صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 92

موضوع: بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط omranh2o نمایش پست ها
    دوستانی که در رشته عمران-آب تجربه دارن و یا تحصیل کردن راهنمایی کنن ممنون میشم؟ من برای ارشد آزاد 93 میخوام ثبت نام کنم رشته خودم در کارشناسی عمران -آب بوده (اینو بگم که من به سازه بیشتر علاقه داشتم ولی چون انتخاب هفتم قبول شدم آب و نمیخواستم یک سال عقب بمونم رفتم به هر حال با معدل 17.5 وهشت ترمه فارغ التحصیل شدم و این پاییز معافیت پزشکی گرفتم و مشکل خدمتم ندارم ) حالا که رسیدم به انتخاب رشته ارشد موندم که برم سراغ سازه یا برم سرغ آب؟ اینکه بازار کار تو ایران کدوم بهتره ؟ یا اینکه دو فردای دیگه توی محیط کار برام مشکل ساز نمیشه که کارشناسی عمران-آب دارم بعد ارشد سازه ؟ یا اینکه به نظرتون همین آب و ادامه بدم به نفعمه بهتره واسم ؟ اگه بخوام آینده نگری کنم خیلی از دوستانم میگن دکتری اگه بخوای خارج از کشور بخونی آب بهتره تا سازه ؟ و اینکه کدوم دانشگاههای آزاد توی آب و سازه قوی هستند ؟ خلاصه اینکه توی این چند روز باید تصمیمو بگیرم

به نظر من سازه بخونی بهتره. من خودم آب تربیت مدرس خوندم. شش ماهی کار کردم با حقوق 300 تومن آخر سر هم بیکار شدم.
    ولی بچه های سازه همه کار دارند.

Junior Member

سلام
    اگه بخوام واسه phd عمران-محیط زیست تو یکی از کور های اروپایی اقدام کنم،کدوم کشور مناسب تره واسه این گرایش،هم از لحاظ تحصیلی هم بورس و هم کار و اینکه واسه پذیرش چه مواردی مهمه؟...دوستان لطفا کمک کنید اگه اطلاعاتی دارید..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من ارشد محیط زیست میخونم
    الان توی انتخاب موضوع تز مشکل پیدا کردم
    وضعیتم معلوم نیست که از ایران برم اما میخوام موضوعی کار کنم که حداقل برای دکتری هم توی ایران مشکل نداشته باشم
    توی دانشگاه ما بحث منابع آب و آلودگی آب قویه
    لطفا بهم کمک کنید
    ممنونم از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omranh2o نمایش پست ها
    دوستانی که در رشته عمران-آب تجربه دارن و یا تحصیل کردن راهنمایی کنن ممنون میشم؟ من برای ارشد آزاد 93 میخوام ثبت نام کنم رشته خودم در کارشناسی عمران -آب بوده (اینو بگم که من به سازه بیشتر علاقه داشتم ولی چون انتخاب هفتم قبول شدم آب و نمیخواستم یک سال عقب بمونم رفتم به هر حال با معدل 17.5 وهشت ترمه فارغ التحصیل شدم و این پاییز معافیت پزشکی گرفتم و مشکل خدمتم ندارم ) حالا که رسیدم به انتخاب رشته ارشد موندم که برم سراغ سازه یا برم سرغ آب؟ اینکه بازار کار تو ایران کدوم بهتره ؟ یا اینکه دو فردای دیگه توی محیط کار برام مشکل ساز نمیشه که کارشناسی عمران-آب دارم بعد ارشد سازه ؟ یا اینکه به نظرتون همین آب و ادامه بدم به نفعمه بهتره واسم ؟ اگه بخوام آینده نگری کنم خیلی از دوستانم میگن دکتری اگه بخوای خارج از کشور بخونی آب بهتره تا سازه ؟ و اینکه کدوم دانشگاههای آزاد توی آب و سازه قوی هستند ؟ خلاصه اینکه توی این چند روز باید تصمیمو بگیرم
    سلام
    به طور قطع برای رفتن آب خیلی بهتره و برای موندن سازه
    پس در ابتدا هدفتون رو مشخص کنید بعد تصمیم بگیرید.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان من مهندس عمران _عمران از دانشگاه ازاد با معدل 12.61 هستم..(کاردانی کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته عمران )... می خوام برا ادامه تحصیل خارج کشور اقدام کنم ... تصمیمی که خودم گرفتم که ی بار دیگه برا کارشناسی اقدام کنم چون که می خوام بعد تحصیل همونجا کار پیدا کنم و حقیقا خودم مدرکی رو ک گرفتم قبئل ندارم .. بعضی از دوستان میگم برا ارشد دانشگاههای درجه 2 اقدام کن (خودم موندم )...سوالم از دوستان اینه که اگ دوباره بخوام برا کارشناسی اقدام کنم ایا لیسانس عمران و فوق دیپلم کامپیوتر من برا پذیرش گرفتن از یه دانشگاه خوب می تونه تاثیر گذار باشه .. سئال بعدی اینکه با این شرایط من کجا می تونم اپلی کنم ؟؟؟کلا ممنون میشم راهنمایی کنین .سپاس

سلام شرایط من این هستش:

لیسانس مهندسی صنایع - معدل 16.27

فوق لیسانس مهندسی مالی - 17.51

یک مقاله به صورت شفاهی ارائه دادم تو کنفرانس بین المللی ترکیه (ارتباط با مهندسی صنایع)

یک مقاله دارم که به زودی سابمیت میشه در ارتباط با پایان نامه ارشد بوده و ارزش گذاری مالی دارایی نامحسوس بوده در ارتباط با کسب وکارهای الکترونیکی

آیلتس - 7.5

GRE شدم 309

3سال سابقه تدریس به صورت teacher assistant در ارتباط با مهندسی مالی و مهندسی صنایع دارم. 1 سال هم سابقه تدریس به صورت حق التدریسی در رشته های حسابداری و مدیریت مالی.
    در زمینه environmental finance کسی سررشته داره؟ من خودم به مسائل زیست محیلی خیلی علاقه دارم. این شاخه هم خیلی جدید و نوین هستش و چیزهایی که خوندم بیشتر در ارتباط با پیاده سازی پورتوکول کیوتو هستش که اختیار انتشار گازهای گلخانه ای یکی از موارد اصلی هستش. در واقع در اتحادیه اروپا اگر هر شرکت صنعتی میخواد گاز گلخانه ای انتشار بده باید برای بیشتر از مقدار سقف،‌اختیار انتشار گاز رو خریداری کنه! خیلی مباحث جالبی هستش! در ارتباط با مالیات محیط زیست و وام های سبز هم کار میکنن. خیلی دلم میخواد این زمینه رو برم کار کنم اما هیچ پیش زمینه ای ندارم متاسفانه!

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه یا کسی دیگه رو معرفی کنه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_s1989 نمایش پست ها
    سلام خواستی من در خدمتم.دانشجوی ارشد عمران محیط زیست دانشگاه تهران هستم. اینم آیدی یاهوی منه amir_b1988
    سلام من دانشجوی لیسانس عمران هستم میخوام ارشد محیط زیست بخونم . خیلی دوست دارم از الان توی کار تحقیقاتی این گرایش باشم. خوشحال میشم بتوونم باهاتون همکاری کنم .
    ویرایش توسط siaavosh : August 15th, 2014 در ساعت 09:45 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsalehi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    خواستم بدونم کسی در مورد رشته زمین شناسی مهندسی زیست محیطی مقطع دکترا اطلاعاتی داره ؟ و اینکه کدوم دانشگاه های امریکا می شه اپلای کرد. مرسی
    You meani geoenvironmental engineering?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas1373 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان من مهندس عمران _عمران از دانشگاه ازاد با معدل 12.61 هستم..(کاردانی کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته عمران )... می خوام برا ادامه تحصیل خارج کشور اقدام کنم ... تصمیمی که خودم گرفتم که ی بار دیگه برا کارشناسی اقدام کنم چون که می خوام بعد تحصیل همونجا کار پیدا کنم و حقیقا خودم مدرکی رو ک گرفتم قبئل ندارم .. بعضی از دوستان میگم برا ارشد دانشگاههای درجه 2 اقدام کن (خودم موندم )...سوالم از دوستان اینه که اگ دوباره بخوام برا کارشناسی اقدام کنم ایا لیسانس عمران و فوق دیپلم کامپیوتر من برا پذیرش گرفتن از یه دانشگاه خوب می تونه تاثیر گذار باشه .. سئال بعدی اینکه با این شرایط من کجا می تونم اپلی کنم ؟؟؟کلا ممنون میشم راهنمایی کنین .سپاس
    من به شما توصیه میکنم از امکان ترمیم معدل در دانشگاه آزاد استفاده کنین. شما میتونین تعدادی واحد خودتون رو که تا به حال داشتین حذف کنین و دوباره پاس کنین. (به عنوان مثال اگر ۱۵ واحد با نمره ۱۰ رو حذف کنین و نمره 18 بگیرین معدل شما حدود ۱ نمره افزایش پیدا میکنه. بعید میدونم با این معدل بتونین پذیرش بگیرین.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر هستم.
    معدلم فعلا 13.65 هست که تا آخر دوره کارشناسی میشه 14 حدودا
    قبلا قصد اپلای نداشتم ولی الان دارم و زبانم هم خوب هست و میتونم تافل و آیلتس نمره خیلی خوب بگیرم.
    فعلا دارم برای کارشناسی ارشد میخونم و هدفم شریف هست (که بتونم اپلای کنم)
    به گرایش خاصی هم علاقه ی شدیدی ندارم و همه شون برام یکی هستن.
    میخواستم بدونم الان کدوم گرایش عمران برای اپلای مناسب تر هست و راهش باز تر؟ (به جز آب و محیط زیست و سازه های هیدرولیکی)
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)