صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

سلام
    کسی میدونه چقدر طول میکشه بعد از ریختن پول به حساب دانشگاه لوون و فرستادن مدارک، تاییده مالی رو بدن؟ و اینکه آیا پست میکنن یا اسکنش برای سفارت کافیه؟

مرسی!

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط saraafra نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه چقدر طول میکشه بعد از ریختن پول به حساب دانشگاه لوون و فرستادن مدارک، تاییده مالی رو بدن؟ و اینکه آیا پست میکنن یا اسکنش برای سفارت کافیه؟

مرسی!
    بعد اینکه پول رو ریختین و براشون اونچیزایی رو که میخوان پست کنین بمحض اینکه بدسشون برسه 2 یا 3 روز بعد تاییده رو میدن... هم تو ایمیل اسکنشو میدن هم اصلشو پست میکنن.
    برای من اصلش تو پست گم شد و کارای سفارت و با اسکنش کردم...مشکلی هم پیش نیومد
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

من هم بابت پذیرش بهتون تبریک میگم

پس با این حساب شما در نهایت چه کردین؟ دانشگاه کمکی در این زمینه نمیکنه؟
    بنظرم شما tnt رو هم امتحان کن اگه همین مشکل پیش اومد دیگه از همین الان کارات و با یه پرینت رنگی از ادمیشنت شروع کن! کسی اصل و فرعشه تشخیص نمیده معمولا!

Junior Member Yaghoot آواتار ها

سلام به همگی

دوستانی که لئوون هستین یا دوستانی که از residence hallها اطلاعات کافی دارن لطفا کمک کنن.دانشکده من آدرسش اینه Tervuursevest 101
    B-3001 Leuven – Heverlee.
    براین اساس من باید لزوما خوابگاه های heverlee رو انتخاب کنم یا اگر خوابگاه های دیگه هم محلهایی بودن که می شد نسبتا راحت به دانشکده رفت رو هم میشه انتخاب کنم؟
    و اینکه به نظرشما چطور انتخاب کنم و چه شرایطی رو در نظر داشته باشم که شانس گرفتن خوابگاه بیشتر بشه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که مثل من جوابش از این دانشگاه نیومده باشه ؟ من و دوستم با هم اپلای کردیم و مدارکمونو هم با هم پست کردیم ولی جواب اون 20 مارچ اومد و هنوز با گذشت 25-26 روز از اومدن جواب اون و 6 هفته از پایان ددلاین خبری از جواب من نیست به نظرتون admission office هم توی تعطیلات عید پاک که انگار از 5 تا 21 آپریله کارو تعطیل کردن و رفتن ؟!!

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که مثل من جوابش از این دانشگاه نیومده باشه ؟ من و دوستم با هم اپلای کردیم و مدارکمونو هم با هم پست کردیم ولی جواب اون 20 مارچ اومد و هنوز با گذشت 25-26 روز از اومدن جواب اون و 6 هفته از پایان ددلاین خبری از جواب من نیست به نظرتون admission office هم توی تعطیلات عید پاک که انگار از 5 تا 21 آپریله کارو تعطیل کردن و رفتن ؟!!
    سلام
    حتما با قسمت international admission and mobility unit تماس بگیرید!!!
    مسول ایرانش mathias هست و مدیر کلشون marie therese deloddere... حتما تماس بگیرید!!!

Junior Member

تماس گرفتم و گفتن باید منتظر بمونین. البته من با mathias صحبت کردم ولی با مدیر کل نه! از دوستان اینجا و پستهای قبلی به نظر میاد که جواب همه اومده ! خیلی خیلی عجیبه چون ما دو نفری که اپلای کردیم تممممامممممی شرایطمون شبیه هم بود با این تفاوت که من نمره تافل و معدل بهتری داشتم... البته زمانی که دوستم پذیرفته شد توی پروفایلمون زده بودند in processing by : Anne Tomupeishe Maphosa و بعد از چند روز تغییر کرد به این آقای mathias که همچنان از جواب من هیچ خبری نیست!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    سلام
    حتما با قسمت international admission and mobility unit تماس بگیرید!!!
    مسول ایرانش mathias هست و مدیر کلشون marie therese deloddere... حتما تماس بگیرید!!!

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    تماس گرفتم و گفتن باید منتظر بمونین. البته من با mathias صحبت کردم ولی با مدیر کل نه! از دوستان اینجا و پستهای قبلی به نظر میاد که جواب همه اومده ! خیلی خیلی عجیبه چون ما دو نفری که اپلای کردیم تممممامممممی شرایطمون شبیه هم بود با این تفاوت که من نمره تافل و معدل بهتری داشتم... البته زمانی که دوستم پذیرفته شد توی پروفایلمون زده بودند in processing by : Anne Tomupeishe Maphosa و بعد از چند روز تغییر کرد به این آقای mathias که همچنان از جواب من هیچ خبری نیست!!!!
    اینقدر استرس نداشته باش!! اینجا مدلش همینه! کارا رو اروم و سر حصوله انجام میدن!! در ضمن جوابا مثل اینکه خیلی زود اومده امسال! سالای قبل می و جون میومد! پس صبر کنید چون دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

با سلام به همه دوستانی که فعالانه پیگیر رفتن به دانشگاه لوون هستند.
    به عنوان فارغ التحصیل این دانشگاه در رشته مستر بیولوژی مولکولی چند نکته رو فقط جهت راهنمایی به شما عزیزان بازگو می کنم. (لازم به ذکر هست که این تجربیات فقط مربوط به رشته های علوم زیستی و پزشکی هست و من از رشته های دیگر این دانشگاه اطلاعی ندارم)
    1.کیفیت آموزش در دوره مستر بسیار پایین هستش و تقریبا می تونم بگم که کیفیت دانشگاهای ایران کمی بهتر از این دانشگاست!
    2.تنوع برنامه آموزشی (تنوع دروس ارائه شده) فوق الاده کم بود، به طوری که من برای تکمیل 120 واحد به ناچار به دانشکده هنر مراجعه کردم!
    3.دوره های مستر بر خلاف ادعای دانشگاه به هیچ عنوان اینترنشنال نیست و شما باید با تعداد زیادی دانشجوی فلمیش (بلژیکی) که هیچ علاقه ای به ملاقات شما ندارند در یک کلاس بنشینید و از شنیدن زبان هلندی لذت ببرید!
    4.در این دانشگاه هیچ کس (چه استاد، چه دانشگاه) هیچ مسئولیتی در مقابل شمای دانشجو (خارجی!) احساس نمی کنه... ، فقط اول هر ترم یک مشت کتاب سنگین به شما معرفی می کنن و شما باید خودتون اونا رو برای امتحان پایان ترم که به طرز مسخره ای مشکل هست آماده کنید، که در نهایت بتونید 14 بگیرید!
    5.برخورد مردم با افرادی که از جنوب و خاورمیانه می یان بسیار سطح پایین هست، شما فقط در ظاهر یک لبخند دریافت خواهید کرد ولی در نهایت در دنیای خودتون خواهید ماند...
    در نهایت به دوستان توصیه می کنم که گذروندن یک دوره مستر در این دانشگاه رو به عنوان آخرین گزینه خودشون بگذارند، چون به اتلاف وقت و هزینش نمی ارزه...
    با آرزوی موفقیت برای همتون.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gowest نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستانی که فعالانه پیگیر رفتن به دانشگاه لوون هستند.
    به عنوان فارغ التحصیل این دانشگاه در رشته مستر بیولوژی مولکولی چند نکته رو فقط جهت راهنمایی به شما عزیزان بازگو می کنم. (لازم به ذکر هست که این تجربیات فقط مربوط به رشته های علوم زیستی و پزشکی هست و من از رشته های دیگر این دانشگاه اطلاعی ندارم)
    1.کیفیت آموزش در دوره مستر بسیار پایین هستش و تقریبا می تونم بگم که کیفیت دانشگاهای ایران کمی بهتر از این دانشگاست!
    2.تنوع برنامه آموزشی (تنوع دروس ارائه شده) فوق الاده کم بود، به طوری که من برای تکمیل 120 واحد به ناچار به دانشکده هنر مراجعه کردم!
    3.دوره های مستر بر خلاف ادعای دانشگاه به هیچ عنوان اینترنشنال نیست و شما باید با تعداد زیادی دانشجوی فلمیش (بلژیکی) که هیچ علاقه ای به ملاقات شما ندارند در یک کلاس بنشینید و از شنیدن زبان هلندی لذت ببرید!
    4.در این دانشگاه هیچ کس (چه استاد، چه دانشگاه) هیچ مسئولیتی در مقابل شمای دانشجو (خارجی!) احساس نمی کنه... ، فقط اول هر ترم یک مشت کتاب سنگین به شما معرفی می کنن و شما باید خودتون اونا رو برای امتحان پایان ترم که به طرز مسخره ای مشکل هست آماده کنید، که در نهایت بتونید 14 بگیرید!
    5.برخورد مردم با افرادی که از جنوب و خاورمیانه می یان بسیار سطح پایین هست، شما فقط در ظاهر یک لبخند دریافت خواهید کرد ولی در نهایت در دنیای خودتون خواهید ماند...
    در نهایت به دوستان توصیه می کنم که گذروندن یک دوره مستر در این دانشگاه رو به عنوان آخرین گزینه خودشون بگذارند، چون به اتلاف وقت و هزینش نمی ارزه...
    با آرزوی موفقیت برای همتون.
    سلام
    خیلی مثل اینکه بد گذشته که این پست اولین پستتون بوده تو فروم
    من هم فارغ التحصیل مردم شناسی هستم و تمام گفته های gowest رو تایید میکنم! و میدونم که باقی رشته ها هم همینطوری هستن. و باید بگم اگر میتونین یه کم شهریه ی بیشتر پرداخت کنید (به نظرم دلیل اصلیه خیلی ها برای اومدن بلژیک همین شهریه کم باشه! حداقل برای من بود!) برید المان یا هرجای دیگه! تمام دانشگاهای بلژیک به طرز افتضاحی بی برنامه هستن! و مردم ...
    موفق باشید!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)