صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    http://www.timeshighereducation.co.u...neering-and-IT
    من بر اساس این سایت دیدم که رنکینگ در مهندسی 36 دنیا و در کل 61 فکر کنم. تا اونجایی که من تحقیق کردم در ایتالیا هم باید همین شرایط رو برای پیدا کردن کار داشت با این تفاوت که زبان داچ یا فرانسه تبدیل به زبان ایتالیایی میشه !
    پس نظر شما اینه که به اندازه ی 8،9 هزار یورو هزینه ی بیشتر بین این دو کشور تفاوت نیست... واقعن گیج شدم . چون نظرات خیلی ضد و نقیضی میگیرم مرسسی از پاسختون
    همه ی حرفارو در نظر بگیرید حتما!
    تو همون رنکینگ دانشگاه میلان یه چیزی حدود 3 برابر عقبتره! پس لوون از نظر اکادمیک بهتره! این خیلی فرق بزرگیه پس الان شرایط برابر نیست خب!
    تا جایی که میدونم لوون شهریه خیلی کم میگیره! نمیدونم چرا این همه بین هزینه های بلژیک و ایتالیا فرق خواهد بود!
    واقعا سخته گفتنش! از نظر اعتبار مدرک لوون مسلما بهتره اما از نظر هزینه... امیدوارم تصمیم مناسب رو بگیرید
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

من خیلی توی نخ دانشگاه لوون بودم تا چند ماه پیش. خیلی زیاد. اصلا به هیچ دانشگاه دیگه ای هم قانع نبودم. تصمیم داشتم با دوستم اقدام کنم برای این دانشگاه. متاسفانه این دوستمون مریض شد یه ترم مرخصی گرفته بود عقب افتاد کلی توی دوره کارشناسی. برای مستر میخواستم. اینجا از دوستان پرسیدم که entry غیر از سپتامبر هم هست برای مستر یا نه گفتن نیست. یک بار در ساله. اینو جویا شدم با ایمیل از خود دانشگاه لوون و گفتن که دولت بلژیک دستشون رو بسته و یه چیزای مبهمی از تعداد واحدی که باید پاس بشه و این حرفا زدن ( دقیقاً متوجه منظورش نشدم) و گفتن آغاز دوره مستر فقط یکبار در سال اون هم در سپتامبر میتونه باشه:

این شد بیخیال این دانشگاه شدم برای خودم و دوستم، چرا که برنامه ریزی مشترک داشتیم و با این شرط، یکسال عقب می افتاد ازم. در کنار تمام ویژگی های خوب و مطرح، گاهی مشکلات و نقص هایی هم هست دیگه. نه به بلژیک که فقط یکبار در سال برای مستر میشه وارد شد، نه به کانادا که سه بار در سال هم اختصاص میدن. ایده آل ایده آل به راحتی دست یافتنی نیست همیشه. تصور کنید براتون مشکل ویزا هم باشه از سفارت بلژیک و نتونید به موقع در سپتامبر اونجا باشید، دیگه کلاً عقب افتادین یکسال. البته این مشکل سمستر ورودی گویا فقط برای بچلر و مستر مطرحه. در پی اچ دی زیاد این موضوع دردسر ساز نیست.

Junior Member

دوستان میشه لطف کنین یه مقایسه ای هم بین دو شهر gent و brussels بکنید که شرایط در این دو شهر از نظر زبان، جمعیت، احتمال راحت تر پیدا کردن کار، هزینه های زندگی و...به چه صورته و چقدر با هم فرق دارن ؟
    program معماری در دانشگاه ku leuvean در این دو شهره و باید یکی رو انتخاب کنم. مرسیییییی

دوستان میشه لطف کنین یه مقایسه ای هم بین دو شهر gent و brussels بکنید که شرایط در این دو شهر از نظر زبان، جمعیت، احتمال راحت تر پیدا کردن کار، هزینه های زندگی و...به چه صورته و چقدر با هم فرق دارن ؟
    program معماری در دانشگاه ku leuvean در این دو شهره و باید یکی رو انتخاب کنم. مرسیییییی
    بروکسل باید حتما فرانسه بلد باشین! با انگلیسی خیلی سخت میشه زندگی! اما گنت انگلیسی کافیه! تو رشته ی شما واقعا نمیتونم بگم کجا بهتره واسه کار! مگه این کشور کلا چقدر وسعت داره که تفاوت باشه بین شهرهاش هزینه ی زندگی مسلما بروکسل خیلی گرونه! حتی لوون هم واسه اینکه نزدیکه بروکسل قرار داره تحت تاثیر این قیمتهاس! به نظرم گنت از هر نظر بهتر باشه نسبت به بروکسل برای "دانشجو"!
    من لوون دوستایی دارم که بروکسل درس میخونن و با قطار میرن کلاس و میان! 20 دقیقه راهِ و فکر کنم بلیط ماهیانه حدود 80 یورو باشه!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

واقعا ممنون از پاسختون. یه سوال دیگه
    این دانشگاه راجع به مدارکی که براش میفرستیم چقدر سخت گیری میکنه ؟
    من هنوز دانشنامه ام حاضر نیست. ریز نمره هم به همین دلیل بهم تعلق نمیگیره. ولی تقریبا غیر قانونی ریز نمره مو دادم دارالترجمه ترجمه ی رسمی با کپی برابر اصل کرده ( مهر دیگه ای جز مهر مترجم نداره) نسخه ی فارسی هم هیچ مهری نداره و دانشگاهم مهری نمیزنه...
    مدرک لیسانس( دانشنامه ) هم حاضر نیست فقط یه نامه فارسی که توش توضیح داده شده که فارق التحصیل شدم و ترجمه شو که کپی برابر اصل هم نشده!!! دارم .
    به نظرتون در اقدام اولیه اینارو قبول میکنن؟ و صبر میکنن که من تا یه ماه دیگه اصلشو براشون دوباره پست کنم ؟؟

در ضمن برای آگاهی بقیه دوستان من به COORDINATOR دانشگاه زنگ زدم یک بار. آقایی که تلفن رو جواب داد گفت که لازم نیست نمره تافل رو ریپورت کنیم. گفت همون پی دی اف اسکرین شات نمره رو براشون بفرستیم و بعد شماره ی ID و PASS تافل رو میگیرن و از پروفایل ما خودشون صحتشو چک میکنن

واقعا ممنون از پاسختون. یه سوال دیگه
    این دانشگاه راجع به مدارکی که براش میفرستیم چقدر سخت گیری میکنه ؟
    من هنوز دانشنامه ام حاضر نیست. ریز نمره هم به همین دلیل بهم تعلق نمیگیره. ولی تقریبا غیر قانونی ریز نمره مو دادم دارالترجمه ترجمه ی رسمی با کپی برابر اصل کرده ( مهر دیگه ای جز مهر مترجم نداره) نسخه ی فارسی هم هیچ مهری نداره و دانشگاهم مهری نمیزنه...
    مدرک لیسانس( دانشنامه ) هم حاضر نیست فقط یه نامه فارسی که توش توضیح داده شده که فارق التحصیل شدم و ترجمه شو که کپی برابر اصل هم نشده!!! دارم .
    به نظرتون در اقدام اولیه اینارو قبول میکنن؟ و صبر میکنن که من تا یه ماه دیگه اصلشو براشون دوباره پست کنم ؟؟

در ضمن برای آگاهی بقیه دوستان من به COORDINATOR دانشگاه زنگ زدم یک بار. آقایی که تلفن رو جواب داد گفت که لازم نیست نمره تافل رو ریپورت کنیم. گفت همون پی دی اف اسکرین شات نمره رو براشون بفرستیم و بعد شماره ی ID و PASS تافل رو میگیرن و از پروفایل ما خودشون صحتشو چک میکنن
    به نظرم با همین مدارک اقدام کنید. بلژیکیها خیلی خیلی ریلکس هستن! احتمالا مشکلی پیش نمیاد!
    موفق باشین

سلام دوستان
    من برای اسکالرشیپ ارسموس قبول شدم رشته نانوساینس و نانوتکنولوژی
    یک سال بلژیک و یک سال سوئد
    مساله اینه که متاهل هستم و با همسرم هستم و ایشون هم میخواد درس بخونه
    با زمینه ی ریاضی و سابقه ی کار اقتصادی، چیزی در زمینه اقتصاد، مهندسی مالی و ... پیشنهادی کسی داره ؟! (برای مستر) (ایلتس 6.5 و GRE هم ندارد)
    دیگه این که با توجه به این که سال دوم من چالمرز سوئد باید برم، امکان انتقالی برای ایشون هست یا نه؟!
    اسکالرشیپ به این قراره :
    This scholarship amounts in total to EUR 48.000 and consists of a fixed amount of EUR 8,000 for your travel and installation costs, 16.000Eur for the tuition fee and a monthly allowance of EUR 1000 during 24 months.
    بنظرتون مناسبه برای زندگی در بلژیک و سوئد دو نفر به مدت دو سال؟
    سوال سوم:
    من 15 آوریل باید در کنفرانس SPIE Photonic Europe پوسترم رو ارائه بدهم
    ایا کسی میتو لطف کنه و پوسترم رو ارایه بده برام؟ هزینه های مربوطه پرداخت خواهد شد
    این ایمیل من : r.zohouriann@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای اسکالرشیپ ارسموس قبول شدم رشته نانوساینس و نانوتکنولوژی
    یک سال بلژیک و یک سال سوئد
    مساله اینه که متاهل هستم و با همسرم هستم و ایشون هم میخواد درس بخونه
    با زمینه ی ریاضی و سابقه ی کار اقتصادی، چیزی در زمینه اقتصاد، مهندسی مالی و ... پیشنهادی کسی داره ؟! (برای مستر) (ایلتس 6.5 و GRE هم ندارد)
    دیگه این که با توجه به این که سال دوم من چالمرز سوئد باید برم، امکان انتقالی برای ایشون هست یا نه؟!
    اسکالرشیپ به این قراره :
    This scholarship amounts in total to EUR 48.000 and consists of a fixed amount of EUR 8,000 for your travel and installation costs, 16.000Eur for the tuition fee and a monthly allowance of EUR 1000 during 24 months.
    بنظرتون مناسبه برای زندگی در بلژیک و سوئد دو نفر به مدت دو سال؟
    سوال سوم:
    من 15 آوریل باید در کنفرانس SPIE Photonic Europe پوسترم رو ارائه بدهم
    ایا کسی میتو لطف کنه و پوسترم رو ارایه بده برام؟ هزینه های مربوطه پرداخت خواهد شد
    این ایمیل من : r.zohouriann@gmail.com
    تبریک بابت پذیرش
    باید خدمتتون بگم که شاید با ماهی 1000 یورو بشه تو لوون زندگی کرد اما در مورد سوئد مطمئن نیستم مگر اینکه تو هر دو شهر خوابگاه ارزون از دانشگاه بهتون بدن که اینجوری دیگه مشکلی نخواهد بود اصلا!
    همسرتون هم میتونه برای یکی از دانشگاهای بلژیک اقدام کنه! اگر معدل خوب داشته باشه قبول میشه احتمالا!
    موفق باشین

یه چیزی پیدا کردم در دانشگاه ULB بروکسل به نام Advanced Master in Quatitaive Finance که 60ECT هست ولیکن یکساله ... میخواستم ببینم بنظرتون معتبره؟
    اینم لینکش
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

سلام

من از دانشگاه لوون برای سال 2014-2015 پذیرش گرفتم، رشته Earth Observation.
    کسی تو این رشته پذیرش گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)