صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

سلام
    اگه سلف فاند بخوایم اینجا برای دکتری بخونیم چقدر هزینشه؟
    هزینه دانشگاه برای دکتری چنده؟
    هزینه زندگی ( دونفره) چنده ماهیانه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواهم برای مستر دانشگاه لوون اپلای کنم و تنها در صورتیکه برای MASTER MIND SCHOLARSHIPS انتخاب بشم می تونم بروم. این اسکالرشیپ نیاز به اپلیکیشن نداره و خود دانشگاه افراد منتخب رو به طور اتوماتیک واسه اسکالرشیپ معرفی می کنه، و در فرم اپلیکیشن این دانشگاه نام این اسکالرشیپ برای انتخاب وجود ندارد. در فرم اپلیکیشن دانشگاه در قسمت Financial resources گفته اگر برای اسکالرشیپی می خواید اقدام کنید اسمش را انتخاب کنید یا بنویسید. حالا به نظر شما من که سلف فاند نیستم و از طرفی به صورت جداگانه برای اسکالرشیپی اقدام نمی کنم، قسمت Financial resources را چه باید بنویسم؟ امیدوارم واضح باشه. ممنون

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواهم برای مستر دانشگاه لوون اپلای کنم و تنها در صورتیکه برای MASTER MIND SCHOLARSHIPS انتخاب بشم می تونم بروم. این اسکالرشیپ نیاز به اپلیکیشن نداره و خود دانشگاه افراد منتخب رو به طور اتوماتیک واسه اسکالرشیپ معرفی می کنه، و در فرم اپلیکیشن این دانشگاه نام این اسکالرشیپ برای انتخاب وجود ندارد. در فرم اپلیکیشن دانشگاه در قسمت Financial resources گفته اگر برای اسکالرشیپی می خواید اقدام کنید اسمش را انتخاب کنید یا بنویسید. حالا به نظر شما من که سلف فاند نیستم و از طرفی به صورت جداگانه برای اسکالرشیپی اقدام نمی کنم، قسمت Financial resources را چه باید بنویسم؟ امیدوارم واضح باشه. ممنون
    اینجا میگه که خود دانشگاه نامینیت میکنه تاپ اپلیکنت رو برای فاند چون فاند رو دولت میده. فقط کافیه تو کاور لتر یه جمله بنویسین که فکر میکنین با توجه به سی وی قوی که دارین (دارین دیگه؟!) ممنون میشین اگر شما رو برای این فاند در نظر بگیرن. دیگه باقیش دست ادمیشن دانشگاهه.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    اینجا میگه که خود دانشگاه نامینیت میکنه تاپ اپلیکنت رو برای فاند چون فاند رو دولت میده. فقط کافیه تو کاور لتر یه جمله بنویسین که فکر میکنین با توجه به سی وی قوی که دارین (دارین دیگه؟!) ممنون میشین اگر شما رو برای این فاند در نظر بگیرن. دیگه باقیش دست ادمیشن دانشگاهه.
    خیلی ممنون از پاسختون. من هم موافقم که نیازی نیست این اسکالرشیپ را در فرم اپلیکیشن نام ببرم. اما مشکل من اینجاست که چون سلف فاند هم نمی خوام بروم نمی دونم قسمت
    Financial resources را چی باید بنویسم. به خود ادمیشن آفیس هم ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. من هم موافقم که نیازی نیست این اسکالرشیپ را در فرم اپلیکیشن نام ببرم. اما مشکل من اینجاست که چون سلف فاند هم نمی خوام بروم نمی دونم قسمت
    Financial resources را چی باید بنویسم. به خود ادمیشن آفیس هم ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم.
    اونا که کاری ندارن شما میخوای بری یا نه! باید بزنی سلف فاند و اپلای کنی. اگر فاند گرفتی که اوکی و اگر نه که نمیری خب...
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام

کسی از دوستان از دانشگاه لوون برای سال 2017 پذیرش گرفته؟

Junior Member

گویا دوستان از لوون اصلا راضی نبودن. کسی هست اینجا که اراسموسموندس نانو پذیرش گرفته باشه ، نظرشونو بگن از تحصیلشون؟
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer vision, Sharif Uiversity of Technology

سلام
    از دوستان کسی برای امسال از دانشگاه لوون پذیرش گرفته؟
    من برای امسال پذیرش با فاند کامل گرفتم رشته کامپیوتر دکترا
    خوشجال می شوم بتونیم با هم در ارتباط باشیم
    با تشکر

Junior Member

سلام دوست عزیز
    لیست اساتید رشته کامپیوتر رو لینک شو می تونید به من بدین؟
    من هر کاری کردم چیزی پسدا نکردم

با سلام

من تو سایت دانشگاه لوون بلژیک خوندمم که دوره predoctoral برای دانشجویان خارجی برگزار میشه . این دوره یک سالس و رایگان و می تونه منجر به دکترا و گرفتن فاند بشه .

میشه لطفا راهنماییم کنید .

سلام
    شما اطلاعاتی راجع به دوره predoctoral تو دانشگاه لوون دارین ؟
    ویرایش توسط nimaK : August 20th, 2017 در ساعت 04:59 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)