صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: اصل مدرک در زمان ثبت نام در آمریکا

Junior Member

پیش فرض اصل مدرک در زمان ثبت نام در آمریکا

عزیزان ، من موقعی که رسیدم به دانشگاهم در آمریکا آیا باید مدرک اصلی ( دانشنامه) رو نشان بدم یا کارنامه رسمی و گواهی موقت پایان تحصیلات رو قبول می کنند. من فارغ التحصیل دانشگاه مزخرف شریفم و این ها می گند حداقل 6 هفته طول می کشه تا بهم دانشنامه (اصل مدرک بعد از خرید مدرک) را بدهند. جون من کمکم کنید؟ من چی کار کنم؟ چون 3 هفته دیگه من ایشالا آمریکام.

پیش فرض پاسخ : اصل مدرک در زمان ثبت نام در آمریکا

من نمیدومک شرایط دانشگاه مقصدتون چیه ولی معمولا بهتره اصل مدارکتون رو با خودتون نبرید امریکا و بگذارید اینجا باشه که یه وقت بدردتون میخوره. مثلا ممکنه به نسخه ترجمه شده نیاز داشته باشید و خانواده اینجا براتون ببرن ترجمه و پست کنن. به نظره من هیچ اصل مدرکی با خودتون نبرید، اگه دیدید واقعا احتیاجه بگید براتون پست کنن.

تو آفر دانشگاه مقصد شرايط پذيرش نوشته شده كه براي چي provisional هستش. براي خود من تا پايان ترم اول فرصت داده شده.
    Do not mistake coincidence for fate

I guess it depends on the University, I took mine to the graduate office as soon as I was there, but I think the very first time they really check if I have all documents in my file was when I was advancing to PhD candidacy (2.5 years after I arrived) z
    Read, Think, then Talk....z

نقل قول نوشته اصلی توسط siatohi80
    به نظره من هیچ اصل مدرکی با خودتون نبرید، اگه دیدید واقعا احتیاجه بگید براتون پست کنن.
    These days DHL does not accept any original document to US. I need my birth cerficate for renew of my passport and I need to find someone to bring it for me....z

By the way they don't need the original document... Just the translation is fine...z

من ميخواستم براي آزاد كردن مدرك اقدام كنم و بعد كه آزاد شد (6 هفته طول داره تا آزاد بشه و من ممكنه ديگه ايران نباشم)، خانواده ام برام بفرستن. يعني نميتونن از ايران براي من با DHL يا TNT بفرستن؟ بايد در اين صورت چيكار كنم؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arh1384
    من فارغ التحصیل دانشگاه مزخرف شریفم و این ها می گند حداقل 6 هفته طول می کشه تا بهم دانشنامه (اصل مدرک بعد از خرید مدرک) را بدهند.
    فقط خواستم عرض کنم دانشگاه آزاد نیز می فرماید 6 ماه!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

[جناب MASR آخه من که اصلش رو ندارم چطوری ترجمش رو ببرم؟ منظورتون ترجمه گواهی موقت پایان تحصیلاته؟

ترجمه گواهي موقت ارزش نداره (رو خودش نوشته) اصل مدرك شريف هم كه هم فارسي و هم انگليسيه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)