صفحه 1 از 158 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من میخوام برای سال دیگه برای موناش و کویینزلند اقدام کنم

کسی میدونه ددلاین این دانشگاهها کی هستش برای ترم اولشون که اکثر اسکالرشیپ ها رو میدن؟

یه سواله دیگه اینکه من تافل 84 شدم که منقضی شده. باید دوباره امتحان بدم. به نظرتون تافل بدم یا آیلتس؟ حدودا تو چند ماه میتونم خودم رو برای 7 آیلتس آماده کنم؟

متشکرم

دوستان و عزیزان گرامی لطفا ار پرسیدن سوال های شانس پذیرش ، بورسیه ها و اسکالرشیپ ها ، مسائل مربوط به خود دانشگاه ها خودداری نمایید و در تاپیک های مربوطه ابجاد شده ، ارسال نمایید چرا که تمامی ارسال ها حذف خواهند شد .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 14th, 2013 در ساعت 08:31 PM دلیل: بروزرسانی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط majidchem نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام برای سال دیگه برای موناش و کویینزلند اقدام کنم

کسی میدونه ددلاین این دانشگاهها کی هستش برای ترم اولشون که اکثر اسکالرشیپ ها رو میدن؟

یه سواله دیگه اینکه من تافل 84 شدم که منقضی شده. باید دوباره امتحان بدم. به نظرتون تافل بدم یا آیلتس؟ حدودا تو چند ماه میتونم خودم رو برای 7 آیلتس آماده کنم؟

متشکرم
    با درود

دانشگاه کویینزلند ددلاین نداره...برای دانشگاه موناش هم به لینک زیر رجوع کن .............

http://www.monash.edu/migr/apply/

تفاوتی بین این دوتا امتحان وجود نداره...باید نمره ای رو که خواستن بیاری ...در غیر این صورت شما رو وارد راند بورس نمی کنن...آیلتس 7 یه خورده تلاش بیشتری میخاد و یه خورده شانس.....به دست اوردنش سخت نیست..اینم بستگی به سطح زبانت داره...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام دوستان

من کل این تاپیک رو به دقت از اول خوندم ولی متاسفانه اطلاعات کاملی از نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه رو بدست نیوردم اگه امکانش هست یه راهنمایی بکنید:

من لیسانس پرستاری دارم از دانشگاه آزاد با معدل حدود 15 سال 85 فارغ التحصیل شدم ،الان تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل برای استرالیا اقدام کنم میخواستم ببینم از کجا باید شروع کنم و پیدا کردن استاد دقیقا به چه صورتی هست؟
    من آیلتس 6 دارم ولی دارم میخونم که حداقل بتونم 7 رو بگیرم تقریبا 5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم، در ضمن متاهل هستم

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenID نمایش پست ها
    سلام دوستان

من کل این تاپیک رو به دقت از اول خوندم ولی متاسفانه اطلاعات کاملی از نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه رو بدست نیوردم اگه امکانش هست یه راهنمایی بکنید:

من لیسانس پرستاری دارم از دانشگاه آزاد با معدل حدود 15 سال 85 فارغ التحصیل شدم ،الان تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل برای استرالیا اقدام کنم میخواستم ببینم از کجا باید شروع کنم و پیدا کردن استاد دقیقا به چه صورتی هست؟
    من آیلتس 6 دارم ولی دارم میخونم که حداقل بتونم 7 رو بگیرم تقریبا 5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم، در ضمن متاهل هستم

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    دوست عزیز دانشگاههای استرالیا برای مقطع ارشد به ندرت اسکولارشیپ میدن، که اون موارد نادر هم برای کسایی هست که رزومه فوق العاده خوبی داشته باشن. با توجه به معدل شما فکر نمیکنم بتونین اسکولارشیپ بگیرین و باید با هزینه شخصی برین که مقدارش بسیار بالاست.

پیشنهاد میکنم با ویزای مهاجرت برین استرالیا (با توجه به نیاز استرالیا به پرستار) و بعد اگه خواستین برای ادامه تحصیل اقدام کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاههای استرالیا برای مقطع ارشد به ندرت اسکولارشیپ میدن، که اون موارد نادر هم برای کسایی هست که رزومه فوق العاده خوبی داشته باشن. با توجه به معدل شما فکر نمیکنم بتونین اسکولارشیپ بگیرین و باید با هزینه شخصی برین که مقدارش بسیار بالاست.

پیشنهاد میکنم با ویزای مهاجرت برین استرالیا (با توجه به نیاز استرالیا به پرستار) و بعد اگه خواستین برای ادامه تحصیل اقدام کنین.
    ممنون از جوابتون ،کسی میتونه راهنمایی کنه برای ادامه تحصیل با هزینه خودم چه جوری باید اقدام کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

ممنون از جوابتون ،کسی میتونه راهنمایی کنه برای ادامه تحصیل با هزینه خودم چه جوری باید اقدام کنم؟
    با administration office دانشگاهها تماس بگیرین و رزومتون رو بفرستین براشون و بپرسین که شما رو برای مقطع ارشد میپذیرن یا نه. حتما ذکر کنین که شهریه تون رو خودتون میدین. از شرکتهایی که نماینده دانشگاههای استرالیا تو ایران هستند هم میتونین استفاده کنین ولی اکیدا توصیه میکنم که خودتون وقت بذارین و تلاش کنین. چون این شرکتا کلی پول ازتون میگیرن و کار چندانی هم براتون نمیکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

واسه ادامه تحصيل با هزينه شخصي، خيلي ددلاين مهم نيست و بيشتر دانشگاهها هر موقع از سال را مي توني اپلاي كني. البته واسه فوق ليسانس.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

دوستان میشه برای دانشگاههای استرالیا هم مستقیم از لیسانس به دکتری اپلای کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    دوستان میشه برای دانشگاههای استرالیا هم مستقیم از لیسانس به دکتری اپلای کرد؟
    آره به شرطی که لیسانست برابر با لیسانس honor 1 باشه....یعنی پروژه تحقیقاتی انجام داده باشی و نمرش تو مدارکت اومده باشه....فقط مشکل اینه که وزارت علوم با این دکترا مشکل داره!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان عزیز
    من برای دانشگاهی در استرالیا اپلای کردم الان گفته باید gradign scale رو بهشون اعلام کنم، من متوجه نشدم یعنی چی، کسی می تونه کمکی کنه؟
    با تشکر
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)