صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    از دوستانی که برای کارشناسی ارشد محیط زیست در کشور المان اقدام کردن خواهشا تجربیاتشون را اینجا بنویسند و اسم دانشگاهشون هم ذکر بشه ؟ به نظر شما این گرایش اینده ی خوبی داره ؟ در ایران که اصلا جا نیفتاده ولی من نمیدونم چه گرایشی برم ؟ لطفا راهنمایی کنید بر چه اساسی من گرایشم را انتخاب کنم کارشناسی هم عمران عمران دارم
    سلام دوست عزیز.
    تعداد دانشگاههایی که در کشور آلمان دوره های مهندسی عمران به زبان انگلیسی ارائه می دهند نسبتاً محدود است. در هر حال شما برای انتخاب رشته و دانشگاه خود در کشور آلمان می توانید از سایت DAAD استفاده کنید. مثلاً از طریق لینک زیر می توانید بر حسب رشته، مقطع و دیگر مشخصات، کورس مورد نظر خود را پیدا کنید.
    http://www.daad.de/deutschland/studi...l-programs/de/
    مثلاً مشخصات تعدادی از کورسهای مرتبط با گرایشهای مهندسی محیط زیست که شهریه ندارند را در لینکهای زیر می توانید پیدا کنید:
    http://www.daad.de/deutschland/studi...1679#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=0&sortBy=1&page=1&display=lis t
    http://www.daad.de/deutschland/studi...=777#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=0&sortBy=1&page=1&display=lis t
    http://www.daad.de/deutschland/studi...1310#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=0&sortBy=1&page=2&display=lis t
    http://www.daad.de/deutschland/studi...1328#q=&degree[]=2&fos[]=4&subject=750&lang[]=2&langDistribution=0&sortBy=1&page=2&display=lis t
    توضیحات کامل در خصوص مدارک مورد نیاز، ددلاینها، سرفصل دروس و بقیه مطالب مهم از طریق سایت خود دوره ها قابل دسترسی است.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

مردم ما همه از روی چشم و هم چشمی ادامه تحصیل میدن ! اگه سازه توی بورس باشه همه از بچگی یه عشقی به این گرایش داشتن
    اگه مدیریت ساخت بیاد روی بورس از طفولیت مردم عشق و آرزوشون این گرایش بوده !!
    متاسفم

Junior Member

سلام دوستان، کسی می تونه کمک کنه و بگه که تو اروپا کجاها میشه برای ارشد برای عمران، گرایش محیط زیست اقدام کرد؟ آخه من قاطی کردم، خیلی از دانشگاها یه چیزی به نام environmental engineering به صورت مستقل دارن. نمیدونم چی کار باید بکنم!!!!!

سلام دوستان .

من سال آخر لیسانس هستم . میخوام فوق رو خارج از کشور ادامه بدم .
    منتها چون هدفم اینه که بعد از اتمام فوق بتونم بمونم ( هرجایی که رفتم) ، باید یه جایی برم که برای رشته ای که می خونم بازار کار خوبی وجود داشته باشه

حالا رشته ای که می خوام بخونم درس های آبی عمران هستش . ( مثل مهندسی هیدرولیک ، مدیریت منابع آب ، مهندسی محیط زیست ، آب و فاضلاب ، . . . )

کسی هست بدونه که کجاها وضع کاری این رشته خوبه و به خارجیا راحت کار میدن ؟؟؟؟؟

یا حداقل از کجا میتونم این آمار و در بیارم ؟؟؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنین . چون من اصلاً حواب سوال خودم و نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان .

منتها چون هدفم اینه که بعد از اتمام فوق بتونم بمونم ( هرجایی که رفتم) ، باید یه جایی برم که برای رشته ای که می خونم بازار کار خوبی وجود داشته باشه

حالا رشته ای که می خوام بخونم درس های آبی عمران هستش . ( مثل مهندسی هیدرولیک ، مدیریت منابع آب ، مهندسی محیط زیست ، آب و فاضلاب ، . . . )

اصولا هیچ تضمینی وجود نداره که بعد از فارغ التحصیلی بتونین کار پیدا کنین و بمونین! به شانس و وضعیت فرد و وضعیت اقتصادی و نیاز بازار بستگی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی می تونه کمک کنه و بگه که تو اروپا کجاها میشه برای ارشد برای عمران، گرایش محیط زیست اقدام کرد؟ آخه من قاطی کردم، خیلی از دانشگاها یه چیزی به نام environmental engineering به صورت مستقل دارن. نمیدونم چی کار باید بکنم!!!!!
    خب این همونه که شما دنبالشین! حالا یا میتونه نزدیک به مهندسی شیمی باشه یا مهندسی عمران! بهتره سیلابس درساشو ببینین

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    مردم ما همه از روی چشم و هم چشمی ادامه تحصیل میدن ! اگه سازه توی بورس باشه همه از بچگی یه عشقی به این گرایش داشتن
    اگه مدیریت ساخت بیاد روی بورس از طفولیت مردم عشق و آرزوشون این گرایش بوده !!
    متاسفم
    سازه گرایش اصلی و جالب و فنی عمران هست. بقیه گرایشها راحتتر هستن البته در خارج بازار عمران خوب نیست و محیط زیست موفق ترین گرایششه!

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    اصولا هیچ تضمینی وجود نداره که بعد از فارغ التحصیلی بتونین کار پیدا کنین و بمونین! به شانس و وضعیت فرد و وضعیت اقتصادی و نیاز بازار بستگی داره
    حتی یک اولویت بندی کلی هم نمیشه کرد ؟
    مرسی بابت حواب (:

حتی یک اولویت بندی کلی هم نمیشه کرد ؟
    مرسی بابت حواب (:
    دوست عزیز من عمرانی نیستم و اطلاعاتم از دوستان خارج از کشورمه! اما یه چیزو میدونم اینکه بهترین بازار کار در بین گرایش های عمران در خارج از کشور همون محیط زیسته!

سلام دوستان .

مشکل اصلی همه پول همین دوسال زندگی دانشجویی هست !! با این وضع ارز مگه اینکه آدم یه پول درست حسابی داشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)