صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    سلام
    خیلی مثل اینکه بد گذشته که این پست اولین پستتون بوده تو فروم
    من هم فارغ التحصیل مردم شناسی هستم و تمام گفته های gowest رو تایید میکنم! و میدونم که باقی رشته ها هم همینطوری هستن. و باید بگم اگر میتونین یه کم شهریه ی بیشتر پرداخت کنید (به نظرم دلیل اصلیه خیلی ها برای اومدن بلژیک همین شهریه کم باشه! حداقل برای من بود!) برید المان یا هرجای دیگه! تمام دانشگاهای بلژیک به طرز افتضاحی بی برنامه هستن! و مردم ...
    موفق باشید!

سلام ، خیلی ممنونم که صحبت های من رو تایید کردید، از شما چه پنهون، خیلی به من تو بلژیک سخت گذشت، و آخر نتونستم اینجا چیزی ننویسم، جون می بینم یه سری از بچه ها با چه زحمتی دارن برای این دانشگاه پذیرش می گیرن و دارن منت این دانشگاه رو می کشن ولی نمی دونن که اونجا چی منتظرشونه...!

منم فکر می کنم که بهترین کشور برای گذروندن دوره مستر اول آلمان و بعدش فرانسه هستش. چون آلمان در حال حاضر بهترین کشور اروپاست و فرانسه هم علیرغم اوضاع اقتصادی نه چندان خوبش هنوز امکانات زیادی در اختیار همه دانشجوهاش (چه فرانسوی و چه خارجی) قرار می ده ،به اضافه اینکه جوشم خیلی بهتره...

Junior Member

و من همچنان منتظر جواب اپلای هستم (( واقعن که اینا خیلی بی نظمن. الان یک ماه کامل از آخرین روز اعلام نتایج میگذره ولی من هنوز پروفایلم در حالت in process !!!!! و هیچ جواب ایمیلی نمیدن. تماس هم که میگیرم فقط میگن صبر کن !
    دوستان کسی هست که هنوز جوابش نیومده باشه ؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

کیس شما بسیار بسیار عجیبه... کاریم از دست آدم بر نمیاد این جور مواقع... تماس تلفنی هم گرفتید؟ فقط میتونم بگم امیدتون از دست ندید....امیدوارم کارتون زودتر درست شه دوست عزیز
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    و من همچنان منتظر جواب اپلای هستم (( واقعن که اینا خیلی بی نظمن. الان یک ماه کامل از آخرین روز اعلام نتایج میگذره ولی من هنوز پروفایلم در حالت in process !!!!! و هیچ جواب ایمیلی نمیدن. تماس هم که میگیرم فقط میگن صبر کن !
    دوستان کسی هست که هنوز جوابش نیومده باشه ؟
    چرا عجله دارین!! ددلاین اپلای اخر می هست! رسما جوابا باید از جون بیاد! حالا اینکه بعضیا زود جواب گرفتن دیگه خوش شانش بودن نگران نباشین پذیرش میگیرین
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام دوستان این موضوع درسته که تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه لوون میتونه تا بیش از 5 سال طول بکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    سلام دوستان این موضوع درسته که تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه لوون میتونه تا بیش از 5 سال طول بکشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    آیا کسی که ازدواج کرده باشه، میتونه همسرش رو به عنوان همراه به بلژیک ببره؟ من شنیدم که اگه همسرتون پذیرش دانشجویی داشته باشه و یا اونجا کار تمام وقت داشته باشه، میتونه با شما به بلژیک بیاد؟ اگه این موضوع صحت داشته باشه، پس برای متاهلین تحصیل در بلژیک خیلی مشکل میشه؟!!!
    دکتری 4 سال هست. ممکن یه دوره ی یک ساله قبل از دکتری بهتون بدن اما جزو دکتری حساب نمیشه.
    بله میتونه بیاد. اگر بورس دانشگاه داشته باشین از نظر مالی مشکلی نخواهید داشت چون میزان پرداختی خیلی خوب هست!
    موفق باشین
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام من دانشجوی MBA تو امریکا هستم. دانشگاهم رنکینگ بالایی نداره و هزینه تحصیلش هم خیلی زیاده. برای لوون اقدام کردم و چند روز پیش ایمیل زدن بهم که تو رشته ی Master of Artificial Intelligence قبول شدم.
    از دوستانی که تو این دانشگاه دارن درست میخونن یا فارق التحصیل شدن میخواستم بپرسم که به نظرشون لوون اینقدر خوب هست که من درسم اینجارو ول کنم و بیام بلژیک ادامه بدم یا نه؟
    من کلا 3 تا نظر از بچه هایی که تو لوون درس خوندن دیدم تو این فروم که 3تاشون تقریبا منفی بود.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ToStudy نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی MBA تو امریکا هستم. دانشگاهم رنکینگ بالایی نداره و هزینه تحصیلش هم خیلی زیاده. برای لوون اقدام کردم و چند روز پیش ایمیل زدن بهم که تو رشته ی Master of Artificial Intelligence قبول شدم.
    از دوستانی که تو این دانشگاه دارن درست میخونن یا فارق التحصیل شدن میخواستم بپرسم که به نظرشون لوون اینقدر خوب هست که من درسم اینجارو ول کنم و بیام بلژیک ادامه بدم یا نه؟
    من کلا 3 تا نظر از بچه هایی که تو لوون درس خوندن دیدم تو این فروم که 3تاشون تقریبا منفی بود.
    سلام
    شما رنک متوسط امریکا رو حتی با اینجا مقایسه هم نکن!! تنها مورد مثبت اینجا همون هزینس که گفتی (بالاخره سیستم سوسیالیستی...)! اگر میتونی مورد مالی رو با کار کردن بیرون دانشگاه یا وام دانشجویی گرفتن یا... حل کنی به هیچکدوم از دانشگاهای اروپا فکر نکن
    موفق باشی

Junior Member Yaghoot آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ToStudy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ضمن احترام به نظر دوستان باتجربه تر فروم، نظر شخصی من این هست که شاید بهتر باشه با افرادی که رشته مربوطه رو در دانشگاه لئوون خوندن و همچنین دوستانی که از رشته MBA دانشگاه فعلی تون فارغ التحصیل شدن هم مشورتی داشته باشین و نظر اون ها رو هم جویا بشید. همونطور که می دونید وضعیت رشته های مختلف در یک دانشگاه میتونه متفاوت باشه،همه جا همینطوره. از اونجا که این تصمیمات سرنوشت سازن بهتره با آگاهی بیشتری نسبت به شرایط، گرفته بشن

موفق باشید

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

من هم اپلای کردم ولی هنوز جوابم نیومده و تو مرحله In process هست!؟! به نظرتون تماس بگیرم باهاشون ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)