صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    ممنون از اصلاح تون، امکانش هست درمورد پرسش های من راجع به پرکردن فرم اپلیکیشن هم راهنمایی بفرمایین وهمچنین بگین اون document ای که توضیح دهنده ی سیستم نمره دهی کشورمون باشه رو ازکجابیاریم؟

باسپاس
    با سلام
    من دیدم یکی از دوستان همینجا ادرس ویکیپدیای سیستم نمره دهی ایران رو براشون ارسال کرده و اونها هم قبول کردند. ضمنا توی wes هم هست، میتونید همون رو براشون هم بفرستید.
    من حتی به همین دانشگاه ایمیل زدم و پرسیدم که ایا نیازی هست که این سیستم نمره دهی احیانا جایی تایید هم بشه، و در جواب گفتند که "نه نیازی به تایید نیست."
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم

برادر من هم با کارتش پرداخت کرده و بعدش که وارد صفحه شدم دیدم نوشته Payment with credit card is registered, Thank you و بعد پرداخت هم صفحه ای ظاهر نشده بود که بشه عکسی چیزی گرفت،برای شما هم همینطوره؟
    توی سایت خود دانشگاه هم ذکر کرده که می تونید حتی از balance کارتتون یه عکس بگیرید. در واقع کارتتون یه ریزصورتحساب داره که توش ذکر میشه که پرداختتون برای کجا و چی بوده! توی اون کارتی که من باهاش پرداخت کردم نوشته بود تقریبا 106 دلار(همون 76 یورو) کسر شد برای واریز به حساب دانشگاه KUL. من از همون pdf گرفتم.
    ولی تو پروفایلم تو سایت دانشگاه اصلا چیزی ذکر نشده مبنی بر اینکه پول رو پرداخت کردم. نمیدونم برای شما هم همینطوریه؟
    حتی یه ایمیل هم بهم نزدن که واریز پول رو تایید کنند!( خیلی سیستم عجیب غریبی دارند!)

Junior Member Yaghoot آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanZ نمایش پست ها
    توی سایت خود دانشگاه هم ذکر کرده که می تونید حتی از balance کارتتون یه عکس بگیرید. در واقع کارتتون یه ریزصورتحساب داره که توش ذکر میشه که پرداختتون برای کجا و چی بوده! توی اون کارتی که من باهاش پرداخت کردم نوشته بود تقریبا 106 دلار(همون 76 یورو) کسر شد برای واریز به حساب دانشگاه KUL. من از همون pdf گرفتم.
    ولی تو پروفایلم تو سایت دانشگاه اصلا چیزی ذکر نشده مبنی بر اینکه پول رو پرداخت کردم. نمیدونم برای شما هم همینطوریه؟
    حتی یه ایمیل هم بهم نزدن که واریز پول رو تایید کنند!( خیلی سیستم عجیب غریبی دارند!)
    برای من هم ایمیلی ارسال نشده، فقط روی کادری که جهت پرداخت با کارت بود،همون پیامی که نوشتم رو زده
    ولی همونطور هم که گفتین باید بالانس حساب رو احتمالا گذاشت

ممنون
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان در قسمتی که مدارک رو اتچ میکنیم گزینه ی سابمیت نداره ؟؟ معمولا بعد از اتچ کردن یه گزینه سابمیت هست که بعد از اون نمیشه تغییری دیگه ایجاد کرد ولی من اینجا من نمیبینم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ava6000 نمایش پست ها
    سلام دوستان در قسمتی که مدارک رو اتچ میکنیم گزینه ی سابمیت نداره ؟؟ معمولا بعد از اتچ کردن یه گزینه سابمیت هست که بعد از اون نمیشه تغییری دیگه ایجاد کرد ولی من اینجا من نمیبینم!!
    سلام دوست عزیز
    سابمیت نداره،بعد ازاینکه از داخل کادر مدرکی که میخواین اتچ کنید رو انتخاب کردید، تو کادر زیرش که نوشته choose file، پی دی اف رو انتخاب کرده و بعد هم دکمه upload رو میزنین

موفق باشین

من امروز از این دانشگاه رجکت شدم. برای یه Open Position دانشکده مهندسی شیمی اپلای کرده بودم حدودا یک ماه پیش. امروز همون استادی که سوپروایزر پروژه بود بهم اطلاع دادن که رجکت شدم. رزومم هم اینجا هست.
    پروژه به طور دقیق در راستای کار های قبلی من نبود ولی بی ربطم نبود همچین. دلیل رجکت رو نمیدونم، فقط میخواستم بدونم حالا به جز خوبی یا بدیه رزومه،کلا ایرانی بودن میتونه تو گرفتن پذیرش از چنین Open Position هایی اثر بذاره؟
    من مثله بقیه بچه ها مستقیم دانشگاه اپلای نکردم، واسه همین اپلیکیشن فی اینا رو نداشتم. فرم اپلیکیشن یک فرم نصف صفحه ای برای ارسال CV، SOP و ریز نمرات و یه سری سوال راجع به خود پروژه بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    من امروز از این دانشگاه رجکت شدم. برای یه Open Position دانشکده مهندسی شیمی اپلای کرده بودم حدودا یک ماه پیش. امروز همون استادی که سوپروایزر پروژه بود بهم اطلاع دادن که رجکت شدم. رزومم هم اینجا هست.
    پروژه به طور دقیق در راستای کار های قبلی من نبود ولی بی ربطم نبود همچین. دلیل رجکت رو نمیدونم، فقط میخواستم بدونم حالا به جز خوبی یا بدیه رزومه،کلا ایرانی بودن میتونه تو گرفتن پذیرش از چنین Open Position هایی اثر بذاره؟
    من مثله بقیه بچه ها مستقیم دانشگاه اپلای نکردم، واسه همین اپلیکیشن فی اینا رو نداشتم. فرم اپلیکیشن یک فرم نصف صفحه ای برای ارسال CV، SOP و ریز نمرات و یه سری سوال راجع به خود پروژه بود.
    نه دوست عزیز ایرانی بودن یا نبودن به نظر من دلیل محکمی برای ریجکت شدن نیست. توی همین فروم دوستان هستن که برای پروژه های دکترای بی ربط یا با ربط با تز ارشدشون پذیرفته شدن. چیزی که تو پروسه پذیرش گرفتن دست ماست اینه که صبر داشته باشیم و به اپلای کردن ادامه بدیم ایشالا موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من 14 ژانویه واسه مستر معماری تو این دانشگاه اپلای کردم همه مدارک لازم رو هم سابمیت کردم و فرستادم اپلیکیشن فی رو هم پرداخت کردم اما همچنان application processing در مرحله new هست این عادیه؟ معمولا چقدر طول میکشه تا وارد in process بشه؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون...

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط sepas3224 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 14 ژانویه واسه مستر معماری تو این دانشگاه اپلای کردم همه مدارک لازم رو هم سابمیت کردم و فرستادم اپلیکیشن فی رو هم پرداخت کردم اما همچنان application processing در مرحله new هست این عادیه؟ معمولا چقدر طول میکشه تا وارد in process بشه؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون...
    با سلام
    معمولا اواسط اسفند ماه مرحله بررسی شروع میشه و اواسط فروردین جواب پذیرش رو میدن...
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

سلام دوستان

میخواستم بدونم شروع رسمی ترم پاییز تو بلژیک از چه تاریخیه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)