صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : K.U.LEUVEN

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    عزیزم ما که فرم شما رو نمیبینیم تا بدونیم کجاش اشکال داره. اگر داری برای مستر اقدام میکنی باید حواست باشه که ددلاین گذشته! شاید واسه همین ارور میده! اخه اینجور که میگی همه چی رو درست تکمیل کردی!
    ممنون
    اشکال اصلیش این بود که با آکروبات ریدر پرش نکرده بودم. بعدا با آکروبات پرش کردم و فرستاده شد ولی تو سیستمشون نرفت و بعدا واسشون میل زدم خودشون گذاشتن تو پورتالم
    همه این ماجراها هم مال قبل ددلاین بود. بازم ممنون از جوابت.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

سلام
    دوستان، آیا برای بعد از ثبت نام آنلاین تنها مدارکی رو که باید کاغذی بفرستیم براشون پرینت فرم ثبت نام و ریزنمرات و مدرک کارشناسیمونه؟ (که البته این آخری رو من ندارم و فکر نکنم مشکلی داشته باشه، چون بعد از پذیرش میتونم مدرکمو آزاد کنم)
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

سلام دوستان

من امسال واسه electrical engineering اقدام کردم. کسی میدونه نتایج رو کی اعلام میکنن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امسال واسه electrical engineering اقدام کردم. کسی میدونه نتایج رو کی اعلام میکنن ؟
    سال گذشته اوایل may اعلام کردند. من 10 می ایمیل دریافت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa-b نمایش پست ها
    سال گذشته اوایل may اعلام کردند. من 10 می ایمیل دریافت کردم.
    سلام ، میشه بپرسم کی برای ویزا اقدام کردید چون به من ایمیل زدن که پذیرفته شدن ، ولی هنوز نامه پذیرشو نفرستادن و من کمی نگران پروسه ویزا هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alaleh_k نمایش پست ها
    سلام ، میشه بپرسم کی برای ویزا اقدام کردید چون به من ایمیل زدن که پذیرفته شدن ، ولی هنوز نامه پذیرشو نفرستادن و من کمی نگران پروسه ویزا هستم
    سلام. من پذیرشو اکسپت نکردم و از مراحل ویزای بلژیک اطلاعی ندارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوست عزیز، نامه پذیرش رو بعد از اینکه پروسه های اداریش توی دانشگاه طی شد با پست معمولی میفرستن و بین 5-6 هفته طول میکشه تا برسه دستت. پارسال خیلی از بچه ها با پست تی ان تی یا دی اچ ال هماهنگ میکردن که نامه پذیرششون و از دانشگاه بگیره و سفارشی براشون بفرسته. البته قبل از هماهنگی با پست، با مسئول دپارتمانتون صحبت کنید و بهش بگید که می خواهید این کار رو بکنید. برای ویزای دانشجویی هم معمولا سفارت یک ددلاین داره که فکر میکنم اواسط مرداد هست و توصیه میکنم دست کم یک ماه قبل از ددلاین برای ویزا اقدام کنید.
    موفق باشید

اول از همه تبریک بابت پذیرش ودر ادامه توصیه های ذوستم رفعت بگم که شما همه مدارک کامل اماده داشته باش وبمونه فقط نامه پذیرش و حتما بهت توصیه میکنم با مسئول دپارتمان هماهنگ کن که نامه شما رو نفرستن و خودتون از طریق tnt یا dhl اقدام کن که بیان نامه رو بگیرن.اینطوری هم 3 4 روزه به دستت میرسه هم امکام گم شدنش به صفر میرسه.چون خیلی پیش اومده که نامه ها گم شدن یا خیلی دیر به دست بچه ها رسیدن.
    در اولین فرصت هم برای ویزا اقدام کنین

Senior Member ahmadlove آواتار ها

من KL leuven برای مستر پذیرش گرفتم.رشته کالچرال انترپالوژی
    لیسانس اموزش زبان با معدل 16.08
    ایلتس 7.5
    4 سال سابقه تدریس
    مقاله نداشتم
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

من نتونستم واسه Electrical Engineering پذیرش بگیرم...

مهندسی الکترونیک دانشگاه آزاد
    معدل 17.33
    IELTS 6.5
    5 سال سابقه کار (2 سال در زمینه Telecom)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)