صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92

موضوع: بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

با سلام به همه دوستان
    خواستم بدونم کسی در مورد رشته زمین شناسی مهندسی زیست محیطی مقطع دکترا اطلاعاتی داره ؟ و اینکه کدوم دانشگاه های امریکا می شه اپلای کرد. مرسی

اول محیط زیست
    دوم منابع آب
    سوم حمل ونقل

حمل و نقل از همه آسونتر و آب از همه سختتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط s_elahe نمایش پست ها
    سلام

دوستان برای تحصیل در مقطع ارشد در داخل ایران، بین دانشکده ی محیط زیست دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی عمران سایر دانشگاه های شهر تهران کدام در اولویت هستند؟

(هم از نظر جذب نیروی کار در بازار داخل، هم از نظر تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکترا)

اول شریف
    دو تربیت مدرس
    سه دانشکده فنی دانشگاه تهران نه دانشکده محیط زیست

Junior Member omranh2o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آب

دوستانی که در رشته عمران-آب تجربه دارن و یا تحصیل کردن راهنمایی کنن ممنون میشم؟ من برای ارشد آزاد 93 میخوام ثبت نام کنم رشته خودم در کارشناسی عمران -آب بوده (اینو بگم که من به سازه بیشتر علاقه داشتم ولی چون انتخاب هفتم قبول شدم آب و نمیخواستم یک سال عقب بمونم رفتم به هر حال با معدل 17.5 وهشت ترمه فارغ التحصیل شدم و این پاییز معافیت پزشکی گرفتم و مشکل خدمتم ندارم ) حالا که رسیدم به انتخاب رشته ارشد موندم که برم سراغ سازه یا برم سرغ آب؟ اینکه بازار کار تو ایران کدوم بهتره ؟ یا اینکه دو فردای دیگه توی محیط کار برام مشکل ساز نمیشه که کارشناسی عمران-آب دارم بعد ارشد سازه ؟ یا اینکه به نظرتون همین آب و ادامه بدم به نفعمه بهتره واسم ؟ اگه بخوام آینده نگری کنم خیلی از دوستانم میگن دکتری اگه بخوای خارج از کشور بخونی آب بهتره تا سازه ؟ و اینکه کدوم دانشگاههای آزاد توی آب و سازه قوی هستند ؟ خلاصه اینکه توی این چند روز باید تصمیمو بگیرم

با سلام.من الان دانشجوی ارشد مهندسی محیط زیست هستم.می خواستم بدونم کدوم رشته محیط زیست برای پذیرش در دکتری در دانشگاه های آمریکا بهتره؟پسماند یا فاضلاب؟لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس عمران خاک هستم. ولی به طور جدی تصمیم دارم برای ارشدم در رشته محیط زیست برای خارج اقدام کنم. سرم هم درد میکنه برای فعالیت علمی و تحقیقی. اگر ازدوستان کسی راضی و حاضر باشه دوست دارم هم کمک حالش باشم هم در کنارش یک دیدی از این رشته کسب کنم. تا عید بیشتر وقت ندارم. ولی خوبیش اینه که همه وقتم آزاده.ممنون از لطفتون پیشاپیش
    سلام خواستی من در خدمتم.دانشجوی ارشد عمران محیط زیست دانشگاه تهران هستم. اینم آیدی یاهوی منه amir_b1988

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_s1989 نمایش پست ها
    با سلام.من الان دانشجوی ارشد مهندسی محیط زیست هستم.می خواستم بدونم کدوم رشته محیط زیست برای پذیرش در دکتری در دانشگاه های آمریکا بهتره؟پسماند یا فاضلاب؟لطفا راهنمایی کنید.
    رشته پسماند که بعید می دونم در آمریکا گرایش بندی شده باشه اونم در مقطع دکترا

شما هر چی ارشد کار کنید اون میشه گرایش شما و دانشگاه های اونور به تز شما و پابلیکیشن شما توجه میکنند. سعی کنید به یک موضوع تخصصی نگاه کنید اونم در رشته محیط زیست که اقیانوسید به ارتفاع یک سانتیمتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_az نمایش پست ها
    وضع ما بهتر از شماها هست... اکثر دروس ارشد عمران محیط زست را بچه های مهندسی بهداشت محیط توی کارشناسی میخونن البته نه تنها آب و هوا و مواد زائد بلکه فاضلاب (از تصفیه تا طراحی ) ولی جای سوال داره که این رشته چرا انقد ملزوم واقع شده

سلام
    اولا بهداشت محیط مهندسی نیست، معمولا از رشته تجربی میرن تو این رشته، کسی هم که ریاضیات تو دبیرستان نخونده باشه مهندس نیست.
    دوم اینکه اصولا قدرت آنالیز دانشجویی که تو لیسانس عمران خونده بالاتره و این شخص میتونه از پس رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی محیط زیست بر بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط gallant2009 نمایش پست ها
    سلام
    اولا بهداشت محیط مهندسی نیست، معمولا از رشته تجربی میرن تو این رشته، کسی هم که ریاضیات تو دبیرستان نخونده باشه مهندس نیست.
    دوم اینکه اصولا قدرت آنالیز دانشجویی که تو لیسانس عمران خونده بالاتره و این شخص میتونه از پس رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی محیط زیست بر بیاد.
    رشته بهداشت محیط مهندسیه
    قدرت انالیز هم ربطی به رشته نداره
    متاسفانه رشته های وابسته به محیط زیست در ایران افتضاحه
    از عمران تا بهداشت محیط
    خدا رو شکر بچه های شیمی دارند جور این بی سوادهای مدعی رو می کشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    رشته بهداشت محیط مهندسیه
    قدرت انالیز هم ربطی به رشته نداره
    متاسفانه رشته های وابسته به محیط زیست در ایران افتضاحه
    از عمران تا بهداشت محیط
    خدا رو شکر بچه های شیمی دارند جور این بی سوادهای مدعی رو می کشند.
    قدیما که نبود
    قدرت انالیز هم به رشته و دانشگاه فرد بستگی زیادی داره
    گرایشم محیط زیست نیست ولی ممنون از دوستان شیمی و شما و هرکی دیگه که جور بیسوادی مثه منو میکشه، خدا قوت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)