صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 92

موضوع: بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش مهندسی عمران-محیط زیست جهت پذیرش

سلام دوستان ممنون میشم اگه منو هم راهنمایی بفرمایید.. من کارشناسی عمران- عمران تموم کردم امسال که جوابای ارشدو دادن تو رشته عمران - محیط زیست قبول شدم.. ولی موندم حالا چیکار کنم؟؟ بخونم یا نه؟ ارزش 2سال تحصیل تو این رشته هست؟؟ بدردبخوره؟ تو ایران وضعش چطوره؟؟... ممنون میشم اگه جوابه منو هم بدین موندم تو بلاتکلیفی.. تشکر

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1993 نمایش پست ها
    سلام . من فارغ التحصیل رشته نقشه برداری هستم. برای انخاب رشته ارشد تو دوراهی گیر کردم . اینکه تغییر رشته بدم و کنکور عمران بدم و رشته محیط زیستو برای ارشد انتخاب کنم یا تو رشته خودمون بمونم و gis رو انتخاب کنم .میخاستم بدونم احتمال گرفتن فاند تو کشورهای خارجی برای کدوم راحتتره و کدوم بیشتر طرفدار داره ؟ پلیز هلپ می
    It depends on the quality of your work but my experience shows Environmental Eng. has higher chance
    However, if you can do better in GIS it makes it harder to compare them
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

سلام دوستان
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    من می خوام برای مستر environmental engineering بخونم
    گرایش ها رو نگاه کردم که شامل منابع آب هوا مواد زائد جامد میشه
    اما دانشگاهی که من می خوام اقدام کنم (ایتالیا) توی توضیحات نوشته که این 2تا گرایش رو داره:
    1) محیط زیست -منابع کره زمین 2) محیط زیست -خاک
    یعنی گرایش های ایران با کشورای خارجی دیگه متفاوته؟
    به نظرتون کدوم از این دوتا آینده کاری و پژوهشی ( برای خارج کشور ) بهتری داره؟

من میخوام
    Landscape design بخونم. مدرکم لیسانس شهرسازیه از دانشگاه آزاد. معدلم هم 17.55 هست. و هنوز تافل ندادم اما فک میکنم بتونم بالا 100 بشم. آیا اصلا میتونم با این شرایط فاند بگیرم؟ تو فکر مستقیم برا phd هستم . با توجه به اینکه تا چند ماهه آینده عازم آمریکا هستم البته با ویزا F2. فقط برای دانشگاه دانشگاه آرلینگتون و یا دانشگاه نزدیک به اونجا میتونم اقدام کنم. کسی پیشنهادی داره؟

Junior Member

سلام . من کارشناس بهداشت محیط هستم. با 12 سال سابقه کار در زمینه تصفیه فاضلاب . واقعا نمیدونم رشته مرتبط من در دانشگاههای خارج چیه ؟ خیلی علاقه دارم در زمینه تصفیه اب و فاضلاب ادامه تحصیل بدم

با عرض سلام خدمت دوستان محترم

یه سوال مهم داشتم که فقط تو دانشگاه های ایران باهاش مواجه شدم

من لیسانس عمران دارم و قصدم اینه برای ارشد مهندسی محیط زیست بخونم اما
    دانشگاه های خارج از کشور یه Environmental engineering دارند و بس , با سه گرایش آب , هوا , فاضلاب ولی دانشگاه های ایران میاد دو بخشش میکنه یه بخشش زیر مجموعه عمران میشه با این عنوان (مهندسی عمران - مهندسی محیط زیست) بخش دیگه میشه (مهندسی محیط زیست)

میخوام بدونم سر فصل ها و دروس این دو با هم فرقی نمیکنه ؟؟ چون من خودم به شخصه گرایش های مهندسی محیط زیستو بیشتر علاقه دارم ولی ارشد عمران (گرایش محیط زیست) دیگه وارد جزییات نشده که چه موضوعیو بیشتر تمرکز میکنی .

ممنون میشم اگه اطلاعاتتونو در اختیار بنده بذارید .

سلام خدمت دوستان
    من رزیدنت آمریکا هستم و چند ماه دیگه میرم کالیفرنیا که بمونم و قصدم هم ادامه تحصیل در مقطع ارشد هست. من تو ایران برق گرایش کنترل خوندم. میخواستم از دوستان مطلع بپرسم که کدوم گرایش مهندسی محیط زیست به رشته من نزدیکتره؟ و کلا این تغییر گرایش رو توصیه میکنید؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان

اگر کسی از دوستان آخرین لیست US NEWS رو برای رشته عمران داره، لینک بده یا این که کجا میتونم پیدا کنم.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران، بتن

به نظر من سخت که گفت که کدوم گرایش بهترین گرایشه برای گرفتن پذیرش چون معمولا به دانشگاه و استادش بستگی داره اما من فک کنم گرایش خاک تو آمریکا در مقایسه با گرایش های دیگه سخت تره پذیرش چون صنعت علاقه ی زیادی به سرمایه گذاری به این گرایش نسبت به گرایش های دیگه نداره.

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من میخوام برای کارشناسی ارشد اپلای کنم راستش علاقه اصلا به سازه و بقیه چیزا ندارم
    بین محیط زیست و حمل و نقل موندم
    خواستم ببینم آینده کاری حمل و نقل در آمریکا و کانادا و استرالیا چه طوره؟یعنی به امید کار اونجا میتونم بخونم؟و یه سوال این رشته بیشتر راجع به سازه های حمل و نقلیه؟یا سیستم های حمل و نقلی؟من دوست دارم بیشتر راجع به سیستم باشه
    هم چنین راجع به مهندسی محیط زیست نظر میخواستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)