صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

در مورد مهندسی محیط زیست-گرایش منابع زمین کسی اطلاعی داره؟؟هیچ جا چیزی نیافتم واسش!!!دانشگاه بولونیا داره!ممنون میشم راهنمایی کنین!

Junior Member

سلام به همگی من رشتم ساخت و تولیده ولی الان یه فرصت برای تغییر رشته دارم که خیلی وقته ذهنم بهش مشغوله من ترم 2 ام و فرصت تغییر به رشته ی عمران - عمران رو دارم از دوستای گلم کسی خبر داره رشته ی عمران تو خارج تاپ تره یا ساخت و تولید ؟ چون برای ارشد تصمیم به اپلای کردن دارم اگه خدا بخواد. و چون از لحاظ علاقه هم به کارای اکادمیک و نوآورانه گرایش دارم انتخاب برام خیلی سخت شده . (( . ممنون میشم که کمکم کنید. ))

Junior Member

دوستان من متوجه نمیشم الان دفترچه دانشگاه ازاد رشته مهندسی محیط زیست داره ولی زیر شاخه مهندسی عمران نیست و سایت دانشگاه به طور مثال علوم تحقیقات زیر مجموعه دانشکده محیط زیست هست نه فنی و مهندسی ! اینجوری که نمیشه

Junior Member

سلام. من امسال کنکور ارشد دادم و نسبتا خوب بود. 2-3 ماه تا انتخاب رشته/دانشگاه فرصت دارم فکر کنم راجع به گرایش ها.
    حالا سوالم اینه: فرق "مهندسی عمران-محیط زیست" با "مهندسی محیط زیست" چیه؟ من هر دو رو میتونم توی یکی از دانشگاههای تهران قبول بشم و هدفم اپلای کردن واسه دکتراست. کدومش بهتره؟
    لطفا هر کس با هر اطلاعاتی جواب بده.
    ممنون

سلام دوستان
    رشتم عمرانه،کنکور ارشد دادم رتبم اومده 170،بنظرتون واسه انتخاب رشته کدوم گرایش و کدوم دانشگاه رو توی اولویت قرار بدم اگه بخوام هدفم رو بزارم واسه رفتن از ایران؟؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezacivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشتم عمرانه،کنکور ارشد دادم رتبم اومده 170،بنظرتون واسه انتخاب رشته کدوم گرایش و کدوم دانشگاه رو توی اولویت قرار بدم اگه بخوام هدفم رو بزارم واسه رفتن از ایران؟؟؟
    ممنون
    بیشترین فاندها به نظر من برای گرایش های محیط زیست، راه و آب هست! حداقل توی آمریکا که اینطوری هست، به نظرم بدترین گرایش هم سازه و زلزله هست، نه اینکه فاند نداشته باشه ولی تعدادش در مقایسه با اون قبلی ها خیلی کمتره. از لحاظ بازار کار باید ببینید کدوم کشور میخواید برید. در مورد انتخاب دانشگاه هم، به نظرم شریف و تهران رو بذارید توی اولویت، حتی اگر شده شبانه، چون شما برای خروج از کشور در هر صورت باید پول تحصیل ات رو به دولت پرداخت کنی پس برای شما شبانه و روزانه فرقی نداره (البته اگر نخوای ازون روش وزارت کار و شش ماه موندن و مدرک و اون داستانا مدرک ات رو آزاد کنی)
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    بیشترین فاندها به نظر من برای گرایش های محیط زیست، راه و آب هست! حداقل توی آمریکا که اینطوری هست، به نظرم بدترین گرایش هم سازه و زلزله هست، نه اینکه فاند نداشته باشه ولی تعدادش در مقایسه با اون قبلی ها خیلی کمتره. از لحاظ بازار کار باید ببینید کدوم کشور میخواید برید. در مورد انتخاب دانشگاه هم، به نظرم شریف و تهران رو بذارید توی اولویت، حتی اگر شده شبانه، چون شما برای خروج از کشور در هر صورت باید پول تحصیل ات رو به دولت پرداخت کنی پس برای شما شبانه و روزانه فرقی نداره (البته اگر نخوای ازون روش وزارت کار و شش ماه موندن و مدرک و اون داستانا مدرک ات رو آزاد کنی)

سلام، وقتتون بخير و خسته نباشيد!
    من كنكوريه ارشد عمران ٩٤ هستم و رتبم ١٣١٥ شد،
    سوالايي كه واسم در اين زمينه مطرحه رو ميپرسم لطف بفرماييد راهنمايي كنيد :-)
    اول اينكه با اين رتبه دانشگاه تهران محيط زيست اميد قبولي هست؟
    و چه گرايشايي؟
    روزانه يا شبانه؟
    كلا اگر در زمينه رتبه ها اطلاعاتي داريد بهم بگيد.

٢: بحث اصلي ديگه اينكه تفاوت بين عمران محيط زيست دانشكده فني و محيط زيست دانشكده محيط زيست چيه؟
    كدومش بهتره؟
    كدوم رتبه بهتري ميخاد؟
    و كدوم واسه اپلاي phd در امريكا يا كانادا معتبر تر و مرتبط تره؟

و ٣: سوال ديگه اينكه كلا گرايش محيط زيست از در مقايسه با بقيه گرايشاي عمران سخت تره يا آسون تر؟
    أيا ممكنه أونقدر سخت و پيچيده باشه كه ازش ترسيد؟
    و اصولا بچه ها چند ترمه فارغ ميشن؟

٤: اينكه دانشگاه تهران به دانشجوهاي شبانه خوابگاه ميده؟
    اصلا بايد نگران اين قضيه باشم يانه؟

٥: قضيه ويزاي استراليا واسه دانشجوهاي دانشگاه تهران چقدر معتبره؟
    أيا فقط تا سال ٢٠١٥ است؟ يا دانشجوهاي بعد از ٢٠١٥ هم ميتونن ازش استفاده كنن و شرايطش چيه؟!

خيييلي ممنون ميشم اطلاعات تون رو در اختيارم بذاريد و كمك كنيد

بازم متشكر و ممنون

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم ۹ دانشگاه شهید عباسپور که الان شده شهید بهشتی هستم رشته عمران آب و فاضلاب که در واقع محیط زیست هست میخونم. خواستم بدونم با توجه به تجربه های شما با توجه به اینکه معدل کل بالاتر از ۱۴ دارم و اگر آیلس ۷ و نیم بگیرم, آیا برای کشور های اروپایی برای فوق لیسانس شانس دارم همین رشته رو بخونم, ضمنا من TA.teacher assistant &LA.lab assist & Project assistant هم دارم, ولی ساعت هاش کم هست. در حد ۳۰ ساعت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - FUM

سلام دوست عزیز
    1. احتمال اینکه تربیت مدرس و علم و صنعت بیاری خیلی بیشتر از دانشگاه تهرانه اگه بخام واقع بینانه راهنماییت کنم. شهید بهشتی و خواجه نصیر هم که تقریبا 100 رصد میاری
    2.قطعن دانشکده فنی بهتره و رتبه بالاتری میخاد ولی برای پذیرش خیلی تفاوتی ندارن
    3. اختلاط سیالهای مختلف در محیط ناهمگن و مدل کردن و کار آزمایشگاهی و .... بهرحال سختی های خودشو داره ولی نه اونقدرا ک ازش بترسی. معمولا 4-5 ترمه فارغ التحصیل میشن
    4. بستگی به سال ورودیت داره و اینکه اون سال اوضاع دانشگاه چطور باشه ( اینو از بچه های دانشگاه تهران شنیدم )
    5. نمیدونم قضیه ویزا چیه

Junior Member

سلام . من فارغ التحصیل رشته نقشه برداری هستم. برای انخاب رشته ارشد تو دوراهی گیر کردم . اینکه تغییر رشته بدم و کنکور عمران بدم و رشته محیط زیستو برای ارشد انتخاب کنم یا تو رشته خودمون بمونم و gis رو انتخاب کنم .میخاستم بدونم احتمال گرفتن فاند تو کشورهای خارجی برای کدوم راحتتره و کدوم بیشتر طرفدار داره ؟ پلیز هلپ می

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)