صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: دانشگاه Pavia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Pavia

سلام دوستان من بورس این دانشگاه رو گرفتم ازم مدرک خواستند که به تایید سفارت برسه. حالا نمی دونم این باید انگلیسی باشه یا ایتالیایی؟؟؟ هزینهش چقدر میشه و اینکه خودم باید برم تهران سفارت و تایید کنم؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    کسی از بچه ها هست که توی دانشگاه پاویا درس بخونه و از دانشگاه و شهر اونجا بگه؟
    هزینه ها چطور هست؟
    دانشگاه چط.ر هست؟

دوست عزیز، شرایط رشته های مختلف در این دانشگاه متفاوت هست مانند هرجای دیگری، بطور کل رشته های پزشکی، ژنتیک، مهندسی و علوم پایه دانشگاه پاویا دارای جایگاه بسیار مناسبی در ایتالیا و اروپا هستد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط betterlife نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کسی از بچه ها هست که توی دانشگاه پاویا درس بخونه و از دانشگاه و شهر اونجا بگه؟
    هزینه ها چطور هست؟
    دانشگاه چط.ر هست؟
    اگه هنوز نیاز به راهنمایی دارید بفرمایید.

Junior Member

دانشگاه پاویا رشته پزشکی داره؟ شهریه رشته پزشکی این دانشگاه ترمی چند یورو هست؟ هزینه زندگی در این شهر ماهیانه چقدره ؟ مرسی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman1363 نمایش پست ها
    دانشگاه پاویا رشته پزشکی داره؟ شهریه رشته پزشکی این دانشگاه ترمی چند یورو هست؟ هزینه زندگی در این شهر ماهیانه چقدره ؟ مرسی
    بله داره ولی باید کنکور ورودی رو پاس کنید که مهلتش برای امسال گذشته. شهریه سالی 1000 یورو. هزینه زندگی فکر کنم با ماهی 500 یورو راحت بشه زندگی کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    من از طریق مدرسه ایتالیایی دارم کارهام رو انجام میدم و میخوام در پاویا پزشکی بخونم به انگلیسی ولی مجبور شدم تو فرم میور که به سفارت تحویل دادم دانشگاه بولونیا رو برای پزشکی به زبان ایتالیایی انتخاب کنم(چون خانم میلانی به من گفتن مدرسه صرفا برای رشته های ایتالیایی کارهای ویزا رو انجام میده و شما وقتی به ایتالیا رفتید خودتون باید برای اپلای در کورس های انگلیسی زبان اقدام کنید و در صورت پذیرفته شدن برگردین ویزاتون رو تغییر بدید).باید مدارکم رو تا تیر خودم تو سایت دانشگاه آپلود کنم؟با توجه به اینکه آزمون IMAT تو شهریور تقریبا یک هفته بعد از آلفاتست هست. مراحلی که باید طی کنم چیه؟آیا موقع ثبت نام آلفاتست و IAMT باید دانشگاه مورد نظرم رو قید کنم ؟در این صورت با توجه به اینکه در فرم میور بولونیا رو انتخاب کرده بودم میتونم پاویا رو انتخاب کنم.؟اصلا برای پزشکی انگلیسی پاویا الفاتست هم لازمه با همون IMAT کافیه؟ خود دانشگاه پاویا آزمون دیگه ای نداره که باید بدم؟ میتونم ویزام رو از همونجا عوض کنم ؟

سلام خسته نباشید من امسال واسه آیمت میخوام شرکت کنمو پاویا رو انتخاب کردم میخواستم ببینم واسه ارائه مدارک بورسه استانی تا کی وقت هست؟آیا فیش حقوقی تمام ماه های سال قبل نیازه یا یک ماه کفایت میکنه.یکیم اپلیکیشنش فقط آنلاینه یا ارسال مدارکم داره؟(چه مدارکی رو اصلشو میخواد و دد لاینش کی هستش)و اظهارنامه رو چطور باید تنظیم کنم؟ممنون میشم پاسخی ازتون بگیرم.

ApplyAbroad Veteran

http://news.unipv.it/?p=44084

Study Abroad Infoday

Il Servizio Relazioni Internazionali dell’Università di Pavia organizza la giornata informativa “Study Abroad Infoday” per illustrare le opportunità di mobilità internazionale per l’a.a. 2020-21 offerte dall’Ateneo quali Erasmus+ Studio, Erasmus+ Traineeship, Erasmus+ International Credit Mobility, Coimbra Group S.E.N, Overseas Exchange Programme e Fondo Cooperazione e Conoscenza.
    L’Infoday si terrà martedì 3 dicembre 2019, dalle 14.00-17.00, in Aula Magna.
    Sono previste due sessioni informative uguali: una dalle 14.00 alle 15.30 e una dalle 15.30 alle 17.00.
    Iscrizioni qui.
    Locandina

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)