
    در مورد بلژیک تا اینجایی که من فهمیدم باید برای اپلای با هر دانشگاه مکاتبه کنید و آنها معمولا فرمی رو براتون می فرستند و سپس شما فرم رو به همراه مدارک مورد نیاز برایشان پست می کنید...

نمونه ی مورد نظر من دانشگاه گنت هست...
    از اونجایی که فعلا تنها امیدم به این دانشگاه هست و برایم فرستادن دقیق مدارک مورد نیاز آنها حیاتی است،از دوستان ممنون میشم نظرات خودشون رو بگویند...

مدارکی که دانشگاه گنت در فایل الصاقیش آورده،این موارد هستند:

Check list of enclosed documents
    Before submitting your application, make sure that you have all required documents
    مورد اول:
    A legalised copy of the basic diploma (i.e. the diploma on which the admission would be based) and its transcript of records (report card – results of each academic year). These should bear the original seals and stamps from the Belgian Embassy. If your country is party to the “The Hague Treaty”, an original “Apostille” is required. For more information on the correct legalisation procedure applicable to you: Federal Public Service for Foreign Affairs, Foreign Trade and Development Cooperation
    Please note that if your basic diploma is a Master diploma following a Bachelor diploma, you are required to provide all transcript of records for each academic year of both Bachelor and Master.
    اینطور که من با کمک دوستان فهمیدم کپی مدرک اصل و ریز نمرات دانشگاهی که توسط سفارت تایید شده می خواهد...
    ************************************************** ***************************
    مورد دوم:
    If these documents are not in Dutch, French, German or English, you are required to enclose an official translation (by a sworn translator)
    ترجمه ی مدارک به یکی از زبان های آلمانی،هلندی،فرانسوی و انگلیسی
    مورد سوم:
    A proof of Dutch/English proficiency. Check the online course catalogue for the medium of instruction. This document should be submitted at the latest at the time of enrolment.
    ارائه ی مدرک زبان مورد نیاز برنامه(انگلیسی-هلندی)
    + برایم سواله که آیا منظورشون از the time of enrolment روز ثبت نام قبل از دانشگاه و موقع انتخاب رشته است یا اینکه قبل از ددلاین برای اپلای کردن؟!
    توجه به این نکته هم ضروری است که گفته اند تست های predictive قابل قبول نیستند...یعنی چی اونوقت؟!
    من فعلا نمره ی 5.5 دارم و 6 میخاهند....به من در جواب اینکه فعلا هنوز جواب امتحان جدید را نگرفته ام این چنین گفته اند:
    جواب ادمیشن دانشگاه:
    With regards to the language test, if your score is not sufficient, you can
    retake the test at a later date. You must submit the proof of language at the
    latest when you enrol.
    جواب مسئول برنامه:
    As for the language requirements, you can also comment on the application form that you have not yet received the result of your latest IELTS test. As soon as you have received your final score (minimum 6) you should then mail it to the student administration of Ghent University with a copy to the Physical Land Resources secetariat.
    مورد چهارم:
    A document explaining the grading/credit system of the school where you have obtained your basic diploma.
    این مورد یکی از سوال برانگیزترین بندهایی هست که هنوز برایم هضم نشده است...
    آمانند بالا از basic diploma صحبت شده است با این تفاوت که school رو هم آورده...
    در بالا در آخر توضیحات گفته اگر برای دکتری میخاهید اقدام کنید تمام مدارک لیسانس و فوق را باید ارائه کنید پس باید منظور از basic diploma همون مدرک دانشگاهی - لیسانس یا فوق - هست...ولی در اینجا به نظر شما چیست؟!
    گزینه ی اول:گواهی های دیپلم و پیش دانشگاهی با یا بدون ریز نمرات
    گزینه ی دوم:گرفتن نامه ای از آموزش و پرورش منطقه ی تحصیلی در مورد توضیح سیستم آموزشی
    گزینه ی سوم:هیشکدام!
    نظر شما چیست دوستان؟!
    مورد پنجم:
    If required, reference/recommendation letters in a sealed envelope.
    فکر کنم همان توصیه نامه ها در یک پاکت مهر شده و بسته است...
    بقیه ی موارد هم به ما نمیخوره:
    Document with any additional information
    Chinese students applying on the basis of a Chinese diploma
    If you are a political refugee
    If you are applying for the Master of Nuclear Engineering
    مدارک فعلی من:
    گواهی ریز نمرات + کارنامه ی تحصیلی پرینت شده ی دانشگاه تهران
    کاربرگ نحوه ی انجام تعهد خدمت(مدرک رو خریدم و 40 روز دیگر دانشنامه ام میاید)
    گواهینامه موقت پایان تحصیلات(که در ابتدا نوشته تحصیلات را به پایان رسانده در تاریخ 31/6 در وسط نوشته تعهد خدمت داره که البته با خرید مدرک منتفی شد و در انتها نوشته این گواهی فقط به منظور استخدام صادر شده و ارزش دیگری ندارد)
    گواهینامه ی تحصیلات پیش دانشگاهی و دیپلم
    کارنامه ی زبان امتحان قبلی(5.5)در مورد امتحان بعدی برای نتیجه اش می ترسم خراب شده باشد!
    -----------------------------------------------------------------------------------
    از دوستان ممنون میشم مرا راهنمایی کنند

با سپاس

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به مدارک مورد نیاز برای بلژیک

درود...

کسی از دوستان نظری نداره؟!

من موندم چه کنم...امروز یکی از بستگانمون فوت کردند و من هم باید بعد از امتحان برم شهرستان و احتمالا تا هفته ی بعد هم اونجا باشم...
    از یه طرف ترس از خراب شدن نمره ی امتحان و از طرف دیگر وقت کم برای فرستادن مدارک(23دسامبر)باعث شده خیلی نگران باشم...
    من نمی دونم این مدارکی که دارم کافیه یا نه...

خوب فعلا فقط ریزنمرات رو دارم...در مورد اینکه مدرک اصلی رو نگرفتم دانشگاه بلژیکی اینگونه به من جواب داده:

جواب ادمیشن دانشگاه:
    If you do not have your diploma yet, you must submit a legalised copy of your
    transcripts, and add an official graduation certificate (a document in which
    your university confirms that you have graduated).

جواب مسئول برنامه:
    As for your diploma, if your university has not yet issued it, you can send the provisional diploma or the ToR and mention that the final diploma will follow later

در مورد اول با این حساب من یا باید گواهی موقت بیارم که همونطور که گفتم دارم ولی آخرش نوشته این فقط به درد استخدام می خورد و ارزش دیگری ندارد-البته تو کارنامه ی تحصیلی یه جا گوشه نوشته وضعیت دانشجو نوشته فارغ التحصیل-ولی خوب به چشم نمیاد و ممکنه اونا هم توجه نکنند.
    یا اینکه یه نامه بگیرم از دانشگاهمون..اون هم تلفنی زنگ زدم نه اینجا گفته میدم نه پردیس خودمون...
    مشکل من اینه که تو گواهی نامه ریز نمرات ذکر شده این دانشجو نوشته این دانشجو از تاریخ فلان تا فلان مشغول به تحصیل بوده است و ننوشته که فارغ التحصیل شده است.
    در مورد دوم هم به گواهی موقت اشاره کرده و اینکه ذکر کنید که بعدا اصل مدرک رو می فرستید.

به نظرتون با توجه به این محدوده ی زمانی کم چه کنم؟!نه دارالترجمه بردم...بعد هم که باید ببرم تایید سفارت...بعد هم که توصیه نامه ها از اساتید نگرفتم...به نظرتون به زمان ددلاین می رسم؟!مدارک ارسالی هم که می ترسم ناقص باشه

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...

کسی از دوستان نظری نداره؟!

من موندم چه کنم...امروز یکی از بستگانمون فوت کردند و من هم باید بعد از امتحان برم شهرستان و احتمالا تا هفته ی بعد هم اونجا باشم...
    از یه طرف ترس از خراب شدن نمره ی امتحان و از طرف دیگر وقت کم برای فرستادن مدارک(23دسامبر)باعث شده خیلی نگران باشم...
    من نمی دونم این مدارکی که دارم کافیه یا نه...

خوب فعلا فقط ریزنمرات رو دارم...در مورد اینکه مدرک اصلی رو نگرفتم دانشگاه بلژیکی اینگونه به من جواب داده:

جواب ادمیشن دانشگاه:
    If you do not have your diploma yet, you must submit a legalised copy of your
    transcripts, and add an official graduation certificate (a document in which
    your university confirms that you have graduated).

جواب مسئول برنامه:
    As for your diploma, if your university has not yet issued it, you can send the provisional diploma or the ToR and mention that the final diploma will follow later

در مورد اول با این حساب من یا باید گواهی موقت بیارم که همونطور که گفتم دارم ولی آخرش نوشته این فقط به درد استخدام می خورد و ارزش دیگری ندارد-البته تو کارنامه ی تحصیلی یه جا گوشه نوشته وضعیت دانشجو نوشته فارغ التحصیل-ولی خوب به چشم نمیاد و ممکنه اونا هم توجه نکنند.
    یا اینکه یه نامه بگیرم از دانشگاهمون..اون هم تلفنی زنگ زدم نه اینجا گفته میدم نه پردیس خودمون...
    مشکل من اینه که تو گواهی نامه ریز نمرات ذکر شده این دانشجو نوشته این دانشجو از تاریخ فلان تا فلان مشغول به تحصیل بوده است و ننوشته که فارغ التحصیل شده است.
    در مورد دوم هم به گواهی موقت اشاره کرده و اینکه ذکر کنید که بعدا اصل مدرک رو می فرستید.

به نظرتون با توجه به این محدوده ی زمانی کم چه کنم؟!نه دارالترجمه بردم...بعد هم که باید ببرم تایید سفارت...بعد هم که توصیه نامه ها از اساتید نگرفتم...به نظرتون به زمان ددلاین می رسم؟!مدارک ارسالی هم که می ترسم ناقص باشه

ممنون
    مدارکتون کافیه... همون مدرک موقت رو ببرید یه دارالترجمه رسمی و بخواهید که براتون عیناً ترجمه کنه و مهر خود دارالترجمه رو بزنه براتون... اگر هم مهری مبنی بر عضویت در یه گروه بین المللی مترجمین دارن بزنن براتون... و هنگام مدارک ذکر کنید که اصل diploma رو به زودی ارسال میکنید... در مورد زبان به نظر میرسه که فعلاً نیازی نباشه... به اعتقاد من کپی مدرک قبیلتون رو ارسال کنید و تاریخ امتحان جدیدتون رو هم بنویسید... از مدلی که نوشتن توی سایتشون بعید میدونم که خیلی مشکلی از لحاظ نقص مدارک ایجاد بشه... هر چی که ناقص باشه رو میتونین در اولین فرصت بفرستید....
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    مدارکتون کافیه... همون مدرک موقت رو ببرید یه دارالترجمه رسمی و بخواهید که براتون عیناً ترجمه کنه و مهر خود دارالترجمه رو بزنه براتون... اگر هم مهری مبنی بر عضویت در یه گروه بین المللی مترجمین دارن بزنن براتون... و هنگام مدارک ذکر کنید که اصل diploma رو به زودی ارسال میکنید... در مورد زبان به نظر میرسه که فعلاً نیازی نباشه... به اعتقاد من کپی مدرک قبیلتون رو ارسال کنید و تاریخ امتحان جدیدتون رو هم بنویسید... از مدلی که نوشتن توی سایتشون بعید میدونم که خیلی مشکلی از لحاظ نقص مدارک ایجاد بشه... هر چی که ناقص باشه رو میتونین در اولین فرصت بفرستید....
    درود...
    ممنون از همیاری تون...

در مورد مدرک موقت شما فکر نمی کنید این که آخرش نوشته این گواهی فقط به درد استخدام در ایران می خورد مشکلی ایجاد کنه؟!مخصوصا شما که میگید عینا هر چی هست رو بیاره؟(در ضمن مهر مبنی بر عضویت در یه گروه بین المللی مترجمین رو همه ی دارالترجمه ها ندارن،درسته؟باید دارالترجمه ی خاصی باشه؟ )
    در ضمن من از دارالترجمه ای پرسیدم که مدارک موقت رو مهر وزرات خونه ها نمیخوره...خوب من اگر بخواهم ببرم پیش سفارت،برای تایید اونها،مشکلی پیش نمیاد!؟پیش خودشون نمیگن این مشکلی داشته؟!

در مورد زبان هم من هم حسم میگه فعلا اینها به سختی سوئد نیستند که حتما باید 6 رو آورده باشید و کمتر از 5 رو هم نداشته باشید
    البته من هنوز نهفمیدم منظورشون قبل از ثبت نام یعنی قبل از ثبت نام دانشگاه پس از پذیرفته شدن است یا قبل از ددلاین مورد نظر برای ارسال مدارک-23دسامبر؟!

به نظرتون با ارسال کپی مدرک زبان قبلی مشکلی پیش نمیاید؟!
    در فایل تکمیلی برای تکمیل فرم که من از اونجا براتون نقل کردم گفتند:
    proof of Dutch/English proficiency. Check the online course catalogue for the medium of instruction. This document should be submitted at the latest at the time of enrolment
    ولی در فرم اصلی در قسمت مربوط به آیلتس اشاره به میانگین نمره و تاریخ امتحان کردند و در پایینش گفتند:
    Predictive tests are not accepted/ Photocopied results are not accepted
    گرچه در ای - میل ها اشاره به فرستادن حتی ای-میل کردن ولی به نظر میرسه باید از طریق مرکز امتحان اقدام کنم.درسته؟!
    در خود سایت برنامه ی مورد نظر هم گفته:
    IELTS with a minimum overall band score of 6 (the test validity is max. 2 years);
    Remark: TOEFL/IELTS predictive tests are not acceptable
    ریسک داره کپی مدرک زبان رو بفرستم،نه؟!

با سپاس از شما

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

با توجه به اين جمله:
    Please note that if your basic diploma is a Master diploma following a Bachelor diploma, you are required to provide all transcript of records for each academic year of both Bachelor and Master
    تفسير basic diploma اين ميشه: مدرك پايه اي كه بر اساس اون مدرك براي مقطع بالاتر درخواست پذيرش ميديد!
    مورد چهارم:
    A document explaining the grading/credit system of the school where you have obtained your basic diploma.
    این مورد یکی از سوال برانگیزترین بندهایی هست که هنوز برایم هضم نشده است...
    آمانند بالا از basic diploma صحبت شده است با این تفاوت که school رو هم آورده...
    در بالا در آخر توضیحات گفته اگر برای دکتری میخاهید اقدام کنید تمام مدارک لیسانس و فوق را باید ارائه کنید پس باید منظور از basic diploma همون مدرک دانشگاهی - لیسانس یا فوق - هست...ولی در اینجا به نظر شما چیست؟!
    گزینه ی اول:گواهی های دیپلم و پیش دانشگاهی با یا بدون ریز نمرات
    گزینه ی دوم:گرفتن نامه ای از آموزش و پرورش منطقه ی تحصیلی در مورد توضیح سیستم آموزشی
    گزینه ی سوم:هیشکدام!
    نظر شما چیست دوستان؟!
    با توجه به توضيحي كه دادم، اينجا هم از كلمه school استفاده كرده كه مشكلي رو ايجاد نميكنه! فكر كنم مشكل تو زمان مدرسه ما بوده كه اين كلمه رو براي ما اشتباه معني كردن و فكر ميكنيم school يعني مدرسه! در صورتي كه اينطور نيست و اين كلمه كاملا كلي هست و در بسياري از موارد براي دانشگاه بكار برده ميشه! (نمونه بارزش Business school هست كه مقطع دكترا هم باشي بازم ميگن تو Business school دارم تحصيل ميكنم!)
    school = an educational institution , any institution of learning
    خلاصه كه نظر من "گزینه ی سوم:هیشکدام!" البته نه با اين غلظت
    منظور هموني هست كه در بالا گفتم؛ يعني در مورد شما ميشه توضيح در مورد grading/credit system ليسانستون در دانشگاه تهران
    در نهايت به نظر من اين دانشگاه خيلي بهتر از studera كنار خواهد آمد! حداقل ميشه باهاشون وارد مذاكره شد و شايد با كمي چك و چونه زدن بشه تو بعضي موارد راضي شون كرد.
    موفق باشيد.
    ویرایش توسط Spiro : December 2nd, 2009 در ساعت 12:08 PM
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro نمایش پست ها
    با توجه به اين جمله:
    Please note that if your basic diploma is a Master diploma following a Bachelor diploma, you are required to provide all transcript of records for each academic year of both Bachelor and Master
    تفسير basic diploma اين ميشه: مدرك پايه اي كه بر اساس اون مدرك براي مقطع بالاتر درخواست پذيرش ميديد!
    با توجه به توضيحي كه دادم، اينجا هم از كلمه school استفاده كرده كه مشكلي رو ايجاد نميكنه! فكر كنم مشكل تو زمان مدرسه ما بوده كه اين كلمه رو براي ما اشتباه معني كردن و فكر ميكنيم school يعني مدرسه! در صورتي كه اينطور نيست و اين كلمه كاملا كلي هست و در بسياري از موارد براي دانشگاه بكار برده ميشه! (نمونه بارزش Business school هست كه مقطع دكترا هم باشي بازم ميگن تو Business school دارم تحصيل ميكنم!)
    school = an educational institution , any institution of learning
    خلاصه كه نظر من "گزینه ی سوم:هیشکدام!" البته نه با اين غلظت
    منظور هموني هست كه در بالا گفتم؛ يعني در مورد شما ميشه توضيح در مورد grading/credit system ليسانستون در دانشگاه تهران
    در نهايت به نظر من اين دانشگاه خيلي بهتر از studera كنار خواهد آمد! حداقل ميشه باهاشون وارد مذاكره شد و شايد با كمي چك و چونه زدن بشه تو بعضي موارد راضي شون كرد.
    موفق باشيد.
    درود بر دوستان گرامی...

پیرو مکاتبه ام با دانشگاه چندین جواب گرفتم که اینجا براتون میارم:
    یکی از مشکلاتی که داشتم در مورد بند چهارم بود که اسپیرو عزیز جوابی که داد درست دراومد و باید آفرین گفت به ایشون
    جواب دانشگاه در مورد این بند این بود:
    The document explaining the grading system of your diploma doesn't concern
    your high school diploma but your bachelor diploma, on whcih you base your
    application for the master of physical land resources.

با این حساب منظور همان لیسانس است و ریز نمراتش...
    --------------------------------------------------------------
    در مورد زبان هم خیالم راحت شد و گفتن:
    We only accept the original documents. You can send a copy now and bring the
    original one upon enrolment.

نکته ی جالبی که برام در این جمله هست کلمه ی enrolment هست...به نظرتون معنی این حرف اینه در صورت تایید از طرف دانشگاه اصل مدرکتونو میخام نه الان؟!
    اگه یادتون باشه این کلمه رو در پست های بالایی هم در مورد زبان داشتیم که من گفته بودم فعلا 5.5 دارم و جواب دادن:
    With regards to the language test, if your score is not sufficient, you can
    retake the test at a later date. You must submit the proof of language at the
    latest when you enrol
    یعنی اینکه:
    نمره زبان رو هم بايد بفرستي كه اگر پايين تر از حد مورد نظر شماست مي توني بعدا" دوباره امتحان بدي (تا وقت ثبت نام)
    در مورد جواب دومی هم یکی از دوستان عزیز میگن منظورشون این بوده:
    نمره زبانتم اگه نرسيده اشكال نداره، بعدا" اومد ايميلش كن...
    اینکه میگه وقت ثبت نام یعنی شما اگر به فرض قبول شدید وقت دارید تا قبل از شروع ثبت نام نمره ی لازمه رو بیاری...درسته؟ثبت نام اینجا با ددلاین برای فرستادن مدارک متفاوته،نه؟
    معمولا هم ثبت نام و انتخاب رشته های دانشگاه ها برای ترم پاییز معمولا ماه سپتامبره..درست میگم؟
    یه کم به نظرم سیستمشون عجیبه

انگار آدم های منعطفی هستند

شب خوش

پ.ن:اگر دوستان نظری داشتند ممنون میشم مرا همیاری کنند

ApplyAbroad Veteran

یه موردی که تازه کشف کردم مثلا در مورد بلژیک-دانشگاه گنت الان در پروسه اقدام برای رشته ی مورد نظر لازم نیست مدرکی دال بر تامین مالی و بیمه ی سلامت رو بیاری و بعد از پذیرش گرفتن باید به سفارت نشون بدی...یعنی الان لازم نیست...بعد از پذیرش باید نشون بدی...

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

درود....

خواستم تو تاپیک های دیگه بحث کنم ولی خوب دیدم اینجا جمع و جور بشه بهتره...امیدوارم مدیران را رنجور نکنم

---------------------------------------------------------------------------
    اول از همه شما بهتر است به این دو سایت سر بزنید:
    وزارت علوم
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/بلژیک.htm
    یه سایت جستجوگر برنامه های ارائه شده به انگلیسی در بلژیک
    http://www.studyinflanders.be/en/study-programmes/

البته من تو این چند روزی که به سفارت رفتم به مورد جالبی برخوردم...البته باید بگم بیشتر افراد ویزای توریستی یا ویزای تجارت میگرفتن و بیشتر سن بالا بودند...
    دو نفری هم که درگیر کارهای دانشگاهی بودند به همت برادرانشان داشتند اقدام می کردند و حتی نمی دانستند برای کدام دانشگاه اقدام می کنن!می گفتند گفته برامون مدارک رو بفرست ما برایت پذیرش می گیریم
    بالاخره توصیه من اینه که اگر کسی رو دارید که چه بهتر ولی اگر مثه من کسی رو ندارید بهتره کمی همت کنید و سایت های دانشگاه ها رو زیر و رو کنید....
    ---------------------------------------------------------------------
    بعد از انتخاب رشته ی خود و کسب اطلاعات کافی از مدارک مورد نیاز برای اپلای باید به سفارت مراجعه کنید...
    حال ممکنه دانشگاه به دانشگاه متفاوت باشه ولی خوب یه سری مدارک رو همه میخان...

انتخاب من دانشگاه گنت بود و مدارکی رو که بعد از ترجمه بردم سفارت شامل موارد زیر بود:

من برای فوق میخاستم اقدام کنم...طبیعتا فکر کنم برای لیسانس باید دیپلم و پیش رو هم ترجمه کنید!
    1- گواهی ریز نمرات و لیست ریز نمرات تایید شده توسط وزارت علوم
    2-گواهی پایان تحصیلات تایید شده توسط وزارت علوم
    3-مدارک فارسی بالا رو هم کپی برابر اصل کردم
    حال شما مدارک فوق رو که دارید یه روزی میرید سفارت بلژیک و به ازای هر سری مدارک 14000 تومان بابت تایید مدارک میدید و معمولا روز بعد به شما تحویل می دهند.

4- تکمیل فرم ثبت نام و نامه های مورد نیاز در صورت لزوم(توصیه نامه،انگیزه نامه،Future plan)
    5-مدرک زبان مورد نیاز
    البته من صفحه ی اول پاسپورت رو یه کپی گرفتم!همینجوری
    مدرک شناسایی نخواسته بود ولی خوب گفتم ضرری که نداره...
    ااینها رو پست کردم و منتظر نتایج هستم.........
    -------------------------------------------------------------------------
    از سفارت هم- از اقای حیدری - که مسئول راه دادن شما به داخل سفارت است هم مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی رو خواستم که یه فرم شینگن و یه فرم حاوی اطلاعات مورد نیاز برای ویزا رو داد که وقتی خوندم چشم هام چهار تا شدواقعا مواردی که خواسته یکم زیاده،نظر شما چیه؟
    براتون اسکن کردم و به صورت ضمیمه می تونید دریافت کنید

پیروز باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (257.3 کیلوبایت, 324 views)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (281.5 کیلوبایت, 236 views)

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

سلام من میخواستم برای بلژیک اقدام کنم
    میشه لطفا کمک کنید و بگید از کجا شروع کنم
    البته من الان رشته ای رو که می خوام به زبان انگلیسی پیدا کردم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم
    ویرایش توسط samiii22 : July 26th, 2011 در ساعت 08:33 AM دلیل: نوشتن ایمیل در تاپیک عمومی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای دانشگاه های بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saghar200883 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای بلژیک اقدام کنم
    میشه لطفا کمک کنید و بگید از کجا شروع کنم
    البته من الان رشته ای رو که می خوام به زبان انگلیسی پیدا کردم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم
    اگه میشه ایمیلتون رو داشته باشم مرسی
    دوست عزیز
    بسیار تبریک که تونستید رشته تان را پیدا کنید

به همون صفحه ای که رشته تون هست برید و موارد مربوط به پذیرش رو آماده کنید...
    اگر دانشگاه گنت و اگر مقطع فوق باشه همان مدارکی رو که بالا گفتم باید کفایت کنه....

سوال بیشتری دارید می تونید پیغام خصوصی بزنید...

شب خوش
    ویرایش توسط samiii22 : July 26th, 2011 در ساعت 08:34 AM دلیل: نوشتن ایمیل در تاپیک عمومی

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)