صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 112 , از مجموع 112

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

سلام من یه اشکالی در مورد نوشتن پروپوزال دارم در قسمت متدولوژی که باید نوشته بشه اصلا تخصص ندارم و بار اول هست دارم اطلاعات پیدا میکنم در مورد اون .حالا میخوام این قسمت را بنویسم خیلی برام سخت است چون موضوع جدیده .کسی میتونه راه حلی به من بده که من بتونم بنویسم این قسمت را ؟ممنون میشم مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط KHADIJEH1339 نمایش پست ها
    سلام من یه اشکالی در مورد نوشتن پروپوزال دارم در قسمت متدولوژی که باید نوشته بشه اصلا تخصص ندارم و بار اول هست دارم اطلاعات پیدا میکنم در مورد اون .حالا میخوام این قسمت را بنویسم خیلی برام سخت است چون موضوع جدیده .کسی میتونه راه حلی به من بده که من بتونم بنویسم این قسمت را ؟ممنون میشم مرسی
    بهترین کمک مقالات مشابه و مرتبط در همون زمینه هست، ببینید بقیه چکار کردن شما هم با یه مقدار تغییر ارائه بدید. این تغییر بسته به موضوع ممکنه کم یا زیاد باشه.

پروپوزال نوشتن برا ما ایرانی ها سخته چون هیچوقت قبل اپلای دکتری ننوشتیم. اولش سخته تا یاد بگیرید ولی کم کم راه میفتید.

در کل اینکه سخت نگیرید این پروپوزالو. چرا؟: اول اینکه استادتون اگه خوشش نیاد تهش میگه فلان قسمتو عوض کن، و معمولن برای پروپوزال سخت نمیگیرن..برای فاندهای دانشگاهی و دولتی (غیر از فاندهای دانشکده و شخص استاد)، پروپوزال ها در کمیته غیر تخصصی بررسی میشه و کیفیت پروپوزال اهمیت زیادی در افزایش شانس فاند نداره (نظر کاملن شخصی). البته کیفیت انگلیسی پروپوزال اهمیت داره. دوم اینکه اگه پذیرش گرفتید از صفر تا صد پروپوزالو میتونید بعدن تغییر بدید و اصلن الزامی نیست که همون پروپوزال رو پیش ببرید.

در کل سعی کنید یه چارچوب مشخص، واضح از متدولوژی پیشنهادی تدوین کنید و روی زبان خیلی وقت بزارید چون هرچقد از روش سر در نیارن زبانو خوب میفهمن!

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)