صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط coldplay نمایش پست ها
    سلام

دوستان من کارشناسی طراحی محیط از دانشگا تبریز 17.12(شاگرد اول)
    و ارشد landscape از دانشگاه تهران 18.34(شاگرد اول)
    2و3 تا توصیه نامه خوب
    5 تا مقاله برای همایش های داخلی نفر اول و 3 تا داخلی نفر دوم
    2 تا مقاله خارجی نفر 2و3
    1.5 سال سابقه کار تو چند تا پروژه در 2 شرکت(بدون بیمه)
    تافل دسامبر میدم بالای 90 و GRE هم دسامبر

میخواستم شانسم رو برای phd در رشته Landscape Architecture بدونم و اینکه شانس گرفتن پذیرش با بورسیه رو دارم؟ جون برورسش برام خیلی حیاتیه؟؟؟؟؟

ممنون اگه راهنماییم کنین!
    دوست عزیز, فکر کنم راجع به دانشگاه لوون اگه بخواین بدونین پست اول صفحه قبل کمکتون کنه. رزومتون قوی بنظر میرسه ولی اگر دانشگاه های دیگر بلژیک رو بخواین بدونین در قسمت شانس پذیرش بچه هایی که معماری میخونن باید جوابتون رو بدن.
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

سلام دوستان
    ایا کسی اینجا برای دکتری در این دانشگاه قبلن پذیرش گرفته؟ یا اینکه حتی برای ارشد ؛ فرم درخواست رو که باید دانلود کنیم از سایتشون و بعد از پرکردن دوباره send کنیم رو قبلن پر کرده باشه ؟من چند تا سوال در مورد پر کردن فرم دارم. اگر کسی هست لطفن بگه که من سوالامو بپرسم .
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا کسی اینجا برای دکتری در این دانشگاه قبلن پذیرش گرفته؟ یا اینکه حتی برای ارشد ؛ فرم درخواست رو که باید دانلود کنیم از سایتشون و بعد از پرکردن دوباره send کنیم رو قبلن پر کرده باشه ؟من چند تا سوال در مورد پر کردن فرم دارم. اگر کسی هست لطفن بگه که من سوالامو بپرسم .
    ممنون
    بلی دوست عزیز, شما سوالهاتونو مطرح کنید اکثر بچه هایی که اینجا هستند این فرم رو پر کردند و هرکسی بتونه کمک میکنه مشکلتون حل شه.

خوب با تشکر از دوست خوبمون kiarash90
    سوالاتم:
    1-در قسمت education که دو قسمت داره . در یک قسمت secondary school باید دبیرستانمون رو بنویسیم دیگه؟
    2-و بعد تو همین قسمت Name of the programm باید بنویسم ریاضی فیزیک ( ینی دیپلم ریاضی فیزیک رو باید نوشت)؟
    3- در قسمت بعد که post secondary هستش و گفتهoverall academic results باید معدل رو بنویسم؟
    4-بعد یه قسمت داره که می پرسه:are you applying for a scholarship....? بعد من که فاندد پوزیشن پذیرش گرفتم ایا باید اینو بزنم yes?
    5- قسمت هایی که قرمز نیست و لازم نیست پر کنیم رو ایا پرکردن و نکردنشون اصولن مهمه و تاثیری در تسریع فرایند فرستادن نامه پذیرش داره یا نه؟
    حالا سوالاتم در مورد مدارکی که اینا نوشتن باید فرستاده بشه:
    6- اینا توی روال پذیرششون نوشتن که اول باید این فرم درخواست رو دانلود کرده پر کنیم و بعد گزینه send رو بزنیم و بعدش اونا تایید کنن و بعدش تازه باید مدارکمون رو اپلود کنیم. فاصله زمانی بین فریتادن فرم درخواست و تایید اونا چقدره؟
    7- جز مدارکی که بعنوان core document باید اپلود کنیم نوشته1) کپی ( برایر اصل) دیپلم و ریزنمرات دیپلم 2) ترجمه ( برابر اصل) دیپلم و ریز نمرات
    1-7 ایا منظور انها از کپی دیپلم و ریزنمرات ، کپی فارسیش هستش؟؟!!! فارسیش به چه درد اونا میخوره؟
    2-7 برای هر دوتا مدرک ذکر شده ی در بالا گفته حتمن باید certified باشه و خودشون توضیح دادن که منظورشون از certified این هست : certified by the educational institution that issued them OR by Belgium office . حالا ایا همین که ما مهر وزارت علوم و دادگستری و همین طور ترجمه رسمی و ... اینا رو داریم برای مدارکمون، کافیه دیگه؟
    3-7 ینی اینا برای دکتری خوندن فقط فرستادن دیپلم کافی هست براشون و ارشد و لیسانس رو نمی خوان؟؟؟!!!

8- بعد که اینا رو اپلود کردیم نوشته بعد از اپلود و تایید اونا تازه باید پست کنید مدارکتون رو. و بعد از پست منتظر ریجکت یا اکسپ شدن باشید. مثلن کسی که استادا باش مصاحبه کردن و بش گفتن میخوایمت برای دکتری و حالا برو و مراحل ثبت نام در دانشگاه رو طی کن . ایا ممکن هست که دانشگاه در طی مراحلی که در بالا ذکر شد، ریجکت کنه طرف رو؟
    9- بعد اصن این پروسه ها ینی از اپلود کردن تا پست کردن ما تا نتیجه اونا تا پست مثلن نامه پذیرش به ما چقدر طول داره؟

ممنون دوستان ببخشید طولانی شد

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

1- بله این قسمت مربوط به دبیرستان شماست.
    2-بلی
    3 تو این قسمت هم اگر فارغ التحصیل هستید معدل کل و اگر نیستید هر معدلی که تا ترم تحصیلی قبلی دارید.
    4 راستش این قسمت رو دقیق نمیدونم چون من برای مستر پر میکردم اینو yes زدم(اینو از استادی که میخواد بشما فاند بده بپرسین)
    5- نه اطلاعات تکمیلی هست. ولی خوب پر کنید بهتر و کاملتره
    6- بعد اینکه sendکنید همون موقع یا چند روز بعدش میتونید برید تو سایت و باقی مدارکو آپلود کنید.(بهتون ایمیل میدن)
    7. نه منظور از اصل, خود ریزنمرات ترجمه شده هست که دو حالت داره. یا شما فارغ التحصیلید که نمرات رو میدیدن ترجمه میکنن(که البته باید هم مهر آموزش دانشگاه داشته باشه هم مهر وزارت علوم که ترجمه کنن) بعد میرین سفارت تایید میکنه یا نه هنوز در حال تحصیل هستید که از خود دانشگاه میخوایید ترجمه کنن واستون و خودشونم مهر میزنن میذارن تو پاکت(که همه ی دانشگاهها این کارو نمیکنن و اگر اینگونه بود همون رویه اولو پیگیری کنید) که این دو حالت ریزنمرات شما اصل یا certified محسوب میشه. بعد شما اینو پست میکنید به آدرس دانشگاه. هرچی رو که آپلود میکنید کپی محسوب میشه. برای خود دیپلم فقط مهر آموزش پرورش لازمه با داشتن تمبر که ترجمه کنن(از من ریز نمرات دیپلمو نخواستن !! ولی واسه ترجمه اون فکر کنم مهر آموزش پرورش باید کافی باشه) . برای دانشنامه هاتونم مثل همون ریزنمرات دانشگاهی باید اقدام کنید.
    7-3- قطعا نه! منظورشون از دیپلم ,همین داشنامه های لیسانس و فوق لیسانس هست. اصلا زیاد با دیپلم دبیرستانی شما بعید میدونم کاری داشته باشن! ولی خوب بهتر تمامی مدارکتونو ترجمه کنید چه دیپلم چه دانشنامه ها
    8-همه ی مدارکی که خواستنو باید آپلود کنید و اونایی رو هم که میخوان پست کنید. وقتی استادی میگه اپلای کن یعنی تقریبا خیالت از بابت ادمیشن راحت باشه به احتمال خیلی زیادی میگیرنت.
    9-نتیجه بعد 2 ماه تقریبا تو عید ما میاد. بعدا اگه گرفتنتون بهشون بگید نامه پذیرش و نامه فاند رو با dhl بفرسن چون با پست معمولی یا دیر میرسه (بیشتر از 1 ماه) یا احتمال گم شدنش هست.

امیدوارم ابهامات برطرف شده باشه )

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

دوستای عزیز
    اون بچه هایی که برای لوون امسال پذیرش داشتن و سپتامبر باید شروع میکردن ولی ویزاشون یا ریجکت شد یا نیومد توجه کنن که دانشگاه پرسشنامه هایی رو برای orientation days میفرسه حتما این پرسشنامه هارو پرکنن و تو جواب دادن در همه ی قسمتها در بخش other بنویسن که ویزاشونو ندادن. من خودم نمیخواستم پر کنم ولی دانشگاه بهم میل داد که اگر پر کنید و ما بدونیم چقدر از دانشجوهای بین المللی ویزا نگرفتن فشار رو از طرف دانشگاه و وزارت کشور بر اداره مهاجرت زیاد میکنیم. این پرسشنامه از طرف Associate KU Leuven به ایمیلهاتون فرستاده میشه.

سلام
    اینا تو سایتشون(KU Leuven ) زدن مینیم نمره برای تافل 79 هستش ولی نوشتن ممکنه برای دکتری بیشتر بشه و برید تو قسمت دکتری ها نگاه کنید. تو اون قسمت من هرچی نگاه کردم ندیدم جایی نوشته باشه مینیمم نمره رو. ;کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره آیا ادامه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه KU LEUVEN برا زبان عیلامی و فارسی باستان وجود داره؟
    چطور باید اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh372 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره آیا ادامه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه KU LEUVEN برا زبان عیلامی و فارسی باستان وجود داره؟
    چطور باید اقدام کرد؟
    دوست عزیز شما باید بری تو دپارتمان مربوطه به زبان شناسی یا ادبیات فکر می کنم و جستجو کنی ببینی ایا این زبان در اون دانشگاه تدریس میشه در مقطع دکتری یا نه

Junior Member

دوستان از post secondary degree منظورش چه مقطعی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)